آشنایی با پرفکت مانی و واسطه ی دیجیتالی با دنیای اینترنت

آشنایی با پرفکت مانی و واسطه ی دیجیتالی با دنیای اینترنت

در جواب این سوال که پرفکت مانی (Perfect Money) چیست می توان گفت یک سیستم پرداختی و مالی می باشد که برای افراد این امکان را فراهم می کند تا تراکنش های مالی خود را با سرعت زیاد و ایمن در بستر اینترنت انجام بدهند . پرفکت مانی برای کسانی که اکثر فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند یک فرصت خوب و مناسب می باشد و مهمتر از همه برای کسب و کارهایی که بر بستر اینترنت فعالیت دارند یا قسمتی از تجارت آنها در فضای آنلاین انجام می گردد ، شرایط خوبی را فراهم می کند.

برای تمام افرادی که می خواهند از پرفکت مانی استفاده کنند، این امکان وجود دارد که دارایی یا پول خود را به سرعت و بدون فوت وقت و با یک نرخ تبدیل منطقی، به واحد پول دیجیتالی تبدیل نمایند. پرفکت مانی توانسته با مرتبط شدن با سیستم های بانکی در تمام جهان ، این چنین تراکنش هایی را در مقیاس جهانی امکان پذیر کند.

این پول دیجیتالی بگونه ای است که میتوان با استفاده از آن اقدام به خرید ارز رمزنگاری شده مثل خرید بیت کوین، دلار، یورو و حتی طلا نمود . همین شاخصه و ویژگی مهم پرفکت مانی باعث شده که با سیستم های مالی سنتی که همیشه با مشکلات بسیاری مواجه بودند، تفاوت داشته باشد و موفق تر عمل کند.

انواع حساب کاربری پرفکت مانی

آشنایی با پرفکت مانی و واسطه ی دیجیتالی با دنیای اینترنت

پس از اینکه در سیستم پرفکت مانی یک حساب کاربری ایجاد کردید و مشخصات خود را رجیستر نمودید، برای شما سه نوع حساب کاربری با قابلیت های گوناگون در نظر گرفته شده است که عبارتنداز : اکانت معمولی (Normal)؛ اکانت ارتقا یافته (Premium)؛ اکانت همکار (Partner).

اکانت معمولی (Normal): همانگونه که از نام حساب کاربری ها مشخص است ؛ در واقع حساب معمولی ساده ترین اکانتی می باشد که شما در وبسایت پرفکت مانی و در اوایل برای خود ایجاد می کنید. البته باید بدانید که این حساب برای کاربر هیچ گونه محدودیتی بوجود نمی آورد .

اکانت ارتقا یافته (Premium): حساب ارتقا یافته به کاربرانی داده می شود که حساب خود را به مدت یکسال فعال نگه داشته باشند . برای اینکه از این نوع حساب کاربری بهره مند شوید نیز تنها کافیست به قسمت پشتیبانی وبسایت پرفکت مانی مراجعه کرده و درخواست خود را مطرح کنید. شاید برای شما این سوال برای شما ایجاد شده که به چه دلیل باید چنین حسابی داشته باشید ، در جواب این سوال باید گفت که داشتن حساب سالانه به شما این فرصت را می دهد تا برای تمام تراکنش های خود از تخفیف ۲ درصدی بهره مند شوید و همچنین تراکنش ها و درخواست های دارنده حساب ارتقاء یافته نسبت به اکانت های معمولی در اولویت قرار می گیرند و سریع تر و زود تر به بانک فرستاده می شوند.

اکانت همکار (Partner): حساب همکار (Partner) تنها برای بخش های مدیریتی در نظر گرفته شده است . منظور این است که وبسایت ها و مشاغلی که می خواهند پرداخت ها و تراکنش های خود را از طریق سیستم پرفکت مانی انجام دهند، میتوانند در خواست بدهند تا این اکانت به آنها تعلق گیرد . یکی از شاخصه هایی که موجب می شود کسب و کارها به استفاده از پرفکت مانی ترغیب شوند این است که کارمزد تراکنش های بانکی (چه واریز و چه برداشت) مشمول یک کاهش ۱.۵ درصدی می شوند.

به عبارت دیگر مشاغل وابسته به اینترنت می توانند از سیستم مالی پرفکت مانی بیشترین استفاده را داشته باشند و به نوعی این سیستم برای آنها کاربرد بیشتری دارد و به همین دلیل، سیاست های بسیاری برای کاربردی نمودن هر چه بیشتر پرفکت مانی برای کسب و کارها و مشاغل اتخاذ شده است.

کاربرد پرفکت مانی

کاربرد پرفکت مانی

پرفکت مانی (Perfect Money) موجب شد که سیستم های مالی بسیار دگرگون شوند و این پول دیجیتالی یا به عبارت بهتر این واسطه دیجیتالی دارای کاربرد هایی می باشد که به صورت خلاصه در زیر عنوان شده اند:

  • خرید ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین و ارزهای رایج همچون دلار و یورو
  • انتقال آسان، مطمئن و سریع پول
  • بکار گیری پرفکت مانی در پروژه هایی که بر بستر اینترنت انجام می شوند (استفاده به عنوان سیستم پرداختی)
  • نگهداری الکترونیکی پول
  • دارای کاربرد به عنوان سیستم پرداختی برای خرید کالا (امروزه تعداد زیادی از فروشگاه های آنلاین پرفکت مانی را به عنوان پول پرداختی می پذیرند.)

امنیت پرفکت مانی

امنیت پرفکت مانی

تعداد زیادی از کسانی که سیستم مالی پرفکت مانی را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند ، معتقدند که این سیستم افزون بر سهولت در استفاده برای مشتریان، با لایه های امنیتی زیادی تجهیز شده است . خرید پرفکت مانی از ابزارهای بروز و آخرین فناوریهای موجود در توسعه پلتفرم های مالی برخوردار است .همین موارد باعث شده که بتوان گفت که پرفکت مانی این قابلیت را دارد که باحداقل ریسک ممکن مورد استفاده قرار بگیرد.

افزون بر این مسئله ، هر کسی که از سیستم پرفکت مانی استفاده می کنر می تواند برای خود یک سیستم امنیتی جداگانه و انحصاری تنظیم و اجرا نماید که این قابلیت شخصی باعث می شود که از امنیت بیشتر برخوردار باشد .

احراز هویت پرفکت مانی

پرفکت مانی با استفاده از یک ابزار جالب کار احراز هویت خود را انجام می دهد . عملکرد این ساختار مثل یک چشم مصنوعی است ، به این شکل که قادر نیست چهره یا اطلاعات کاربران را برملا کند اما در عین حال قادر است با قابلیت های خود اطلاعات و کامپیوتری که کاربر با آن به سیستم وارد شده را تایید و شناسایی نماید.

به عنوان مثال در صورتی که کاربر با آی پی ناشناخته یا ثبت نشده ای بخواهد به سیستم وارد شود ، سیستم به او اجازه ورود نمیدهد پس از بررسی ایمیل و ارسال ایمیل شناسایی و اطمینان حاصل نمودن از حقیقی بودن شخص، آنگاه اجازه می دهد به سیستم ورود شود . این سیستم برای ارتقاء سطح امنیت و اطمینان اقدامات دیگری نیز انجام می دهد که می توان به ابزارهای دیگری همچون 2FA و فرستادن کدکارت به ایمیل اشاره نمود. به این ترتیب امنیت و درصد اطمینان پرفکت مانی بسیار افزایش می یابد.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *