آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

در سیستم حساب پرفکت مانی دو نوع حساب برای کاربران وجود دارد که در اینجا ما نحوه ساخت حساب پرسونال را آموزش خواهیم داد. برای افتتاح حساب در پرفکت مانی شما باید اطلاعات و مدارک خود و مشخصات تجاری تان را ارائه دهید. پس از تایید مدارک از طرف پرفکت مانی حساب شما باز خواهد شد. همچنین برای خرید پرفکت مانی می توانید از سایت اکس نوین نیز اقدام کنید .

کاربران پرفکت مانی جدا از این که چه نوع حسابی دارند به ۳ دسته تقسیم میشوند که به شرح زیر است:

nurmal: تمامی افرادی که به تازگی برای افتتاح حساب خود اقدام نموده اند جزو این نوع سیستم پرداختی میباشند.
premium: کاربرانی که بیشتر از یک سال در پرفکت مانی بودند و فعالیت داشته باشند. درخواست ارتقای حساب کاربری داده باشند جزو این نوع حساب هستند که از مزیت آن این است که از کارمزد کمتری برخوردار میشوند
partner:به کاربرانی تعلق میگیرد که دارای پایانه فروشگاهی پرفکت مانی میباشند.

افتتاح حساب پرسونال پرفکت مانی

۱:به سایت https://perfectmoney.is/?ref=4012982 بروید و گزینه Signup را در منو بالای صفحه کلیک کنید.

آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

در این جا شما باید اطلاعت خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و نوع حسابتان را انتخاب کنید که یا personal است یا business . بعد از انتخاب نوع حساب یک پسورد برای خود وارد میکنید سپس بر روی گزینه Register کلیک کنید.

آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

حالا پیامی مانند تصویر برای شما به معرض نمایش درمیاید، که نشانگر عملیات با موفقیت آمیز بودن عملیات است. شما باید به حساب ایمیل خود که در اطلاعات ثبت نام وارد کردید بروید. ایمیل تاییدیه پرفکت مانی را باز کنید. در این ایمیل Member ID شما مشخص است و از آن برای ورود به پنل کاربری خود باید استفاده کنید

آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

دوباره به وبسایت پرفکت مانی برگردید و از منوی بالای صفحه گزینه Login را کلیک کنید

در اینجا ممبر آیدی و پسورد خود را وارد کنید و گزینه Authorize را کلیک کنید

آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

بعد از صحیح وارد کردن اطلاعات خود شما میتوانید به کیف پول پرفکت مانی خود وارد و عملیات مالی خود را شروع کنید. در اینجا شما با توجه به امکاناتی که نوع حساب به شما میدهد از آن استفاده کنیدو تراکنش های مالی خود را با پرفکت مانی انجام دهید.

آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

حسابی که ما در اینجا اموزش دادیم یک حساب ساده میباشد که قابلیت های محدودی نیز دارد برای این که دایره خدمات گسترده تر شود شما باید حساب خود را تایید یا وریفای کنید.برای این کار شما باید به قسمت setting در پروفایل خود رفته و گزینه Verification management را در قسمت Account Verification کلیک کنید.

آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

بعد از ورود به قسمت وریفیکیشن حساب باید عکسی از مدارک هویتی خود برای پرفکت مانی ارسال کنید و بعد از تایید محدودیت های حساب شما از بین برود.مدارک مورد نیاز شامل کارت هویت مثل کارت گواهی نامه یا پاسپورتواحراز آدرس مثل قبض آب که بنام شما باشد و احراز اصالت شماره تلفن همراهتان میباشد.

در نهایت بعد از ثبت نام میتوانید در از طریق این لینک به خرید و فروش پرفکت مانی بپردازید

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *