خرید و فروش بایننس کوین
Binance Coin
BNB بایننس کوین
نمودار بایننس کوین
$0

درباره بایننس کوین

بایننس کوین یک ارز دیجیتال ( نوعی سرمایه الکترونیک) است که به اختصار با نماد BNB نمایش داده می‌شود. بایننس کوین رمزارز بومی صرافی بایننس است که در شروع کار به عنوان یک توکن ERC20، بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد شد اما پس از آن به بلاکچین اختصاصی بایننس منتقل شد. BNB در حال حاضر با ارزش بازاری ۸۱.۰۹ میلیارد دلاری، در رتبه سوم برترین ارزهای دیجیتال بازارقرار دارد و ۲.۹۳ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده‌است. این توکن با هدف توانمند سازی هر چه بیشتر پلتفرم بایننس و تلاش در جهت ساخت اکوسیستمی پایدار ایجاد شد. از BNB می‌توان جهت پرداخت هزینه لیست شدن یک کوین در صرافی بایننس، کارمزد تبدیل رمزارزها به یکدیگر، کارمزد تراکنش‌ها و ... در صرافی بایننس استفاده کرد.

خرید بایننس کوین

خرید بایننس کوین مانند ارزهای دیجیتال با استفاده از صرافی ارز دیجیتال در کمال امنیت و سرعت امکان پذیر است. اکس نوین به عنوان بزرگترین پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی و با دارا بودن بالغ بر ۳۴ نوع رمز ارز، پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمامی ایام، کارمزد مناسب، کیف پول اختصاصی و امنیت بالا، بهترین گزینه جهت خرید BNB است.

فروش بایننس کوین

بایننس کوین در جولای ۲۰۱۷، در حدود ۰.۱ دلار قیمت داشت و در ژانویه ۲۰۱۸ به بیشتر از ۲۰ دلار رسید و پس از آن در حدود یک ماه، چیزی در حدود ۶۵ درصد ارزش خود را از دست داد. در پایان شش ماهه اول سال ۲۰۱۸، BNB تا ۱۴ دلار خود را بالا کشید و در انتهای سال در حدود ۶۰ درصد ارزش خود را از دست داد. شش ماهه اول سال ۲۰۱۹، روزگار باشکوه BNB بود. بایننس کوین از ۶ برابر افزایش قیمت پیدا کرد و در انتهای سال مجدد به ۱۳ دلار بازگشت. این روند قیمتی در سال ۲۰۲۰ نیز ادامه داشت اما در سال ۲۰۲۱، همه چیز کاملاً عوض شد. سالی که با حدود ۴۰ دلار شروع شد و به همراه نوسانات شدید به ۶۸۹ دلار در ماه می رسید و پس از آن در پی ریزش عمومی بازار ارزهای دیجیتال، BNB هم دچار افت و خیزهای فراوان شد.

چرا اکس نوین؟

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از دو طریق ممکن است: مراجعه به صرافی های ارز دیجیتال داخل کشور و مراجعه به صرافی های ارز دیجیتال خارج کشور. صرافی‌های ارز دیجیتال خارج از کشو تحت سیاست ‌های تحریمی، به کاربران ساکن ایران خدماتی ارائه نداده و استفاده از خدمات آنها، نیازمند به کارگیری نرم افزارهای تغییر آی پی است. در صورت مشخص شدن آی پی واقعی حساب کاربری مسدود خواهد شد. از طرفی قیمت خرید رمزارزها در اکس نوین، مطابق با قیمت‌های لیست شده در صرافی ارز دیجیتال بایننس است و در اکس نوین امکان خرید مستقیم رمزارزهای ارائه شده وجود دارد. علاوه بر این خرید تتر و واریز به صرافی های ارز دیجیتال خارجی، نیازمند صرف هزینه زیادی است که با فعالیت در اکس نوین این هزینه سربار وجود نخواهد داشت.

نحوه خرید و فروش

توجه: فرایند احراز هویت در اکس نوین حداکثر تا 1 ساعت ( روزهای کاری ) طول خواهد کشید.

1.ایجاد حساب کاربری

ﺷﺎﻣﻞ ﺷﻤﺎره ﻣﻮﺑﺎﯾﻞ، اﻃﻠﺎﻋﺎت ﺣﺴﺎب ﺑﺎﻧﮑﯽ، ﻋﮑﺲ ﺳﻠﻔﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه ﯾﮏ ﮐﺪ و ارﺳﺎل ﯾﮑﯽ از ﻣﺪارک ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ

2.اﻧﺠﺎم ﻣﺮاﺣﻞ اﺣﺮاز ﻫﻮﯾﺖ

ارسال عکس سلفی طبق تصویر نمونه در بخش احراز هویت و ثبت حساب بانکی با نام و مشخصات خود

3.وارﯾﺰ ﻣﺒﻠﻎ و اﻧﺠﺎم ﻣﻌﺎﻣﻠﺎت

شارژ حساب کاربری و واریز وجه مورد نظر از طریق درگاه بانکی و پس از آن ثبت سفارش خرید رمز ارز مورد نظر

4.تحویل سفارش

پس از ثبت سفارش ، در کمتر از 5 دقیقه ارز خریداری شده به صورت اتوماتیک به کیف پول شما واریز می گردد.

شرکت سهامی خاص داد و ستد فناوران پارس نوین ( اکس نوین ) از سال 1396 با طراحی 2 پلتفرم OTC و P2P تمام اتوماتیک ، جهت خرید و فروش رمز ارز ها فعالیت خود را شروع کرده است. تیم اکس نوین دارای بیش از 20 پرسنل پشتیبانی و احراز هویت به صورت 24 ساعته ، همچنین 4 نیرو جهت توسعه فنی و زیرساخت وب و اپلیکیشن میباشد. هدف ما جلب رضایت تمامی کاربران است ، از هرگونه انتقاد و نظر جهت توسعه و تسریع روند فرآیند احراز هویت / ثبت سفارش / پشتیبانی استقبال می کند.

خرید و فروش امن و سریع

با پلتفرم امن اکس نوین در شبانه روز با سرعت نور برای خرید و فروش ارز های دیجیتال بر بستر شبکه های مختلف اقدام کنید

کارمزد منصفانه

تضمین قیمت و و حداقل کارمزد درگاه ، شبکه بانکی و بلاکچینی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال

پشتیبانی آنلاین و قدرتمند

تیم پشتیبانی اکس نوین ، به صورت 24 ساعته از طریق تیکت آماده پاسخگویی میباشد

سوالات متداول
۱
موارد استفاده از بایننس کوین چیست؟
BNB به عنوان یک توکن بومی در صرافی بایننس استفاده می شود و به کاربران امکان استفاده از کارمزد کمتر را می‌دهد. همچنین موسسان بایننس کوین از فرآیند سوزاندن توکن استفاده می‌کند، به این معنی که آنها از سود حاصل از فروش توکن برای خرید مجدد BNB و سپس سوزاندن (از بین بردن) آنها استفاده می کنند تا ارزش BNB را بالا نگه دارند.
۲
خرید بایننس کوین به چه صورت است؟
با استفاده از پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال اکس نوین، خرید BNB در کمال سرعت وسهولت ممکن است.
۳
آیا بایننس کوین امن است؟
بله زیرا که این توکن در بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده که بسیار امن است و پس از آن به بلاکچین اختصاصی خود منتقل شد که بلاکچین مربوطه امنیت و سرعت بسیار بالایی دارد.
۴
آیا خرید و فروش بایننس کوین در ایران قانونی است؟
با توجه به اینکه بایننس کوین و سایر ارزهای دیجیتال نوعی کلاس دارایی جدید هستند، مجلس شورای اسلامی درصدد تصویب برنامه‌ای جهت مشخص شدن روند خرید و فروش رمز ارزها است و با استناد به ماده 2 قانون مجازات‌های اسلامی که بیان می‌کند هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود. در حال حاضر هیچ قانونی مبنی بر ممنوعیت خرید و فروش یا سرمایه‌گذاری در زمینه ارز‌های دیجیتال وجود نداشته و لذا مالکیت و خرید و فروش آن جرم محسوب نمی‌شود.
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!

ﺑﺮای اﻃﻠﺎع از ﺗﺎزه ﺗﺮﯾﻦ اﻃﻠﺎﻋﺎت و ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎزار ارز ﻫﺎی دﯾﺠﯿﺘﺎل ، ﺑﺎ اﯾﮑﺲ ﻧﻮﯾﻦ ﻫﻤﺮاه ﺑﺎﺷﯿﺪ .

برای کمک و راهنمایی همیشه در کنار شما هستیم