آموزش خرید ووچر و نحوه استفاده از آن

آموزش خرید ووچر و نحوه استفاده از آن
آموزش خرید ووچر

آموزش خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از شرکت های عرضه کننده خدمات پرداخت الکترونیک می باشد. برای کاربران این امکان را فراهم می کند تا از سراسر جهان انتقال وجه انجام دهند . امکانات پرفکت مانی عبارتند از :خرید آنلاین، انتقال وجه، دریافت دستمزد و خرید ارز های دیجیتال که کاربران این سایت می توانند از این خدمات استفاده کنند . ووچر پرفکت مانی (e-voucher) همچون کارت شارژو خرید پرفکت مانی می باشد که امکان شارژ حساب خود یا دیگران را برای شما فراهم می کند. ما در این محتوای آموزشی می خواهیم روش خرید ووچر پرفکت مانی و کاربرد های آن را بررسی نماییم. شما را با تمام زوایای آن آشنا کنیم.
ووچر پرفکت مانی مانند یک چک بانکی الکترونیکی عمل می کند. افزایش حساب و برداشت حساب توسط فرد دارنده حساب و یا دیگران را امکان پذیر می کند.

یک شماره یکتای دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ساخت کارت تمام جزئیات ووچر پرفکت مانی را شامل می شوند.

به عبارت بهتر تمام آنچه که لازم است در مورد آن بدانیم در آن درج شده است.

کاربرد ووچر پرفکت مانی

فرقی نمی کند که شما صاحب حساب پرفکت مانی هستید یا اصلا هیچ وقت حسابی از پرفکت مانی نداشته اید ! یعنی امکان استفاده از ووچر پرفکت مانی برای همه وجود وجود دارد.

1- در ابتدا شما می توانید یک کد ووچر ده دلاری تهیه نموده و با این کد حساب پرفکت مانی خود را شارژ نمایید.

2- در زمان استفاده از پرفکت مانی برای خرید های مختلف باید اطلاعات حساب پرفکت مانی ارائه شوند. اما برای استفاده از ووچر پرفکت مانی مجبور نیستید که اطلاعات حساب خود به سایت فروش ارائه دهید.

3- می توانید از موجودی حساب پرفکت مانی خود یک ووچر تهیه کرده و آن را به دوستان خود بدهید. به این ترتیب آنها بدون داشتن حساب پرفکت مانی می توانند از ووچر شما استفاده نمایند.
در مطالب بعدی به تفصیل در مورد ووچر پرفکت مانی صحبت می کنیم.

دریافت کد ووچر پرفکت مانی از حساب پرفکت مانی

همانطور که گفته شد شخص صاحب حساب پرفکت مانی می تواند از حساب خود، ووچر تهیه کند.
شما می توانید وارد حساب کاربری خود در سایت رسمی پرفکت مانی شده و در قسمت “Deposit” از موجودی حساب پرفکت مانی برداشت انجام دهید.

گزینه دوم در این قسمت تحت عنوان ‘e-Voucher‘امکان خرید ووچر را برای شما فراهم می کند.

قسمت ‘e-Voucher depository’ گزینه ” Purchase a new e-Voucher” را انتخاب کنید.

باید روی حساب مورد نظر کلیک کنید (البته در صورتی که دارای چندین حساب هستید) و مقدار ووچر خود را انتخاب نمایید. بخش ‘Amount of e-Voucher‘ می توان این مقدار را تنظیم نموند. در نهایت و در آخرین مرحله باید گزینه “Preview purchase” را فشار دهید.

اینجا برای شما جزئیاتی به نمایش درمی آید لازم است آنها را مطالعه کنید. در صورت درست بودن همه چیز درست گزینه “Purchase e-Voucher” را انتخاب کنید.

بعد از کامل شدن پروسه ساخت ووچر پرفکت مانی شما ، برای تلفن شما یک پیامک ارسال می شود. این پیامک دربردارنده کد فعال سازی شما می باشد. در صورتی که در حال حاضر و فورا” قصد استفاده از این ووچر را ندارید ، بهتر است این کد را در یک مکان امن قرار دهید. دسترسی به آن برای افراد شخص ثالث امکان پذیر نباشد.

روش شارژ حساب پرفکت مانی با کد ووچر

در صورت داشتن کد ووچر پرفکت مانی می توانید حساب PerfectMoney خودرا با استفاده از این کد شارژ کنید. برای اینکار باید به قسمت ‘e-Voucher‘ وارد شده و گزینه ‘Active an e-Voucher‘ را انتخاب کنید.

آموزش خرید ووچر و نحوه استفاده از آن

در صحفه ی نمایش داده شده اطلاعات ووچری که در اختیار دارید را درج نمایید. دکمه ی “Active an e-Voucher” را در پایین کادر فشار دهید به این ترتیب حساب شما شارژ می شود.

صاحبان حساب می توانند از حساب خود ووچر تهیه کنند و آن را در اختیار دوستان خود قرار دهید. آنها نیز بتوانند بدون داشتن حساب پرفکت مانی از آن بهره ببرند.
کسانی که حساب پرفکت مانی ندارند می توانند به وبسایت ایکس نوین مراجعه کنند. این سایت برای این قبیل افراد امکان خرید ووچر پرفکت مانی را فراهم کرده است. بنابراین ضرورتی ندارد که منتظر دوستان خود باشید تا به شما پرفکت مانی بدهند ! خود شما می توانید کد ووچر خریداری کنید.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

نظرات در مورد "آموزش خرید ووچر و نحوه استفاده از آن"

  1. ‌ madani گفت:

    سلام خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *