موسس ریپل ۵۴میلیون ریپل را در ماه آوریل به فروش رساند

طبق تحلیل ها و بررسی های انجام شده بر روی تراکنش های مربوط به آدرس کیف پول موسس ریپل جد مکالب در ماه آوریل حداقل ۵۶ میلیون واحد از رمز ارز ریپل توسط وی به فروش رسیده است.

شبکه ی تحلیلی Cointelegraph طی گزارشی که در ۲ می منتشر کردء بیان کرد که با توجه به بررسی های انجام شده و نظارت بر جریان نقدینگی ورودی و خروجی آدرس کیف پول منصوب به موسس ریپل,به نظر می رسد که وی در ماه آوریل حجم زیادی از رمز ارز ریپل را برای فروش به بازار تزریق کرد.

مکالب به طور میانگین در ماه آوریل, روزی ۱/۸ میلیون ریپل فروخته است. ارزش ریپل های فروخته شده توسط وی در زمان نگارش این خبر معادل ۱۷۷ میلیون دلار است.

مکالب به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد در بازار رمز ارز شناخته شده است. وی در توسعه صرافی Mt.Gox دخیل بوده و همچنین یکی از بنیانگذاران رمز ارز استلار می باشد. مهمترین پروژه ی این فرد مشهور نیز در ابتدا با نام OpenCoin در سال ۲۰۱۲ شروع به فعالیت کرد که بعدها به ریپل, تغییر نام داد.

طبق گزارشات غیر رسمی به نظرمی رسد که وی ۹/۵ میلیارد از ۱۰۰ میلیارد ریپل ارایه شده در ابتدای پروژه را به خود تخصیص داد.

بازار رمز ارز و جامعه ی ریپل, همواره به فعالیت های مکالب به عنوان یکی از بزرگترین نهنگ های بازار ریپل توجه ویژه ای دارند. آخرین باری که وی اقدام به فروش بخش زیادی از دارایی خود در بازار رمز ارز کرد قیمت ریپل طی ۲۶ ساعت با کاهش ۴۰ درصدی روبرو شد. بعد از این اتفاق بود که کمپانی ریپل با مکالب توافقی را انجام داد که طی آن در هر ماه تنها ظرفیت محدودی از ریپل های خود را می تواند برای فروش به بازار عرضه کند. طبق آخرین گزارشات منتشر شده به نظر می رسد که وی همچنان در حدود۴/۷ میلیارد واحد ریپل در اختیار داشته باشد.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد بازخورد ها: ۰

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین
مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *