۳۱ مرداد ۱۳۹۹
گروه محتوا
7264
بدون دیدگاه

داشتن stop loss یا تعیین حد ضرر

این امکان به شما کمک میکند که اگر بازار طبق تحلیل شما پیش نرفت و شروع به ریزش کرد، با ضرر کمی از بازار خارج بشید و لازم نیست با نگرانی، نمودار رو دنبال کنید ولی توی بازار بورس وجود نداره.

درآمد دلاری از ارز دیجیتال و بورس

شما در بازار بورس به تومن سود میکنید و اگر قیمت دلار بالا برود، بخشی از سود را از دست میدهید چون ارزش پول شما کمتر شده منتهی درآمد شما در بازار کریپتو به دلار هستش و این نگرانی را از شما میگیرد.

محدودیت های زمانی در بازار ارز دیجیتال و بورس

اگر شما شغل کارمندی داشته باشید، هیج موقع نمیتونید، زمانی که مارکت بورس باز هستش، از تایم کاملش استفاده کنید و دو روز که زمان خالی دارید، بورس هم تعطیل هستش
ولی بازار کریپتو یک بازار ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته هست و بدون محدویت میتونین کسب درامد حرفه ای کنید.

محدودیت رشد و ریزش در بازار ارز دیجیتال و بورس

در بازار بورس غیر از موارد خاص، یک سهم نمیتواند بیشتر از ۵ درصد کاهش یا افزایش داشته باشد و این
ایک محدودیت درآمدی برای شما ایجاد میکند در بازار کریپتو،هیچ محدودیتی وجود ندارد.

کارمزد ارز دیجیتال و بورس

شما در بورس، اگر اقدام به نوسان گیری کنید، بیش از ۲ درصد از سودتون رو از دست میدهید و با توجه به محدودیت ۵ درصدی روزانه بورس، عملا نوسان گیری در بورس معنایی نداشته و بیشتر افراد، سهامدار هستن و اگر سرمایه پایینی داشته باشید، این محدودیت بزرگی برای شما ایجاد میکند.

امکان نقد شوندگی در بازار ارز دیجیتال و بورس

باتوجه به محدودیت پنج درصد و بازار کوچیک بورس، شما برای خرید یک سهم، باید در ضرر سهم رو بخرید و در صعود بفروشید تا در صف خرید و فروش گیر نکنید و کلی از سودتون رو از دست بدید و سرمایتون گیر باشه و نتونید باهاش کاری کنید.

فاندامنتال

در بازار بورس، لابی، رانت، مافیا و… بخش تاریک همیشگی در بازارهای مالی، تاثیر بیشتری دارند چون بازار بورس از نظر مالی کوچک هستش و به راحتی با قیمت سهم، بازی میکنند اما تو بازار ارزهای دیجیتال بدون فاندامنتال هم میتونیم درامد های خوبی به دست بیاریم.

و مزیت بعدی این هستش که اگر شما نیم نگاهی به مهاجرت داشته باشید، ترید ارز دیجیتال یک شغل
بین المللی برای شما میباشد.

نکته آخر: در بازار بورس، به دلیل ورود افراد اموزش ندید در این بازار، هیجان، احساسات و اخبار، خیلی در این بازار تاثیر گذار بوده و دائم شاهد ایجاد بی دلیل صف خرید و فروش بر خلاف تحلیل ها هستیم.