خانهارزهای دیجیتالخرید دوج کوین
DOGECOIN
خرید و فروش

خرید و فروش دوج کوین DOGECOIN

DOGECOIN

اگر به خرید و فروش دوج کوین علاقه دارید، می توانید این کار را از طریق صرافی ارز دیجیتال ایکس نوین انجام دهید. خرید و فروش دوج کوین با چند کلیک ساده در ایکس نوین و پشتیبانی از شبکه های محبوب و معتبر

ایکس نوین

دوج کوین

دوج کوین چیست؟

نام دوج کوین از مم اینترنتی دوج گرفته شده است. تکنولوژی  استفاده در دوج کوین، از لایت کوین ریشه گرفته و از مهم ترین ویژگی های آن الگوریتم اسکریپت و عرضه نامحدود آن است. بهای دوج کوین بعد از عرضه به آرامی رشد کرد و بین کاربران بازار ارزهای دیجیتال محبوب گردید ولی در سال 2017 ، ارزش آن همراه با سایر رمزارزها افزایش چشمگیری داشت و در 2018 همسو با سقوط بازار، دوج کوین نیز ارزش خود را از دست داد ولی کماکان حامیان اصلی خود را دارد که با این ارز ترید می کنند و در ازای محتوای موجود در توییتر و ردیت، دوج کوین را انعام می دهند.

مزایا دوج کوین

-کارمزد پایین: کارمزد تراکنش های دوج کوین بسیار کم و در حدود 0.01 دلار است و همین باعث جذابیت این ارز در میان کاربران شده است و برای تراکنش های کوچک مقرون به صرفه تر خواهد بود.

-نداشتن محدودیت در سقف استخراج: چیزی که دوج کوین را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می کند تورم زایی آن است.کوین های تورم زا دارای سقف استخراج هستند به عبارت دیگر تعداد آن ها، مانند بیت کوین محدود است. به همین دلیل دوج کوین جز رمزارزهای تورم زا قرار نمی گیرد.

-امنیت شبکه: با تصمیم توسعه دهندگان دوج کوین طی سال های اخیر، امکان استخراج دوج کوین و لایت کوین به صورت هم زمان میسر شده که خود باعث بالا رفتن امنیت هر دو بلاکچین شده است.

_سرعت پردازش بالا: فرآیند استخراج ساده دوج کوین، سبب بالا رفتن سرعت تراکنش های این شبکه گردیده است.

_حمایت افراد معتبر: دوج کوین از حمایت افراد معتبر و معروفی مانند ایلان ماسک برخوردار است.

معایب دوج کوین

_نداشتن شبکه بلاکچین مستقل: دوج کوین از شبکه بلاکچین مستقلی برخوردار نیست.

_بروزرسانی نشدن: علی رغم این که این ارزدیجیتال از حمایت افراد زیادی برخوردار است ولی از سال 2015 تا کنون شبکه آن شاهد هیچ گونه به روز رسانی نبوده است.

_وابستگی به نظر افراد: نوسانات بین کوین به اظهار نظرهای افراد زیادی از جمله ایلان ماسک وابسته است و این وابستگی باعث غیر قابل اعتماد شدن این رمزارز شده و آینده روشنی را برای دوج کوین در پی ندارد.

پیش بینی آینده قیمت دوج کوین

روند قیمتی دوج کوین از گذشته

بهای دوج کوین بسیار وابسته به هیجانات است و همان طور که در قسمت قبل گفته شد از معایب این ارزدیجیتال، وابسته بودن آن به نظر افراد است به طوری که بعد از انتشار توییت ایلان ماسک در مورد این ارزدیجیتال، روند آن افزایشی می شود. ماسک از حامیان اصلی دوج کوین است و تا کنون توانسته با اظهار نظرهای خود روی قیمت و تعداد کاربران دوج کوین تاثیرگذار باشد.

دوج کوین تا دسامبر 2013 با قیمت 0.00026 دلار برای هر کوین در بازار کریپتو فعالیت داشت و در ژانویه 2014 و در کمتر از یک هفته شاهد رشدی 600 درصدی بود و در نهایت با قیمت 0.0004 دلار ، سال 2014 را به پایان رساند. در سال 2015 بهای دوج کوین در سراشیبی سقوط قرار داشت. در ژانویه 2016 شاهد سه بار افزایش قیمت بود و نهایتا با قیمت 0.00023 دلار سال 2016 را به اتمام رساند. در می 2017 بهای دوج کوین به 0.0039 دلار افزایش پیدا کرد و در ژانویه 2018 به اوج تاریخی خود که 0.0167 دلار بود، رسید. این افزایش قیمت نشانگر رشدی 700 درصدی از آغاز سال 2017 بود. دوج کوین سال 2019 را در حالی آغاز کرد که بهای آن کمتر از یک چهارم سنت بود و در مارس همان سال با نزدیک به 26 درصد افت به قیمت 0.0011 دلار که کمترین قیمت آن بود، رسید. علی رغم سال های گذشته، دوج کوین در سال 2021 عملکرد قابل قبولی داشت تا جایی که می توان گفت سال 2021 بهترین سال برای این ارز بوده است و در ژانویه 2021 به 0.01 دلار بازگشت و چندان طول نکشید که به پنجمین رمزارز بزرگ بر اساس ارزش بازار تبدیل شد. علی رغم این که دوج کوین دوره نزولی طولانی را تجربه کرد، ولی بهای آن به 0.7376 دلار افزایش یافت.

نظر متخصصین ارزهای دیجیتال در مورد دوج کوین

نظر افراد متخصص در بازار ارزهای دیجیتال می تواند باعث جهت گیری ذهن افراد فعال در این حوزه شود و از طرف دیگر در آینده ارزهای دیجیتال نیز موثر باشد. دوج کوین نیز از این مورد مستثنی نیست و ایلان ماسک همواره در پلتفرم های مختلف از جمله توییتر، حمایت خود را از دوج کوین اعلام کرده است که قطعا این اظهار نظرها در آینده دوج کوین تاثیرگذار است. ماسک در پیامی توییتری در رابطه با دوج کوین اعلام کرد: اگر دارندگان اصلی دوج کوین بخش بزرگی از کوین های خود را به فروش برسانند، این رمزارز از حمایت کامل من برخوردار خواهد بود. لازم به ذکر است که بخش اعظم افزایش قیمت دوج کوین، ناشی از حمایت ایلان ماسک از این رمزارز است.

روش های تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل دوج کوین نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال به سه روش تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و به صورت احساسی انجام می شود.

قیمت دوج کوین

عوامل تاثیر گذار بر قیمت دوج کوین

قیمت دوج کوین با تمام چالش ها و مشکلات فنی خود، همچنان طرفداران زیادی در بین معامله گران بازار ارزهای دیجیتال دارد. این محبوبیت از همان آغاز معرفی پروژه خود را نشان داد به طوری که یک ماه از معرفی دوج کوین نگذشته بود که وب سایت رسمی آن بیشتر از یک میلیون بازدید کننده داشت. از جمله عوامل مهمی که باعث این محبوبیت شد عبارتند از:

_زمان مناسب برای عرضه: دوج کوین در اواخر سال 2013 و در شرایطی به بازار معرفی شد که بیت کوین در چین ممنوع و قیمت آن در سراشیبی سقوط بود. به این ترتیب دوج کوین موفق به جذب افراد زیادی برای سرمایه گذاری گردید. در اواسط دسامبر 2013 دوج کوین در یک روز شاهد رشد 450 درصدی بود و این در حالی بود  که بیت کوین نیمی از بهایش را نسبت به قیمت اوج خود از دست داده بود.

_استفاده در پرداخت های کوچک : علی رغم این که اوج گیری دوج کوین در سال 2021 رخ داد، اما همیشه به عنوان روش پرداختی ارزان و سریع مورد استفاده قرار گرفته است. همین امر باعث شد تا سرمایه گذاران از دوج کوین استقبال کنند.

_کاربرد در خیریه و حمایت های مالی: دوج کوین در امور خیریه نقش فعالی را ایفا کرده است. جمع آوری کمک های مالی برای اهداف خیریه توسط اعضای جامعه دوج کوین، سبب پایداری و رشد محبوبیت این ارزدیجیتال گردید.

_حمایت افراد مشهور: یکی از مهم ترین دلایل رشد و پرطرفدار بودن دوج کوین، حمایت افراد معروف و معتبر از این ارزدیجیتال است که مهم ترین و تاثیر گذارترین این افراد، ایلان ماسک مدیر عامل تسلا و مالک جدید توییتر است. در کنار ایلان ماسک می توان به افراد تاثیرگذار دیگری از جمله: کارول باسکین ستاره سریال ببر پادشاه در نتفلیکس، جین سیمونز خواننده اصلی گروه کیس، مارک کوبان میلیاردر معروف، اسنوپ داگ و لیل یاچی که رپرهای آمریکایی هستند اشاره کرد.

تشخیص بهترین زمان برای خرید و فروش دوج کوین

چه زمانی ارز دیجیتال خود را بفروشیم و یا به عبارت دیگر تشخیص زمان مناسب برای نقد کردن دارایی ها فقط مختص به بازار  رمزارزها نیست و این روش کسب سود تاریخچه ای دارد به قدمت تمدن بشریت. برای اینکه بتوان اهمیت انتخاب بهترین زمان برای فروش دوج کوین و یا هر ارزدیجیتال دیگری را درک کرد، حتما لازم نیست که معامله گری حرفه ای باشید. بلکه باید با استفاده از دانش تکنیکال و نیز تحقیقات دقیق و درست در مورد بازار ارزهای دیجیتال، به این امر دست پیدا کرد.

چرا دوج کوین ارزش سرمایه گذاری دارد

افرادی که از سال گذشته اقدام به سرمایه گذاری در دوج کوین کرده بودند، اکنون سود قابل توجه ای  را به دست آورده اند. از طرف دیگر باتوجه به این که برای تعداد دوج کوین های در حال تولید هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و روزانه تعداد زیادی دوج کوین به چرخه بازار این ارزدیجیتال وارد می شود، که این خود باعث کم شدن انگیزه سرمایه گذاران در دراز مدت خواهد شد. لازم به ذکر است که رشد ممتد در بهای بیت کوین به خاطر محدودیت در بیت کوین های قابل استخراج می باشد که در دوج کوین وجود ندارد.

کاربردهای دوج کوین

یکی از روش های کسب سود برای تمام ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری و ترید است که دوج کوین نیز از این قاعده مستثنی نیست. کارمزد تراکنش پایین و سرعت تراکنش بالا سبب شده تا طرفداران دوج کوین از آن به عنوان یک ارز استفاده کنند. از دوج کوین برای انعام دادن جهت تولید محتوای جالب در اینترنت نیز استفاده می شود که همه این موارد سبب شده که دوج کوین کاربردی تر شده و فقط برای سرمایه گذاری مورد استفاده قرار نگیرد.

سوالات متداول سوالات متداول

پر تکرار ترین سوالات کاربران قبل از عضویت و خرید از صرافی را قسمت مشاهده کنید

سوالات متداول

دوج کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز مبتنی بر میم است که در سال 2013 توسط بیلی مارکوس و جیمی لی دل ساخته شد. این ارز دیجیتال بر روی بلاک چین Litecoin ساخته شده است و از الگوریتم Proof-of-Work برای تأیید تراکنش ها استفاده می کند.

دوج کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است، به این معنی که توسط هیچ دولت یا نهاد مالی مرکزی کنترل نمی شود. شبکه دوج کوین توسط شبکه ای از کامپیوترها که تراکنش ها را تأیید می کنند و بلاک های جدیدی را به بلاک چین اضافه می کنند، اداره می شود.

شما می توانید دوج کوین را از صرافی ارز دیجیتال ایکس نوین به راحتی و کسری از ثانیه خرید و فروش کنید.

دوج کوین یک ارز دیجیتال نوظهور است و هنوز در مراحل اولیه توسعه است. ارزش دوج کوین در طول زمان نوسان زیادی داشته است و می تواند به سرعت افزایش یا کاهش یابد. بنابراین، مهم است که قبل از سرمایه گذاری در دوج کوین، تحقیقات خود را انجام دهید و خطرات را در نظر بگیرید. آینده دوج کوین نامشخص است. با این حال، این ارز دیجیتال پتانسیل زیادی دارد و می تواند در آینده به یک ارز دیجیتال محبوب تبدیل شود.

دوج کوین یک ارز دیجیتال مبتنی بر Proof-of-Work است، که به این معنی است که برای تأیید تراکنش ها از انرژی زیادی استفاده می شود. این می تواند برای محیط زیست مضر باشد. با این حال، توسعه دهندگان دوج کوین در حال کار بر روی راه حل هایی برای کاهش تأثیر زیست محیطی این ارز دیجیتال هستند.

با این حال، توجه به این نکته مهم است که دوج کوین یک ارز دیجیتال نوظهور است و هنوز در مراحل اولیه توسعه است. ارزش آن در طول زمان نوسان زیادی داشته است و می تواند به سرعت افزایش یا کاهش یابد. بنابراین، مهم است که قبل از سرمایه گذاری در دوج کوین، تحقیقات خود را انجام دهید و خطرات را در نظر بگیرید.ارز دیجیتالی مبتنی بر میم است، که به این معنی است که بر اساس یک تصویر طنزآمیز از یک سگ ژاپنی ساخته شده است. این می تواند به جذابیت آن برای مردم کمک کند که به دنبال ارز دیجیتالی غیرجدی و سرگرم کننده هستند.
محاسبه گر قیمت دوج کوین

با استفاده از محاسبه گر قیمت اکس نوین می توانید بر اساس نرخ لحظه ای ٬ خرید یا فروش خود را انجام دهید. همچنین می توانید واحد موردنظر خود را در هر بخش عوض کنید تا قیمت ها را بر اساس تومان به رمزارز و یا رمزارز به تومان ببینید.

۰ ریال می دهید
rial IRR
۰ دوج کوین می گیرید
https://web.exnovin.org/direct/files/2023/07/dogecoin-doge-logo.svg USDT
تبـــــدیل و محاسبه
محاسبه گر قیمت
اکس نوین چرا اکس نوین ؟

چون تو ایکس نوین همه چیز برای یک معامله آمادست و تمام زیرساخت پلتفرم خودکاره ، در لحظه قیمت مشاهده میکنی و معاملت رو انجام میدی احراز هویت هم کلا 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه 😊

محاسبه گر قیمت

خرید و فروش ایمن و سریع

ثبت سفارش به صورت آنلاین و کاملا اتوماتیک در کسری از ثانیه! زمان شما برای ما ارزشمند است!

قیمت مناسب و کارمزد منصفانه
قیمت مناسب و کارمزد منصفانه

بهترین قیمت ارزهای دیجیتال و رقابتی ترین کارمزد ها در میان صرافی های ارزهای دیجیتال! سطح بندی بالاتر، کارمزد کمتر! به همراه سهم از کارمزد با دعوت از دوستان!

همیشه در دسترس
همیشه در دسترس

با اپلیکیشن اکس نوین تو هر زمان و مکان، راحت و بدون محدودیت ارزهای دیجیتالیت رو معامله کن!

🎯
کاربران عضو شده 340,000+
🕔
مدت زمان احراز 30 min
💰
معامله موفق 642,000+
🥇
رمرز ارز برای معامله 1,500+
خرید و فروش چگونه دوج کوین بخریم؟

دوج کوین دارای پلتفرمی غیرمتمرکز است که باعث سهولت در انتقال پول به شکل آنلاین می شود. این ارز در ابتدا برای سرگرمی به وجود آمد ولی هنوز بلاک چین آن حائز اهمیت است.

ایجاد حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری

با وارد کردن شماره موبایل و آدرس ایمیل خود به راحتی یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید

ایجاد حساب کاربری
انجام مراحل اهراز هویت
احراز هویت ایکس نوین
انجام مراحل احراز هویت

با راه اندازی سامانه جدید و هوشمند احراز هویت اکسنوین ، در کمتر از 2 دقیقه میتوانید احراز هویت خود را تکمیل کنید

ارز دیجیتال
شروع معامله !

بعداز تایید نهایی احراز هویت ، با انتخاب رمزارز و نوع شبکه مورد نظر و وارد کردن مقدار خرید یا فروش ، به صورت آنی سفارش خود را ثبت کنید.

شروع معامله
سفارش خرید آموزش ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال در چند ثانیه

در این مرحله میخوایم بهتون اطمینان بدیم که از زمان ورود شما به اکسنوین شما رو تنها نمیذاریم و پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستیم 🌱

همین الان به خانواده ۱ میلیونی اکس نوین بپیوندید
درباره ارز
پشتیبانی بیش از ۱۵۰۰ ارز دیجیتال

پلتفرم اکسنوین 2 روش متفاوت برای خرید فروش شما طراحی کرده روش اول اینکه خرید فروش در لحظه با قیمت بازار جهانی انجام میشه و به ادرس کیف پول شخصی خودتون میتونید بر اساس نوع شبکه بعد از خرید منتقل کنید و اما روش دوم که به صورت حرفه ای بدون نیاز به کیف پول شخصی ، اقدام به خرید و فروش با قیمت Limit و Market تمامی رمزارز های موجود در صرافی بزرگ بایننس نمائید

اپلیکیشن ایکس نوین
اپلیکیشن ایکس نوین
دانلود اپلیکیشن موبایل
اکس نوین
  • پشتیبانی از انواع شبکه ها TRC20 , ERC20 ,BEP2 , BEP20
  • ﭘﺮداﺧﺖ آﻧﻠﺎﯾﻦ درون ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ای
  • ﻋﻀﻮﯾﺖ و اﺣﺮاز ﻫﻮﯾﺖ ﺳﺮﯾﻊ
  • ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ﺑﺴﯿﺎر اﺳﺎن و ﺗﻤﺎم اﺗﻮﻣﺎﺗﯿﮏ
  • اﻣﮑﺎن ارﺳﺎل ﺗﯿﮑﺖ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ در 24 ﺳﺎﻋﺖ
ایکس نوین درباره اکس نوین

شرکت سهامی خاص داد و ستد فناوران پارس نوین ( اکس نوین ) از سال 1396 با طراحی 2 پلتفرم OTC و P2P تمام اتوماتیک ، جهت خرید و فروش رمز ارز ها فعالیت خود را شروع کرده است. تیم ایکس نوین دارای بیش از 30 پرسنل پشتیبانی و احراز هویت به صورت 24 ساعته ، همچنین +8 نیرو جهت توسعه فنی و زیرساخت وب و اپلیکیشن میباشد. هدف ما جلب رضایت تمامی کاربران است ، از هرگونه انتقاد و نظر جهت توسعه و تسریع روند فرآیند احراز هویت / ثبت سفارش / پشتیبانی استقبال می کند.

+200,000 کاربر عضو شده
+120,000 کاربر فعال
+400,000 معامله موفق
+300 رمزارز برای معامله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *