پیش‌ بینی قیمت گراف 〽️ اینده توکن Graph(GRT) در سال ۲۰۲۳

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پیش بینی و اینده گراف grt

انتقال گراف به پروتکل Arbitrum باعث افزایش قیمت توکن GRT شده است.این پلتفرم برای کمک به افراد در دسترسی به داده‌های بلاکچین و ایجاد نمودارهای مبتنی بر آن طراحی شده است.


آیا GRT می‌تواند قیمت اخیر خود را حفظ کند؟

گراف، یک پلتفرم بلاکچینی است که به افراد کمک می‌کند تا نمودارهای خود را ایجاد کنند، ماه‌های پرکاری را بین آوریل و ژوئن ۲۰۲۳ داشت.

توکن گراف دوباره به سرخط‌ها با خبری از انتقال سیستم از Ethereum (ETH) به پروتکل Arbitrum (ARB) رفت.

تعداد بیشتری از افراد در طول چهارمین سه‌ماهه از سال از گراف استفاده کردند و تاکنون ارزش رمز ارز GRT که پس از اعلام اداره اوراق بهادار ایالات متحده برای دعوت به دادگاه صرافی‌های Binance و Coinbase تحت تاثیر بازار قرار گرفته بود، بازگشتی نسبی داشت.

به هر حال، سرمایه‌گذاران کریپتوی این توجه داشته باشند که خرید و فروش گراف GRT در سال ۲۰۲۲ زمانی دلخراش داشت که بیش از ۹۰٪ از ارزش خود را از دست داد.

اما گراف (GRT) چیست؟ چگونه کار می‌کند؟

بیایید ببینیم چه چیزهایی می‌توانیم بفهمیم و همچنین به برخی از پیش‌بینی‌های قیمت گراف که تا ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۳ انجام شده‌اند، نگاهی بیندازیم.

مزایا و معایب گراف

شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Messari به تازگی گزارش فصلی خود را در مورد گراف منتشر کرد. این گزارش برخی از مزایا و معایب کلیدی بلاکچین را شرح داد.

مزایای گراف
Messari گفت که گراف

  • تبدیل به پروتکل Arbitrum را خوب انجام داده است.
  • به برداشتن موانع Web3 برای توسعه‌دهندگان کمک کرده است.
  • باید تعداد زیرگراف‌ها به تدریج افزایش یابد.

معایب گراف
Messari همچنین گفت که گراف

  • کاهش قابل توجهی در درآمد در طول فصل را مشاهده کرده است.
  • دستمزد ورودی بالا برای افرادی که می‌خواهند گره‌ها در شبکه را اجرا کنند.
  • ۳۲۵ گره غیرفعال، تقریباً به اندازه گره‌های فعال.

با توجه به گزارش Messari که به طور کلی در مورد گراف مثبت بود، این به چه معنی است ؟ پیش‌بینی قیمت GRT چیست؟

بیایید در مورد گراف بیشتر صحبت کنیم.

توضیح گراف (GRT)

اگر کسی می‌خواهد از فناوری بلاکچین بهره‌برداری کند، مفید است اگر بتواند به داده‌هایی که در سیستم ذخیره شده است دسترسی داشته باشد. متاسفانه بسیاری از سیستم‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که ممکن

است پیدا کردن اطلاعاتی که باید در دسترس باشد، دشوار یا حتی غیرممکن باشد.

گراف که در سال ۲۰۱۸ توسط مهندسان کامپیوتر و کارآفرینان کریپتو یانیو تال، براندون رامیرز و جانیس پولمان تأسیس شد، برای اجازه دادن به افراد برای ایجاد نمودارهای داده خود، بر اساس اطلاعاتی که سیستم به طور دقیق فهرست می‌کند و نمایه‌گذاری می‌کند، ساخته شده است.

گراف که ابتدا بر اساس بلاکچین Ethereum (ETH) ساخته شده بود و پس از آن به سطح بالاتری برای استفاده از Arbitrum ارتقا یافت، توسط توکن خود به نام GRT حمایت می‌شود، که با نماد GRT شناخته می‌شود.

چگونگی کار گراف

Graph از یک تکنولوژی به نام رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) استفاده می‌کند. این نرم‌افزار به افراد اجازه می‌دهد داده‌هایی که پلتفرم فهرست کرده است را بگیرند و زیرگراف‌های کوچکی ایجاد کنند که به تدریج جمع‌آوری شده و نمودارهای بزرگتری را تشکیل می‌دهند.

بسیاری از زیرگراف‌ها در سیستم توسط کاربران گراف ایجاد شده‌اند. این کمک می‌کند تا پلتفرم به شبکه‌ای غیرمتمرکز تبدیل شود و به طور نظری، سریع‌تر از روش سنتی استفاده از سرورهای تخصصی باشد. این روش جدید انجام کارها نیز، به طبق مستندات فنی گراف، “منابع مهندسی و سخت‌افزاری را” صرفه‌جویی می‌کند.

سه نوع کاربر در گراف وجود دارند. فهرست‌گره‌ها داده‌هایی را از زیرگراف‌های پلتفرم فهرست می‌کنند و مسئول اجرای کامپیوترها یا گره‌هایی هستند که به اجرای شبکه کمک می‌کنند. برای انجام این کار، آنها GRT را پیشنهاد می‌دهند. واگذارندگان مقداری از GRT را به فهرست‌گره‌ها واگذار می‌کنند. نظارتگرها داده‌هایی را که برای فهرست کردن آنها ارزش دارند، لیست می‌کنند.

افرادی که زیرگراف‌ها را ایجاد می‌کنند، با GRT پاداش داده می‌شوند. این توکن همچنین می‌تواند در صرافی‌ها خریداری، فروخته و معامله شود.

از آنجا که GRT بر اساس Ethereum می‌باشد، یک توکن است و نه کوین. ممکن است با اشاره به اشیاءی مانند پیش‌بینی قیمت توکن گراف، اشتباه کنید.

تاریخچه قیمت GRT

بیایید اکنون به تاریخچه قیمت گراف نگاه کنیم. اگرچه عملکرد گذشته هرگز به عنوان یک نشانه برای نتایج آینده نباید گرفته شود، اطلاع از اینکه توکن چه کار کرده است، می‌تواند به ما کمک کند تا متناسب با ساختن یا تفسیر پیش‌بینی قیمت گراف اقدام کنیم.

وقتی GRT در اوایل سال ۲۰۲۰ به بازار باز شد، تقریباً ارزش ۰.۱۲ دلار داشت. این توکن همراه با ورود بازار کریپتو به مرحله گرانی رشد کرد و در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۱ به بیشترین ارزش تا کنون یعنی ۲.

۸۸ دلار دست یافت. سپس با کاهش تدریجی به زیر یک دلار در اوایل ماه مه و به اتمام سال با ارزش ۰.۶۴۴۶ دلار بسته شد.

در سال ۲۰۲۲، GRT در زمانی که بازار به یک سری فروپاشی‌ها رفت، آسیب دید. این توکن در اوایل ژانویه به زیر ۰.۵۰ دلار افت کرد. هر چند مارس و آوریل بازگشتی داشت، اما در طول باقی سال دچار مشکل شد و سال را با ارزش ۰.۰۵۵۳۷۵ دلار به پایان رساند، که تلفات سالانه بیش از ۹۰٪ بود.

در سال ۲۰۲۳، ارتباطات میان گراف و توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی مانند SingularityNET (AGIX) باعث افزایش قیمت آن شد و در تاریخ ۷ فوریه به ۰.۲۲۸۴ دلار اوج گرفت. پس از این تاریخ، ارزش آن کاهش یافت و در تاریخ ۱۰ ژوئن به ارزش ۰.۰۹۰۴۶ دلار رسید.

از آن زمان به بعد، قیمت با تکمیل انتقال به Arbitrum افزایش یافت و در تاریخ ۳ ژوئیه به ارزش ۰.۱۴۳۱ دلار رسید.

در هفته‌های پس از آن، GRT به حدودی کاهش یافت و در تاریخ ۳۱ ژوئیه حدود ۰.۱۱ دلار معامله می‌شد.

در آن زمان، ۹.۱ میلیارد GRT از کل موجودی ۱۰.۷ میلیارد GRT در گردش بود. این توکن به ترتیبی بالای ۱ میلیارد دلاری، به عنوان ۴۴امین ارز معامله‌شده در بازار ارزهای دیجیتال قرار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت گراف

گرچه گراف از طرف کمیسیون اوراق بهادار و ارزشیابی ایالات متحده به عنوان غیر امن نامیده نشده است، اما در دو ماه گذشته به خوبی رفتار کرده است. در تاریخ ۵ ژوئن، قبل از اعلام کمیسیون، ارزش آن ۰.۱۲۵۲ دلار بود که به این معناست که بیش از ۲۵٪ از ارزش خود را در مدت پنج روز از دست داده است.

پس از آن، تا تاریخ ۳ ژوئیه تقریباً ۶۰٪ بهبود یافت. در طول ماه، با این حال، تقریباً ۲۵٪ کاهش یافت. شاید باور کردنی‌تر این باشد که از اوایل ژوئن تاکنون تقریباً ۱۲٫۵٪ کاهش یافته است.

پیش‌بینی قیمت گراف

با اینکه پیش‌بینی‌های قیمت ارزهای دیجیتال بیشتر مثبت هستند، پیش‌بینی‌های قیمت اغلب اشتباه می‌شوند، به ویژه برای چیزهایی مانند کریپتو که ممکن است تغییرات زیادی داشته باشند. همچنین به خاطر داشته باشید که بسیاری از پیش‌بینی‌های قیمت کریپتو در مدت‌های طولانی با استفاده از الگوریتم‌ها انجام می‌شوند، که به این معناست که ممکن است به طور ناگهانی تغییر کنند.

ابتدا، CoinCodex پیش‌بینی قیمت کوتاه مدت گراف را ارائه داد که به‌طوری که تا تاریخ ۵ اوت به ۰.۱۰۲۴ دلار کاهش یافته و سپس تا تاریخ ۳۰ اوت به ۰.۱۲۱۵ دلار افزایش خواهد یافت. تجزیه و تحلیل فنی این سایت منفی بود، که ۲۴ نشانگر نشانه‌های منفی ارسال کردند و فقط سه نشانگر نشانه‌های مثبت را داشتند.

پیش‌بینی گراف برای سال ۲۰۲۳

در مورد سایر پیش‌بینی‌های قیمت گراف برای سال ۲۰۲۳، Bitnation ارزش توکن را ۰.۱۶۴۰ دلار تخمین زد. DigitalCoinPrice بیش‌تر خوش‌بین بود و اعلام کرد که تا دسامبر به ۰.۲۲ دلار خواهد رسید. PricePrediction.net محتاط‌تر بود و پیش‌بینی کرد که تا پایان سال با ۰.۱۳ دلار معامله خواهد شد.

پیش‌بینی گراف برای سال ۲۰۲۵

وقتی به پیش‌بینی قیمت گراف برای سال ۲۰۲۵ می‌پردازیم، DigitalCoinPrice برای آن تا ۰.۳۶ دلار برسد دعوت کرد، اما PricePrediction.net فقط به ۰.۲۷ دلار خواهد رسید. اما Bitnation بیشتر به‌بالا بود و تخمین زد که تا ۰.۳۸۴۹ دلار رسیده باشد.

پیش‌بینی گراف برای سال ۲۰۳۰

وقتی به پیش‌بینی قیمت Graph برای سال ۲۰۳۰ می‌پردازیم، PricePrediction.net فکر می‌کند که تا آن سال می‌تواند به ۱.۶۰ دلار برسد، در حالی که DigitalCoinPrice معتقد است که به ۱.۱۳ دلار می‌رسد. Bitnation در ابتدای دهه بعدی تخمین زده که قیمت GRT را به ۰.۹۳۴۹ دلار برساند.

آیا گراف به عنوان یک سرمایه‌گذاری خوب محسوب می‌شود؟

سخت است جواب داد. ارتباطات آن با بخش مدرن هوش مصنوعی می‌تواند آن را در صدر ذهنیت سرمایه‌گذاران قرار دهد. حداقل در تئوری، انتقال اخیر آن به پروتکل Arbitrum باعث می‌شود که سریع‌تر عمل کند.

اما یک چیز دیگر مورد توجه است که دستی به کار نیاز دارد، و آن هم این است که گراف برای کسانی که به تخصص کامپیوتر نیستند، آسان نیست که به هدف سیستم آن برسند.

آیا گراف به بالا یا پایین خواهد رفت؟

هیچکس واقعاً نمی‌تواند در حال حاضر به دقت بگوید. در حالی که پیش‌بینی‌های قیمت کریپتو به طور گسترده‌ای مثبت هستند، پیش‌بینی‌های قیمت دارای شهرتی خوب در ایجاد دقت و پایداری نیستند. همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از پیش‌بینی‌های قیمت کریپتو در دوره‌های طولانی با استفاده از الگوریتم‌ها انجام می‌شوند، که به این معناست که می‌توانند به طور ناگهانی تغییر کنند.

سوالات متداول

در تاریخ ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۳، تعداد ۹٫۱ میلیارد واحد از توکن GRT از مجموع عرضه کلی ۱۰٫۷ میلیارد واحد در جریان بود.

ممکن است رسیده باشد، اما مدتی زمان بر خواهد داشت. PricePrediction.net می‌گوید این اتفاق در سال ۲۰۲۹ خواهد افتاد، در حالی که DigitalCoinPrice می‌گوید تا سال ۲۰۳۰ به دلار می‌رسد. Bitnation می‌گوید این اتفاق در سال ۲۰۳۱ خواهد افتاد. مهم است به یاد داشت که از نوامبر ۲۰۲۱، GRT به بالاتر از دلار مبادله نشده است.

افرادی که زیرنمودارها را در پلتفرم داده‌ای گراف ایجاد می‌کنند، با توکن رمزنگاری GRT پاداش داده می‌شوند. GRT همچنین می‌تواند در صرافی‌ها خریداری، فروش و معامله شود.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *