پرفکت مانی Perfect Money چیست و چه قابلیت و استفاده هایی دارد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

پرفکت مانی چیست

 

قابلیت های پرفکت مانی Perfect Money

امروز قصد داریم در این مطلب به شما کاربران محترم خدمات پرداخت نوین بصورت کامل ارز دیجیتال یا همان دلار پرفکت مانی را توضیح دهیم و برای ادامه با ما همراه باشید.

روش های استفاده از Perfect Money

Perfect Money سامانه جهانی می باشد به گونه ای که برای انجام پرداخت‌های آنلاین ابزاری کامل به وجود آورده است.

 • ارسال و دریافت پول: پرفکت مانی یک روش پرداخت محبوب برای ارسال و دریافت پول بین افراد و شرکت ها است. می توانید از پرفکت مانی برای ارسال پول به دوستان و خانواده خود یا برای پرداخت به فروشندگان آنلاین استفاده کنید.
 • خرید کالاها و خدمات: پرفکت مانی توسط بسیاری از وب سایت های شرکت های ثالث پذیرفته می شود. می توانید از پرفکت مانی برای خرید کالاها و خدمات از فروشگاه های آنلاین، خدمات اشتراک و ارائه دهندگان خدمات مالی استفاده کنید.
 • پرداخت قبوض: پرفکت مانی می تواند برای پرداخت قبوض و سایر پرداخت های مالی استفاده شود. این پرداخت ها می توانند شامل صورتحساب تلفن، قبض برق و قبض بیمه باشند.
 • واریز و برداشت وجه: می توانید از پرفکت مانی برای واریز و برداشت وجه از حساب های بانکی یا کارت های اعتباری خود استفاده کنید.
 • خرید و فروش ارزهای دیجیتال: پرفکت مانی یک پلتفرم محبوب برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم است. می توانید از پرفکت مانی برای خرید ارزهای دیجیتال از صرافی های آنلاین استفاده کنید.
 • خب حالا برای تهیه و خرید پرفکت مانی و همینطور جهت تامین و خرید ووچر پرفکت مانی وارد صفحه مربوطه بشید.

کارهایی که با Perfect Money انجام پذیر است:

 • جابجایی وجه بین کاربران
 • اخذ وجه از جانب پروژه‌های گوناگون تجاری در اینترنت
 • پرداخت‌های منظم در اینترنت
 • ذخیره وجوه در یک حساب الکترونیکی مطمئن و اخذ سود
 • پرداخت قیمت اجناس و خدمات در فروشگاه‌های آنلاین متفاوت
 • ذخیره اموال به صورت ارز رمز پایه بی خطر و بدون احتیاج به ایجاد کیف پول اضافی
 • خریداری Bitcoin، طلا، دلار آمریکا و یورو به‌ شکل آنلاین
 • اخذ و واگذاری وام با شرایط مطلوب
 • قرض گرفتن و قرض دادن با شرایط مطلوب

ارزها یی که پرفکت مانی  Perfect Money پشتیبانی می کند

کاربران حسابی از نوع چند ارزی دارند. که هر حساب به 4 حساب ارزی مختلف تقسیم شده است:

 • USD‏ (دلار آمریکا) (مطابق واحد PM، برابر دلار آمریکا)
  ● EUR‏ (یورو) (مطابق واحد PM، برابر یورو)
  ● GOLD‏ (طلا) (مطابق واحد PM، برابر فلز گران‌بهای طلا، مطابق تاون‌ها تروا)
  ● Bitcoin‏ (حقوق مالکانه مرتبط به منتشر کردن ورودی‌ها در پایگاه داده عمومی جهانی bitcoin.org از جانب Perfect Money برای Startup Research & Investments LLC محفوظ می باشد)

   

   

آموزش افتتاح حساب پرفکت مانی Perfect Money

مشتریان Perfect Money لازم است نخست در سیستم ثبت‌ نام نمایند. ادرس سایت پرفکت مانی   http://perfectmoney.is

بعد از وارد شدن به سایت پرفکت مانی در بالای صفحه گزینه Signup را انتخاب کنید.

برای ثبت‌نام در سیستم Perfect Money لازم است که بر روی پیوند «ثبت نام» در قسمت بالای صفحه اصلی کلیک نمود و بعد از آن اطلاعات کاربری را وارد نمود.

تفاوت بین حساب‌های شخصی و شرکتی در این است که حساب شخصی مخصوص اشخاص حقیقی و حساب شرکتی مخصوص اشخاص حقوقی می باشد. استفاده از هر دو حساب برای امور تجاری ممکن بوده و فاقد محدودیت است.

حساب ممتاز و حساب همکار  چه تفاوت هایی دارند؟

حسابی که قابلیت‌های انحصاری علل خصوص در ارتباط با پشتیبانی مشتریان حساب ممتاز می باشد. در انتهای سال اول یا در صورتی که گردش مالی حساب به سطح معینی برسد، این درجه را میگیرد. هر مشتری می تواند درخواست خاص این موضوع را برای ارتقای درجه حساب خود ارائه نماید.

درجه حساب ممتاز ، هزینه خدمات را در مقایسه با درجه نرمال کاهش می‌دهد.  دقت کنید که هزینه خدمات حساب ممتاز مشابه حساب‌های مورد تأیید می باشد.
حساب همکار نوعی حساب ممتاز است که غالباً به وسیله نماینده یک سیستم پرداخت، یک خدمات تبادل یا یک خدمات مبادله ارز افتتاح میگردد. واگذاری این درجه به‌حساب فرد فقط به تصمیم مدیریت Perfect Money وابسته است.

واگذاری این درجه به شرکت‌های فعال در عرصه تجارت آنلاین رسیدگی بهینه به پرداخت‌های B2B(شرکت‌به‌شرکت) را ممکن می کند.

دریافت درجه ممتاز برای حساب

دریافت درجه ممتاز برای حساب مستلزم این است که حداقل 1 سال از زمان ثبت‌نام فرد در سیستم گذشته و حداقل سپرده حساب 100٫000 دلار آمریکا یا معادل آن به ارزهای دیگر باشد.

چرا هنگام ثبت‌ نام با یک پیام خطا مواجه می‌ شوم؟

سرور وب‌ سایتی که  در حال سرویس و نگهداری است، امکان مواجه با این حالت را دارد. بعد از چند ساعت مجدد سعی نمایید. همین طور ممکن است آدرس IP شما در لیست سیاه سیستم مقابله با DDOS ما قرارگرفته باشد. آدرس IP خروجی خود را عوض نموده یا با بخش پشتیبانی مشتریان ارتباط برقرار کنید.

دلیل ارسال نشدن ایمیل فعال‌سازی حساب برای فرد

احتمال دارد آدرس ایمیل اشتباه در زمان ثبت‌نام وارد شده باشد تا فیلترهای ایمیل ناخواسته (Spam) فرد از دریافت پیامی که به شکل اتوماتیک از طرف سیستم ارسال‌شده است جلوگیری کند.  بایستی فرد پوشه ایمیل‌های ناخواسته (Spam) را بررسی نماید؛ پیام امکان دارد در طول چند ساعت تحویل فرد شود. در غیر این صورت، لازم است مجدداً با استفاده از آدرس ایمیل دیگری ثبت‌نام نمود.

فراموش کردن رمز عبور حساب پرفکت مانی

بایستی فرد شناسه عضویت و یک نسخه اسکن شده از مدرک شناسایی خود را برای ما ارسال کند. بعد از مقایسه این اطلاعات با اطلاعات ارائه‌شده در زمان ثبت‌نام، گذرواژه فرد به آدرس ایمیلی که در زمان ثبت‌نام ادرج شده ارسال می شود.

آیا می‌توانیم چند حساب برای یک IP داشته باشیم؟

در صورتیکه همه حساب‌ها شامل اطلاعات شخصی یکسانی باشد این امر امکان پذیر است.

اقدامات ایمنی لازم برای ورود به حساب

ابتدا لازم است توجه نمایید که نوار آدرس مرورگر شما URL صحیح را نشان دهد: https://perfectmoney.is.  اگر برای شما ممکن است، از صفحه‌کلید مجازی استفاده نمایید زیرا از موارد احتمالی سرقت هویت شما توسط نرم‌افزارهای جاسوسی ممانعت می‌کند.

فراموش نشود که برای ورود به‌حساب، فقط به نام کاربری، گذرواژه و کد امنیتی (Captcha) احتیاج می باشد. در بعضی از موارد، احتمال دارد از شما بخواهیم با واردکردن کدی که به آدرس ایمیلتان ارسال‌شده است هویت خود را اثبات نمایید . دقت کنید که هیچ‌گاه از شما اعلام آدرس ایمیل و گذرواژه خواسته نمی شود. اگر شاهد هرگونه درخواست مشابه بودید، لازم است بدانید که وارد یک سایت کلاه‌برداری اینترنتی شده‌اید هر چه زودتر از آن سایت خارج شوید!  قطعاً ابزارهای امنیتی دیگری مانند «ورود پیامکی» و «کدکارت» را نیز فعال نمایید. این ابزارها، سطح بالایی از حفاظت در برابر دسترسی غیرمجاز به‌حساب شما  را مهیا می کند. توجه کنیدکه آنتی‌ویروسی به‌روز و رایانه ای فاقد ویروس یا بدافزار داشته باشد.

هدف از ایجاد بخش «حساب من» چیست؟

اولین صفحه‌ای که بعد از ورود به «بخش ویژه اعضا» با آن روبرو می شوید بخش«حساب من» است.سابقه آخرین تراکنش‌ها، اطلاعات مربوط به حساب‌ها و جزئیات ابزارهای امنیتی مورداستفاده در حساب در اینجا قابل مشاهده است. امکان ایجاد یک حساب دیگردر اینجا وجود دارد.


دریافت شماره حساب پرفکت مانی

برای انتقال وجه، بالازم است که از شماره‌ حساب خود استفاده نمود و شماره شناسه که برای ورود به سیستم می باشد کاربردی ندارد. برای مطلع شدن  از شماره‌حساب، به حساب خود وارد شوید. می توانید در بخش «حساب‌های من» شماره‌حساب‌ها را ببینید. حساب را با توجه به ارز مورداستفاده انتخاب کنید: «U» برای دلار آمریکا، «E» برای یورو، «G» برای طلا و «B» برای Bitcoin.

فهرست گیرندگان چیست و چه نیازی به آن است؟

قابلیت‌هایی از سیستم که برای راحتی در ذخیره شماره‌حساب‌های گیرندگان شما و ساماندهی آن‌ها طراحی‌شده را فهرست گیرندگان می نامند.

تفاوت بین پرداخت یک‌ باره و پرداخت زمان‌بندی‌ دا

پرداختی سریع که یک‌بار انجام می‌شود پرداخت یک‌باره است. مبلغ قابل پرداخت برای شما قابل تنظیم می‌ باشد. پرداخت زمان‌بندی‌شده نیز به کاربران امکان پرداخت‌های متعددی را با مبلغ معین و در تاریخ‌های مشخص به حساب‌های معین را می دهد.

آیا می‌توانم مبلغ پرداختی را پس گرفت؟

همه مبالغی که در سیستم پرداخت می‌شود نهایی بوده و قابل بزگشت نیستند.

چگونه می‌توانم مبلغی را به یک تلفن همراه انتقال داد؟

مبلغ قابل پرداخت، حساب مبدأ انتقال وجه و شماره تلفن همراه گیرنده لازم است تا بتوان به تلفن همراه دیگران مبلغی ارسال نمود . یک کد ووچر الکترونیکی (e-Voucher) برای شماره تلفن گیرنده ارسال می گردد. برای اینکه مبلغ به‌حساب گیرنده واریز شود، نیازمند فعال سازی این کد است.

چگونه می‌توانم مبلغی را به یک آدرس ایمیل انتقال داد؟

انتقال وجه به آدرس ایمیل همه امکان پذیر است، حتی اگر آن فرد فاقد حساب Perfect Money باشد. فقط نیاز است که آدرس ایمیل گیرنده، مبلغ دقیق و حساب مبدأ انتقال وجه تعیین گردد. یک ایمیل شامل پیوند مخصوصی به وب‌سایت Perfect Money برای گیرنده ارسال می گردد. گیرنده مبلغ انتقالی را پس از ثبت‌نام در Perfect Money دریافت می کند.

از کجا باید دانست چه کارمزدی باید برای انتقال وجه داخلی پرداخت؟

فرم حاضر در صفحه «انتقال وجه» را کامل و بر روی گزینه «پیش‌نمایش» کلیک نموده تا بتوانید کارمزد دقیق قابل پرداخت را مشاهده نمود.

چرا گیرنده نمی‌تواند انتقال وجه داخلی را که من انجام داده‌ام در حساب خود مشاهده کند؟

ممکن است سیستم هوشمند برای کنترل و نظارت بر کلاه‌برداری، انتقال وجه شمارا مشکوک تلقی کرده و آن را برای رسیدگی دستی معرفی نموده باشد. این روال مقداری طولانی‌تر از انتقال وجه خودکار می باشد. اگر انتقال وجه با چند ساعت تأخیر مواجه شد لازم به نگرانی نیست پس از تأیید پرداخت و تأیید قانونی بودن آن، وجه موردنظر به‌حساب گیرنده منظور می شود.

پرداخت فوری چیست؟

این گزینه‌ صرفه‌جویی در زمان را در موارد انتقال وجه داخلی در سیستم Perfect Money  را فراهم می نماید. (پرداخت فوری) دکمه‌ای است که در رابط کاربری وب‌سایت جاسازی  و در تمام صفحات وب‌سایت وجود دارد. به کمک این قابلیت انتقال وجه داخلی را با چند کلیک ساده امکان پذیر می کند.

تفاوت بین پرداخت فوری و انتقال وجه عادی چیست ؟

فقط سرعت انجام تراکنش این دو را متمایز می کند. احتیاج نیست کاربر وقت خود را تلف‌ نماید به صفحه موردنظر وارد شود فقط باید حساب گیرنده را انتخاب نماید تا سیستم به‌طور اتوماتیک ارز صحیح و حساب مبدأ انتقال وجه را انتخاب نماید. بعد از کلیک بر روی کلید «پرداخت فوری» در زیر منوی «بخش ویژه اعضا»، فوری رابط کاربری «پرداخت فوری» نشان داده می شود.

کارمزد گزینه پرداخت فوری چقدر است؟

کارمزد خدمات متفاوت نیست: 0.5٪ از مبلغ قابل‌انتقال برای حساب‌های مورد تأیید و ممتاز. این کارمزد برای حساب‌های تأیید نشده برابر 1.99٪ از مبلغ قابل‌انتقال است. این کارمزد همیشه از مانده‌حساب ارسال کننده کم می‌شود.

آموزش انتقال وجه دلار پرفکت مانی

هر زمانی که خواهان انتقال وجه فوری هستید وارد حساب خود شوید و بر روی گزینه «پرداخت فوری» در گوشه سمت چپ بالای منو کلیک نمایید. فرم را با شماره‌حساب گیرنده و مبلغ قابل‌انتقال کامل نمایید. سیستم به‌صورت اتوماتیک ارز صحیح و حساب مبدأ انتقال مبلغ را برای این انتقال تعیین می‌کند.

سیستم چگونه حساب مبدأ انتقال وجه را انتخاب می‌کند؟

حسابی را که مانده کافی دارد را برمی گذیند. چنانچه کاربر چند حساب با مانده کافی داشته باشد، سیستم از وی می‌خواهد حساب مورد نظرش را انتخاب نماید.

چرا باید ارزی را به ارز دیگری تبدیل نمود؟

چون که بازارهای ارز بسیار بی ثبات هستند و نرخ‌های تبدیل ارز در طول روز تغییرات زیادی دارد، تبدیل ارز ممکن است خیلی مفید می باشد. تبدیل یک ارز به ارز دیگر باعث کسب درآمد می شود یا از پس‌اندازهای خود محافظ می کند.

از کجا باید دانست که با تبدیل ارز سود یا ضرر کرده ایم؟

خدمات تحلیلی Perfect Money به شما کمک می کن بفهمید که از تراکنش تبدیل ارز خود سود کرده اید یا ضرر کرده‌اید. با کلیک بر روی پیوند پایین صفحه در بخش «تبدیل ارز» وارد بخش «تحلیل‌های تبدیل ارز» شده و نتایج را بررسی کنید.تحلیل‌های مربوط به هر تراکنش تبدیل ارز در اینجا قابل مشاهده است.

چگونه می‌توان روند تغییرات ارزها را مشاهده نمود؟

با رجوع به بخش «تحلیل‌ها» نسبت به مطالعه تحلیل‌ها و اخبار بازار ارز و فعالیت‌های تبادل ارزی خویش را به شکل تاثیرگذارتری انجام دهید. برای اطلاع از آخرین اخبار، اعلان‌های مربوط به نرخ تبدیل ارز را فعال نمایید تا آخرین خبرها به‌شکل مستقیم برای آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراهتان ارسال شود.

چگونه می‌توانم اعلان‌ها را غیرفعال کرد؟

به بخش «تنظیمات» رفته و با کلیک بر روی گزینه «اعلان‌ها» تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید.

پرسش‌های معمول درباره واریز وجه از طریق حواله تلگرافی

چگونه می‌توانم مبلغی را از طریق حواله تلگرافی به حساب واریز کرد؟

ابتدا حساب خود را به تأیید کنید سپس بایستی به بخش «واریز وجه» رفته و روی گزینه «حواله تلگرافی» کلیک کنید. زمانیکه صفحه باز شد، حساب مقصد واریز از طریق حواله تلگرافی را انتخاب و سپس مبلغ قابل‌انتقال را وارد نمایید. سپس لازم است فرم را تکمیل کرده و تمام جزئیات را وارد کنید و گزینه «پیش‌نمایش» را انتخاب کنید. بعداً از شما خواسته می‌شود تمام اطلاعات ارائه شده را بررسی کنید ، «ارائه‌دهنده اصلی خدمات خدمات تبادل مجاز» و «ارائه‌دهنده فرعی خدمات خدمات تبادل مجاز» را در لیست همکاران برگزینید و بر روی گزینه «ارسال» کلیک نمایید. «ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز» یک خدمات تبادل است که به حواله تلگرافی شما رسیدگی می کند. در صورتی که سوالی داشتید با «ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز» که برای رسیدگی به حواله تلگرافی خود انتخاب نموده اید تماس حاصل فرمایید.
دقت: شماره برگ خرید که سیستم در اختیار شما قرار می دهد در قسمت ملاحظات حواله تلگرافی لازم است ذکر شود.

چرا نمی‌توان بلافاصله جزئیات بانکی را دریافت کرد؟

Perfect Money مستقیماً پرداخت‌ها  را بررسی نمی کند‌. این تراکنش به وسیله ارائه‌دهندگان خدمات خدمات تبادل مجاز انجام می‌ گیرد که کاربر آن را انتخاب می‌کند. هر ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز دارای جزئیات بانکی مخصوص خود می باشد؛ از این رو، این جزئیات بعد از بررسی درخواست شما مشخص می گردد.

حداقل مبلغ برای واریز از طریق حواله تلگرافی چقدر است؟

در حال حاضر 300 دلار آمریکا یا معادل آن به ارزهای دیگر  حداقل مبلغ واریزی از طریق حواله تلگرافی می باشد. این رقم احتمال دارد بدون اطلاع قبلی تغییرکند.

مدت زمان انتقال داخلی در Perfect Money

انتقال وجه از طریق حواله تلگرافی معمولاً بین 3 تا 5 روز کاری  به طول می‌انجامد. به‌محض دریافت مبلغ مورد انتقال از بانک شما به‌حساب شما منظور خواهد شد.

از چه کشورهایی می‌توان حواله تلگرافی فرستاد؟

با مراجعه  به قسمت «واریز وجه از طریق حواله تلگرافی» در بخش «واریز وجه» لیست کشورها را مشاهده کنید.

چرا مبلغی که به‌حساب منظور می‌شود اندکی کمتر از مبلغ ارسالی است؟

ما مبلغی بخاطر واریز از طریق حواله تلگرافی دریافت نمی‌نماییم؛  ولی بانک‌های که در این امر نفع می برند و بانک‌های کارگزار امکان دارد هزینه‌ای را بابت خدمات خود اخذ نمایند.

اگر مبلغ واریزی طی 5 روز کاری از زمان درخواست به‌حساب مقابل منظور نشد چکار باید کرد؟

بعضی اوقات انتقال وجه بیشتر از 5 روز به طول می انجامد. با «ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز» که برای رسیدگی به سفارش خود انتخاب نموده اید تماس گرفته و تأخیر را خبر دهید. همینطور توجه داشته باشید نام بانک با آنچه در سفارش انتقال وجه تعیین شده است مغایرت نداشته باشد.

آیا می‌توانم وجه موردنظر را در چند بخش و از طریق چند تراکنش انتقال داد؟

باید در زمان ثبت سفارش، مبلغ دقیق مشخص‌شده را منتقل کنید. وگر نه ممکن است شناسایی مبلغ واریزی با مشکل مواجه شود.بنابرین چنین چیزی امکان پذیر نیست.

در  چه قسمتی می‌توان درخواست‌های خود را برای واریز وجه از طریق حواله تلگرافی مشاهده کرد؟
وضعیت درخواست خود را می‌توان از بخش «سابقه» مشاهده نمود. چنانچه درخواست شما  در مدت اخیر ثبت‌شده و هیچ فعالیت دیگری در حسابتان صورت نپذیرفته باشد، آن را در بخش «واریز وجه» میتوانید ببینید. به‌روزرسانی وضعیت فعالیت‌های شما به‌ شکل منظم به صندوق پستی داخلی حساب و آدرس ایمیلتان ارسال می گردد.

چگونه به درخواست من رسیدگی می‌شود و چقدر طول می‌کشد؟

ظرف 24 ساعت  پس از دریافت درخواست شما سیستم آن را برای بررسی بیشتر جهت ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز ارسال می کند. بعد از دریافت و بررسی به درخواست شما، همه جزئیات پرداخت برای شما ارسال می شود، البته به شرط آنکه تراکنش فاقد مشکل باشد. در صورتی که«ارائه‌دهنده اصلی خدمات خدمات تبادل مجاز» به هر دلیلی درخواست شما را بررسی نماید، درخواست به‌ شکل اتوماتیک برای «ارائه‌دهنده فرعی خدمات خدمات تبادل مجاز» که قبلاً برگزیده اید ارسال می گردد. اگرارائه‌دهنده بتواند به درخواست رسیدگی کند، جزئیات بانکی لازم برای انتقال وجه را به شما ارائه می دهد. در غیر این صورت، یک نامه عدم پذیرش برای شما ارسال می گردد. زمان استاندارد برای رسیدگی به درخواست توسط هر «ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز» 24 ساعت می باشد.

در چه قسمتی می‌توان وضعیت درخواست خود را مشاهده کرد؟

وضعیت درخواست در بخش «واریز وجه»  قابل مشاهده است همین طور می توانید صندوق پستی داخلی و ایمیل خود را مرتباً چک کنید.

چگونه و در چه قسمتی می‌توان جزئیات بانکی موردنیاز برای انتقال وجه را مشاهده کرد؟

چنانچه وضعیت درخواست برای واریز وجه به حالت «تأیید شده» عوض شود، لازم است وجوه موردنظر را به‌حساب بانکی ارائه‌شده منتقل کرد. جزئیات بانکی به صندوق پستی داخلی و آدرس ایمیل مشخص‌شده در زمان ثبت‌نام ارسال می گردد. این جزئیات در درخواست تأییدشده درخواست دهنده وجود دارد.

چرا باید «ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز» برای واریز وجه از طریق حواله تلگرافی مشخص شود؟
سیستم پرداخت ما تنها موارد انتقال وجه از حساب‌های متعلق به Perfect Money  را بررسی می‌کند. همه موارد واریز و برداشتی که از طریق حواله تلگرافی صورت می پذیرد به وسیله «ارائه‌دهندگان خدمات خدمات تبادل مجاز» بررسی می شود.

چرا باید «ارائه‌دهنده فرعی خدمات خدمات تبادل مجاز» مشخص شود؟

بعضی اوقات «ارائه‌دهنده اصلی خدمات خدمات تبادل مجاز» به دلایل زیادی توانایی رسیدگی به درخواست کاربر را ندارد. انتخاب «ارائه‌دهنده فرعی خدمات خدمات تبادل مجاز»، احتمال تأخیر را به کم ترین مقدار می رساند.

اگر دو «ارائه‌دهنده خدمات خدمات تبادل مجاز» انتخاب شود، باید به هر دو کمیسیون پرداخت؟

پاسخ منفی است  تنها ارائه‌دهنده‌ای که درخواست شما را بررسی می کند کارمزد دریافت می کند.

آیا می‌توان مستقیماً برای سیستم Perfect Money حواله تلگرافی فرستاد؟

باز هم جواب منفی است اکنون این کار امکان‌ ندارد. این تراکنش تنها از طریق «خدمات خدمات تبادل مجاز» امکان پذیر است.

پرسش‌های معمول در ارتباط به واریز وجه از طریق ووچر الکترونیکی (e-Voucher)

ووچر الکترونیکی پرفکت مانی (e-Voucher) چیست ؟

به کد خاصی که می‌توان از آن برای واریز وجه به‌حساب Perfect Money خود استفاده می شود ووچر الکترونیکی گفته می شود . این ووچر را  می توان به سایر کاربران Perfect Money تسلیم نمود یا فروخت تا آن‌ها بتوانند در حساب Perfect Money خود از آن بهره ببرند. ایجاد ووچر الکترونیکی به شکل فوری در بخش‌های «برداشت وجه» یا «صورتحساب» میسر می باشد.

وارد کردن ووچر پرفکت مانی در حساب Perfect Money

واریز وجه به‌حساب خود با استفاده از ووچر الکترونیکی، نیازدارد شماره و کد فعال‌سازی آن را در فیلدهای مربوط در بخش واریز که در قسمت ووچر الکترنیکی حساب قرار دارد Perfect Money درج کنید.

خرید و فروش دلار پرفکت مانی

برای خرید و فروش دلار پرفکت مانی میتوانید از خدمات سایت خدمات پرداخت نوین استفاده کنید و با بهترین قیمت روز خریداری کنید. کلیه خرید و فروش ها بصورت اتوماتیک و 24 ساعته می باشد. ییبرای خرید وارد صفحه اصلی وبسایت شوید صفحه اصلی ایکس نوین

کاربران محترم ایکس نوین برای ماین کردن بیت کوین حتما مطلب استخراج بیت کوین را مطالعه کنید ، و برخی از دوستان در مورد اینکه ریپل چیست اطلاعی ندارند ، میتوانید در سایت خدمات پرداخت نوین بصورت کامل اطلاعات خود را کامل کنید.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

نظرات در مورد "پرفکت مانی Perfect Money چیست و چه قابلیت و استفاده هایی دارد"

 1. jack گفت:

  سلام
  با تشکر از سایت خوبتون
  ببخشید در پرفکت مانی میشه مستقیما مثل کیف پول های ارزهای دیجیتال بیت کوین ذخیره کرد؟
  و مثل دیگر والت های دیجیتال یه ادرس بیت کوینی گرفت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *