خانهارزهای دیجیتالخرید گراف
GRT
خرید و فروش

خرید گراف , فروش GRAPH (GRT) با قیمت روز

GRT

گراف یکی از رمز ارزهای نسبتاً جدیدی است که با یک کاربرد منحصر به فرد وارد بازار شده است. این ارز در سال 2018 توسط یانی تال، برندون رامرز و یانیس پولمن تأسیس شد. آیا به گراف Graph (GRT) علاقه مند هستید، اما نمی دانید این رمز ارز چیست یا از کجا باید خرید گراف یا فروش Graph(GRT) را شروع کنید؟ نگران نباشید. این راهنما برای آموزش همه چیزهایی که شما باید در مورد این پروژه بدانید طراحی شده است و شما را برای شروع معامله در بازار رمز ارز صرافی ایکس نوین آماده می کند.

ایکس نوین

گراف

ارز گراف یا Graph (GRT) چیست؟

گراف یا به زبان انگلیسی The Graph یک پروتکل منبع باز مبتنی بر DLT (فناوری دفتر کل توزیع شده) است که با هدف غیرمتمرکز بودن طراحی شده است تا داده های بلاک چین را بدون دخالت طرف های ثالث جمع آوری کند. این پروتکل یک API جهانی برای ایندکس کردن، سازماندهی و پرس و جو داده ها است که به راحتی قابل دسترسی است و از طریق زبان برنامه نویسی GraphQL پردازش می شود.

با راه اندازی mainnet The Graph، تیم راه را برای غیرمتمرکزسازی کامل برنامه ها هموار کرد و شبکه ای از ارائه دهندگان خدمات ایجاد کرد که در آن برنامه های غیرمتمرکز می توانند بدون هیچ مشکلی کار کنند و داده های بلاک چین به راحتی قابل دسترسی باشد. با API های باز و عمومی به نام subgraphs، هزاران dApp می توانند در شبکه کار کنند، در حالی که mainnet The Graph already صدها مورد را میزبانی می کند.

گراف Graph یا GRT هم یک فروش عمومی و هم خصوصی داشت و از فروش عمومی توکن خود 12 میلیون دلار به دست آورد. این پروژه 5 میلیون دلار دیگر را از طریق فروش خصوصی که توسط Coinbase Ventures، Digital Currency Group و Framework Ventures تأمین شد، جمع آوری کرد. Multicoin Capital نیز 2.5 میلیون دلار در The Graph سرمایه گذاری کرد.

شبکه به گره ها متکی است تا mainnet The Graph را اجرا کند و محیطی ایده آل برای dApps و توسعه دهندگان فراهم می کند، در حالی که شاخص ها، کاتوراتورها و واگذار کنندگان با توکن های GRT در بازار مشارکت می کنند. GRT ارز رمزنگاری شده بومی شبکه The Graph است و برای تخصیص منابع مختلف مورد استفاده در اکوسیستم The Graph استفاده می شود.

ند.

یکی از موارد استفاده The Graph در حوزه در حال رشد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. این امر دسترسی توسعه دهندگان به داده های شبکه بلاک چین مورد استفاده در برنامه های DeFi را بهبود می بخشد.

کاربران همچنین می توانند از GRT برای ایجاد توکن های غیرمثلی یا (NFT) استفاده کنند، دارایی های دیجیتالی منحصر به فرد که در سیستم های بلاک چین نگهداری می شوند. با تسهیل دسترسی توسعه دهنده به این داده ها، The Graph توسعه بازارهای NFT و سایر برنامه های مرتبط با NFT را ترویج می کند.

سایت رسمی گراف Graph(GRT) را می توانید مشاهده کنید.

خرید و فروش grt

تاریخچه گراف

گراف Graph یک شبکه غیرمتمرکز است که یک کیف پول کاربرپسند و پلتفرمی را برای توسعه دهندگان برای دسترسی به داده های بلاک چین فراهم می کند.

The Graph یک بازیگر نسبتاً جدید در این صنعت است (در سال 2018 تأسیس شد) و توسط Jannis Pohlmann، Yaniv Tal و Brandon Ramirez توسعه یافته است. هدف آنها ایجاد یک سیستم غیرمتمرکز بود که دسترسی و پرس و جو داده ها را برای توسعه دهندگان در شبکه های بلاک چین آسان می کند.

Graph Protocol Incorporation، که اکنون به عنوان Edge & Node شناخته می شود، اکوسیستم The Graph را مفهوم سازی و توسعه داد. توکن این پروژه تا اواخر سال 2020 در mainnet فعال نشد. این نشانگر راه اندازی رسمی پروتکل بود که به توسعه دهندگان امکان می داد subgraph ها را در سراسر شبکه های مختلف بلاک چین ایجاد و پیاده سازی کنند.

پس از راه اندازی mainnet، The Graph از سوی جامعه DeFi مورد استقبال و پذیرش گسترده قرار گرفت. بسیاری از پروژه های DeFi برجسته The Graph را برای تسهیل دسترسی کاربران به داده های زنجیره ای خود adopted کرده اند.

کیف پول The Graph یک راه راحت و ایمن برای ذخیره و مدیریت توکن های GRT است. کاربران می توانند از کیف پول The Graph که با دستگاه های iOS و Android سازگار است، برای ذخیره، ارسال و دریافت توکن های GRT استفاده کنند و از آن برای تعامل با DApps که GRT را می پذیرند، استفاده کنند.

تعداد شبکه های پشتیبانی شده توسط The Graph به طور پیوسته در حال افزایش است که امکان انعطاف پذیری بیشتر در انواع موارد استفاده را فراهم می کند. علاوه بر این، The Graph با چندین پروژه بلاک چین پیشرو، از جمله Chainlink و Uniswap همکاری کرده است.

خرید گراف

چه چیزی Graph (GRT) را منحصر به فرد می کند؟

شبکه گراف به عنوان اولین پروژه بلاک چینی از این نوع راه اندازی شد. به عنوان اولین بازار غیرمتمرکز برای پرس و جو و ایندکس کردن داده ها برای dApps، The Graph یک کاربرد منحصر به فرد دارد. این امر آن را یک پروژه جالب در بخش بلاک چین و ارز های دیجیتال می کند، که ممکن است در قیمت The Graph نیز تاثیر داشته باشد.

منحصر به فرد بودن پروژه همچنین از هدف آن ناشی می شود که ارائه داده های easily accessible برای مصرف کنندگان در شبکه The Graph است. این پروتکل با پشتیبانی از شرکت کنندگان شبکه اجرا می شود، که در آن Indexers نقش اپراتورهای گره را دارند تا یک بازار منحصر به فرد برای ایندکس کردن و پرس و جو داده ها از منابع مختلف بلاک چین به شکل شبکه هایی مانند اتریوم ایجاد کنند.

گراف اولین بازار غیرمتمرکز است که مشکلات مرتبط با ایجاد dApps را در terms of حل مسائل ایندکسینگ و نگرانی های مالکیت برطرف می کند.

چه چیزی گراف Graph را ارزشمند می کند؟

گراف یا The Graph هم ارزش فنی و هم ارزش بازار دارد زیرا توکن های GRT در بازار رمز ارزها معامله می شوند. عوامل متعددی ارزش The Graph و قیمت GRT را تعریف می کنند. یکی از چیزهایی که The Graph را ارزشمند می کند، معماری بلاک چین آن است. عواملی مانند عرضه کل، عرضه در گردش، نقشه راه پروژه، ویژگی های فنی، استفاده اصلی، مقررات، پذیرش، به روز رسانی ها، ارتقا و سایر رویدادهای مهم، ارزش بازار The Graph را تعریف می کنند.

ارزش ذاتی The Graph توسط آنچه پروژه برای کاربران و اقتصاد wider ارائه می دهد تعریف می شود، که در این مورد curation، indexing و سازماندهی highly accessible داده های جمع آوری شده از سایر شبکه ها است. ارزش The Graph همچنین با راه اندازی mainnet آن در سال 2020 افزایش یافت زیرا پروژه در حال تکامل است تا به هدف نهایی دستیابی به decentralization کامل dApps به عنوان دروازه ای به Web 3 برسد.

خرید گراف و فروش Graph (GRT) در ایکس نوین

شما می توانید گراف (GRT) را در صرافی ایکس نوین بخرید و بفروشید. برای انجام این کار، ابتدا باید یک حساب در ایکس نوین ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب، می توانید با استفاده از روش های مختلفی از جمله انتقال بانکی، واریز به درگاه بحساب ایکس نوین خود شارژ کنید. پس از واریز پول، می توانید گراف را با استفاده از رابط کاربری ایکس نوین خرید و فروش کنید.

مراحل خرید و فروش توکن گراف GRT در ایکس نوین:

ابتدا وارد سایت ایکس نوین شوید.

صرافی ایکس نوین

یک حساب در ایکس نوین ایجاد کنید و سپس در چند دقیقه احراز هویت خود را تکمیل کنید .

خرید و فروش ایکس نوین grt


با استفاده از روش های مختلفی از جمله انتقال بانکی یا واریز تومان به درگاه ایکس نوین حساب خود را شارژ کنید.
در رابط کاربری ایکس نوین، گراف (GRT) را جستجو کنید.
مقدار گراف را که می خواهید بخرید یا بفروشید وارد کنید.
سفارش خود را ثبت کنید.


پس از ثبت سفارش خرید توکن های گراف شما به کیف پول شما واریز می شوند یا پس از ثبت سفارش فروش GRAPH (GRT) توکن های گراف خود را به کیف پول ایکس نوین انتقال دهید و به همان اندازه توکن های گراف مبلغ تومانی به صورت آنی در کیف پول تومانی شما در ایکس نوین افزوده می شود.

رمز ارز ایکس نوین

چگونه از گراف استفاده کنیم؟

شبکه گراف The Graph برای تسهیل عملکرد و ایجاد مداوم dApps، و همچنین برای منبع و استفاده از داده های جمع آوری شده از شبکه های بلاک چین استفاده می شود. توکن بومی، GRT، توسط همه شرکت کنندگان شبکه برای مقاصد مختلف استفاده می شود. GRT در سیستم پاداش شبکه ضروری است زیرا Indexers، Curators و Delegators تشویق می شوند تا بازار را بهبود بخشند و همزمان آن را اجرا کنند.

Delegators می توانند توکن های GRT خود را برای واگذاری دارایی های خود به Indexers که از GRT قفل شده برای اجرای گره ها در شبکه استفاده می کنند، استیک کنند. Curators نیز برای خدمات curation خود در GRT پاداش می گیرند و مصرف کنندگان کاربران شبکه هستند که برای خدمات index در GRT هزینه می کنند. توکن های GRT همچنین برای باز کردن dApps موجود از طریق The Graph blockchain و شبکه های interoperable استفاده می شوند. شرکت کنندگان شبکه درآمد خود را به شکل GRT کسب می کنند، در حالی که GRT نیز می تواند در بازار ارز دیجیتال شده معامله شود.

چه کیف پول گراف Graph را انتخاب کنیم؟

گراف Graph (GRT) یک توکن نوع ERC-20 است، به این معنی که GRT می تواند در هر کیف پول رمزنگاری که با ETH و توکن های ERC-20 سازگار است، ذخیره شود. دارندگان GRT می توانند از کیف پول های موبایل، آنلاین، سخت افزاری و دسکتاپ سازگار استفاده کنند.

برخی از محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری که می توانید GRT را در آنها ذخیره کنید Ledger Nano S و Trezor One هستند. اینها گزینه های ایمن ترین هستند زیرا ذخیره سازی آفلاین و پشتیبان گیری را ارائه می دهند. با این حال، آنها همچنین تمایل دارند گران باشند و به دانش فنی بیشتری نیاز داشته باشند، بنابراین ممکن است برای کاربران باتجربه تر با مقادیر GRT بیشتر مناسب باشند.

کیف پول های نرم افزاری گزینه دیگری را ارائه می دهند و رایگان و آسان برای استفاده هستند. آنها به عنوان برنامه های تلفن هوشمند یا دسکتاپ قابل دانلود هستند و می توانند custdial یا non-custdial باشند. با کیف پول های custodial، کلیدهای خصوصی توسط ارائه دهنده خدمات به نام شما مدیریت و پشتیبان گیری می شوند. کیف پول های غیرcustodial از عناصر امن در دستگاه شما برای ذخیره کلیدهای خصوصی استفاده می کنند. اگرچه این امر convenient است، اما آنها کمتر از کیف پول های سخت افزاری امن هستند و ممکن است برای مقادیر کمتری از GRT یا کاربران مبتدی مناسب تر باشند. از جمله کیف پول های دسکتاپ و موبایل، انتخاب های محبوب برای ذخیره و ایمن سازی GRT Exodus و Coinomi هستند.

کیف پول های آنلاین نیز محبوب هستند و تمایل دارند قابل دسترسی، رایگان و آسان برای استفاده باشند. اینها به عنوان کیف پول های hot در نظر گرفته می شوند و می توانند از کیف پول های سخت افزاری یا نرم افزاری کمتر امن باشند. پس از خرید The Graph در یک صرافی رمز ارز، می توانید آن را در آنجا ذخیره کنید. با این حال، از آنجایی که شما به پلتفرم اعتماد خواهید کرد تا GRT شما را مدیریت کند، باید یک سرویس معتبر را با سابقه ای در امنیت و نگهداری انتخاب کنید. کیف پول های آنلاین برای نگهداری مقادیر کمتر یا برای معامله گران باتجربه مکرر مناسب هستند.

استیک گراف

گراف قابل استخراج نیست و سیستم بر اساس مکانیسم اجماع Proof-of-Stake عمل می کند. Delegators در شبکه می توانند GRT خود را با واگذاری آن به اپراتورهای گره (Indexers) استیک کنند. Delegators با پاداش هایی که دریافت می کنند تشویق می شوند تا در شبکه مشارکت کنند، که تضمین می کند که شبکه ایمن و عملیاتی باشد.

پیش بینی قیمت گراف graph grt

پیش‌بینی قیمت گراف در سال The Graph (GRT) 2023

عملکرد گراف The Graph از محیط نزولی طولانی در حال بهبود است. طبق پیش‌بینی قیمت GRT می‌تواند تا سال 2023 به حداکثر قیمت 0.75 دلار برسد. با این حال، قیمت متوسط گراف می‌تواند حدود 0.53 دلار باشد. و اگر روند نزولی وجود داشته باشد، قیمت حداقل The Graph Coin می تواند تا 0.041 دلار کاهش یابد. در خیزش گاوی بعدی، قیمت های The Graph ممکن است از پیش بینی ها فراتر رود .

پیش‌بینی قیمت در سال The Graph (GRT) 2024

اگر بازار شاهد برخی حرکات خوب باشد، ارزش آلتکوین ها ممکن است در سال 2024 بهبود یابد. طبق پیش‌بینی قیمت، قیمت معاملاتی حداکثر The Graph گراف می‌تواند در سال 2024 حدود 1.29 دلار باشد. اگر بازار طبق انتظارات ما پیش برود، قیمت متوسط ​​The Graph می‌تواند حدود 0.91 دلار و سطح قیمت حداقل می‌تواند تا 0.79 دلار برای سال 2024 افزایش یابد. طبق تحلیل قیمت The Graph GRT ممکن است اگر بازار در سال 2024 شاهد یک خیزش گاوی خوب باشد، مرز 5 دلار را رد کند.

پیش‌بینی قیمت در سال The Graph (GRT) 2025

گراف The Graph پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در بازار را دارد. تا سال 2025، ممکن است انتظار قیمت متوسط ​​2.18 دلاری برای The Graph داشته باشیم. طبق پیش‌بینی قیمت ارزش GRT می‌تواند درسال 2025 به سطح ATH جدیدی برسد. حداکثر پیش‌بینی قیمت برای گراف در سال 2025 3.43 دلار است. در حالی که سطح قیمت حداقل می تواند در حدود 1.36 دلار باشد اگر بازار نزولی شود. با این حال، اگر بازار صعودی شود، ارزش Graph ممکن است در سال 2025 بیش از پیش بینی قیمت افزایش یابد.

پیش‌بینی قیمت در سال The Graph (GRT) 2030

طبق پیش‌بینی قیمت ارزش GRT می‌تواند در سال 2030 به اوج خود برسد. قیمت متوسط Coin می‌تواند در سال 2030 حدود 16.65 دلار باشد. ارزش حداقل گراف می تواند در این سال حدود 14.35 دلار باشد. همراه با The Graph Coin، بسیاری از رمز ارزها می توانند در این سال به ATH جدید خود برسند. نشانه هایی وجود دارد که فناوری بلاک چین و بازار ارزهای دیجیتال ممکن است در سال 2030 وارد عصر جدیدی شوند.ارز های دیجیتال واقعی مبتنی بر پروژه مانند The Graph می توانند بازار را در اختیار بگیرند. انتظار می رود قیمت حداکثری Graph در سال 2030 حدود 18.94 دلار باشد. با این حال، اگر در سال 2030 خیزش گاوی وجود داشته باشد، قیمت های The Graph ممکن است به طرز چشمگیری افزایش یابد و پیش بینی قیمت را پشت سر بگذارد.

خرید و فروش گراف grt

آیا The Graph (GRT) گراف یک سرمایه گذاری خوب است؟

The Graph گراف یکی از سریع ترین پروژه های dApps در حال رشد است و ارز های دیجیتال با کاربردهای واقعی ذاتاً قوی هستند. طبق تحلیل قیمت، سرمایه گذاری بلندمدت در The Graph گراف به نظر می رسد یک گزینه خوب برای بررسی باشد.

اگرچه قیمت رمز ارزها صعودی به نظر می رسد، GRT و سایر رمز ارزها نوسانی هستند و می توانند در هر زمان جهت قیمت خود را تغییر دهند. اگر یک سرمایه گذار باهوش هستید و دوست دارید سرمایه گذاری های پرخطر انجام دهید، The Graph Coin می تواند یک انتخاب عالی باشد.ارزهای دیجیتال امروزه نه تنها سودمندترین دارایی ها هستند، بلکه یکی از پرریسک ترین آنها نیز هستند. بنابراین، قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، مدیریت ریسک خود را به درستی انجام دهید.

آیا The Graph Coin به 100 دلار خواهد رسید؟

از آنجایی که The Graph Coin در سال های اخیر به شدت افزایش یافته است، بسیاری از معامله گران رمز ارز ممکن است کنجکاو باشند که آیا توکن The Graph Coin می تواند به 100 دلار برسد یا خیر. طبق پیش بینی ها، GRT به سختی می تواند تا این دهه به هدف 100 دلار برسد. گراف یک دارایی دیجیتال عالی با کاربرد واقعی است و در بازار رمز ارزها هیچ چیز غیرممکن نیست. اگر بازار برخی حرکات خوب را ببیند، The Graph ممکن است در سال های آینده به طرز چشمگیری افزایش یابد.

همانطور که در گذشته دیده‌ایم، یک خیزش گاوی یا خرسی بزرگ می‌تواند در عرض چند ثانیه همه پیش‌بینی‌های قیمت را نابود کند.

آیا The Graph Coin یک پمپ و دامپ است؟

در رویدادهای نزولی اخیر، ارزش GRT ٪80 درصد کاهش یافته است.گراف اغلب همان دامپ را پمپ می کند اما این یک امر عادی در بازار ارزهای دیجیتال شده است. به دلیل رفتار بسیار نوسانی، بسیاری از معامله گران می پرسند که آیا گراف برای بلند مدت است یا فقط یک پمپ و دامپ. همانطور که عملکرد گذشته The Graph را تحلیل کردیم، The Graph یک پروژه امیدوار کننده است.

همانطور که در بسیاری از تالارهای گفتگوی ارز های دیجیتال دیده ایم،گراف برای بلند مدت در بازار است. به دلیل تلاش جامعه گراف، The Graph می تواند در سال های آینده پایدار باشد.

نتیجه گیری

گراف یا Graph یک پروژه منحصر به فرد است که یک بازار جدید و غیرمتمرکز برای داده های قابل دسترس ایجاد می کند که از طریق تعامل بین mainnet The Graph و شبکه های پشتیبانی شده تأمین می شود. هدف نهایی خالقان گراف Graph این است که Web 3 را به راحتی در دسترس قرار دهند و در عین حال یک اکوسیستم پیشرفته با معماری DLT ایجاد کنند که dApps بدون وقفه کار کنند. گراف همچنین می تواند در بازار رمز ارزها معامله شود و معامله گران و سرمایه گذاران می توانند GRT را برای کسب سود خرید و فروش کنند.

سوالات متداول سوالات متداول

پر تکرار ترین سوالات کاربران قبل از عضویت و خرید از صرافی را قسمت مشاهده کنید

سوالات متداول

توکن GRT توکن بومی پروتکل The Graph است. از آن برای پرداخت هزینه های مربوط به ایجاد و نگهداری نمودارهای داده استفاده می شود. همچنین می توان از آن برای رای دادن در مورد تغییرات در پروتکل استفاده کرد.

بسیاری از کارشناسان رمز ارز پیشنهاد کرده اند که ارزش GRT در بلندمدت افزایش خواهد یافت. GRT دارای عرضه کل 10,557,316,857 GRT توکن است که رقم عادلانه ای است. با توجه به الگوی نگهداری و پاسخ جامعه، GRT در بلندمدت خوب به نظر می رسد. با این حال، هرگز فراموش نکنید که همیشه برخی از خطرات در هر سرمایه گذاری وجود دارد. ارزهای دیجیتال نه تنها سودآورترین بلکه یکی از پرخطرترین دارایی ها نیز هستند.

گراف یا GRT به همان روشی که سایر ارزهای ارزهای دیجیتال شده معتبر است. اگرچه بسیاری از تحلیلگران رمز ارز اعتبار رمز ارزهای جدید را زیر سوال می برند، اما GRAPH تعداد کافی دارنده را به دست آورده است. همانطور که از طریق CoinMarketCap پیدا کردیم، GRT را می توان در برخی از صرافی های بزرگ و محبوب اضافه شده است ، بنابراین می توانیم بگوییم که GRT معتبر است.

گراف تنها چند ماه پس از راه اندازی، توجه زیادی را از سوی جامعه ارز های دیجیتال و صرافی ها به خود جلب کرده است. امروزه، GRT را می توان در برخی از محبوب ترین صرافی ها مانند Coinbase و Binance یافت.گراف یا GRT بدون شک آینده ای درخشان دارد.

پیش بینی قیمت GRT برای 10 سال آینده صعودی است. اگر عملکرد فعلی ادامه یابد، GRT ممکن است در سال 2030 از 20 دلار فراتر رود. اما اگر به دنبال سودهای بزرگ هستید، این به نوع سرمایه گذاری ای که انتخاب می کنید، بلندمدت یا کوتاه مدت، بستگی دارد. اگر سرمایه گذاران بیشتری به پروژه جذب شوند، قیمت های GRT ممکن است در سال های آینده به طرز چشمگیری افزایش یابد. اما ما می خواهیم به خوانندگان خود پیشنهاد کنیم که قبل از انجام هرگونه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، برخی از تحلیل ها و مطالعات شخصی را انجام دهند.

به سادگی! فقط کافیست در چند دقیقه در ایکس نوین ثبت نام و احراز هویت کنید سپس اقدام به خرید گراف یا فروش GRT خود کنید .
محاسبه گر قیمت گراف

با استفاده از محاسبه گر قیمت اکس نوین می توانید بر اساس نرخ لحظه ای ٬ خرید یا فروش خود را انجام دهید. همچنین می توانید واحد موردنظر خود را در هر بخش عوض کنید تا قیمت ها را بر اساس تومان به رمزارز و یا رمزارز به تومان ببینید.

۰ ریال می دهید
rial IRR
۰ گراف می گیرید
https://web.exnovin.org/direct/files/2023/12/graph.png USDT
تبـــــدیل و محاسبه
محاسبه گر قیمت
اکس نوین چرا اکس نوین ؟

چون تو ایکس نوین همه چیز برای یک معامله آمادست و تمام زیرساخت پلتفرم خودکاره ، در لحظه قیمت مشاهده میکنی و معاملت رو انجام میدی احراز هویت هم کلا 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه 😊

محاسبه گر قیمت

خرید و فروش ایمن و سریع

ثبت سفارش به صورت آنلاین و کاملا اتوماتیک در کسری از ثانیه! زمان شما برای ما ارزشمند است!

قیمت مناسب و کارمزد منصفانه
قیمت مناسب و کارمزد منصفانه

بهترین قیمت ارزهای دیجیتال و رقابتی ترین کارمزد ها در میان صرافی های ارزهای دیجیتال! سطح بندی بالاتر، کارمزد کمتر! به همراه سهم از کارمزد با دعوت از دوستان!

همیشه در دسترس
همیشه در دسترس

با اپلیکیشن اکس نوین تو هر زمان و مکان، راحت و بدون محدودیت ارزهای دیجیتالیت رو معامله کن!

🎯
کاربران عضو شده 340,000+
🕔
مدت زمان احراز 30 min
💰
معامله موفق 642,000+
🥇
رمرز ارز برای معامله 1,500+
خرید و فروش چگونه گراف بخریم؟

ایجاد حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری

با وارد کردن شماره موبایل و آدرس ایمیل خود به راحتی یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید

ایجاد حساب کاربری
انجام مراحل اهراز هویت
احراز هویت ایکس نوین
انجام مراحل احراز هویت

با راه اندازی سامانه جدید و هوشمند احراز هویت اکسنوین ، در کمتر از 2 دقیقه میتوانید احراز هویت خود را تکمیل کنید

ارز دیجیتال
شروع معامله !

بعداز تایید نهایی احراز هویت ، با انتخاب رمزارز و نوع شبکه مورد نظر و وارد کردن مقدار خرید یا فروش ، به صورت آنی سفارش خود را ثبت کنید.

شروع معامله
سفارش خرید آموزش ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال در چند ثانیه

در این مرحله میخوایم بهتون اطمینان بدیم که از زمان ورود شما به اکسنوین شما رو تنها نمیذاریم و پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستیم 🌱

همین الان به خانواده ۱ میلیونی اکس نوین بپیوندید
درباره ارز
پشتیبانی بیش از ۱۵۰۰ ارز دیجیتال

پلتفرم اکسنوین 2 روش متفاوت برای خرید فروش شما طراحی کرده روش اول اینکه خرید فروش در لحظه با قیمت بازار جهانی انجام میشه و به ادرس کیف پول شخصی خودتون میتونید بر اساس نوع شبکه بعد از خرید منتقل کنید و اما روش دوم که به صورت حرفه ای بدون نیاز به کیف پول شخصی ، اقدام به خرید و فروش با قیمت Limit و Market تمامی رمزارز های موجود در صرافی بزرگ بایننس نمائید

اپلیکیشن ایکس نوین
اپلیکیشن ایکس نوین
دانلود اپلیکیشن موبایل
اکس نوین
  • پشتیبانی از انواع شبکه ها TRC20 , ERC20 ,BEP2 , BEP20
  • ﭘﺮداﺧﺖ آﻧﻠﺎﯾﻦ درون ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ای
  • ﻋﻀﻮﯾﺖ و اﺣﺮاز ﻫﻮﯾﺖ ﺳﺮﯾﻊ
  • ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ﺑﺴﯿﺎر اﺳﺎن و ﺗﻤﺎم اﺗﻮﻣﺎﺗﯿﮏ
  • اﻣﮑﺎن ارﺳﺎل ﺗﯿﮑﺖ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ در 24 ﺳﺎﻋﺖ
ایکس نوین درباره اکس نوین

شرکت سهامی خاص داد و ستد فناوران پارس نوین ( اکس نوین ) از سال 1396 با طراحی 2 پلتفرم OTC و P2P تمام اتوماتیک ، جهت خرید و فروش رمز ارز ها فعالیت خود را شروع کرده است. تیم ایکس نوین دارای بیش از 30 پرسنل پشتیبانی و احراز هویت به صورت 24 ساعته ، همچنین +8 نیرو جهت توسعه فنی و زیرساخت وب و اپلیکیشن میباشد. هدف ما جلب رضایت تمامی کاربران است ، از هرگونه انتقاد و نظر جهت توسعه و تسریع روند فرآیند احراز هویت / ثبت سفارش / پشتیبانی استقبال می کند.

+200,000 کاربر عضو شده
+120,000 کاربر فعال
+400,000 معامله موفق
+300 رمزارز برای معامله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *