ارتقا امنیت حساب پرفکت مانی

افزایش امنیت حساب پرفکت مانی

سایت مرجع پرفکت مانی (perfect money) برای حساب کاربران خود راه هایی را جهت ارتقا امنیت حساب پرفکت مانی مد نظر قرار داده است که ما در این پست به آموزش ارتقا امنیت حساب پرفکت مانی به صورت تصویری و چند مرحله ای میپردازیم.همانطور که می دانید پرداخت ها و انتقال وجه هایی که در حساب پرفکت مانی انجام میشود قابل برگشت نیستند و این میتواند برای یک اکانت با امنیت پایین یک مشکل باشد و باعث خطر آفرینی گردد.درواقع اگر حساب پرفکت مانی هک شود و موجودی شما برداشت شود شما هیچ کاری نمیتوانید انجام دهید پس باید به فکر ارتقا امنیت حساب پرفکت مانی خود باشید که از خطرات احتمالی جلوگیری کرده باشید ، برای ادامه با وبسایت خرید پرفکت مانی | خدمات پرداخت نوین همراه باشید.

نکات امنیتی در پرفکت مانی

در سایت پرفکت مانی 3 گزینه امنیتی وجود دارد که با فعال کردن این موارد میتوان تا حد زیادی از هک شدن اکانت خود جلوگیری کنید.البته روش های دیگری هم وجود دارد که به ترتیب به توضیح آنها میپردازیم.

امنیت حساب پرفکت مانی,پرفکت مانی

حفظ امنیت آی پی لاگین کننده (Identity Check )

حتما باید گزینه Identity Check را فعال کرده باشید.در اولین لاگین خود به حساب پرفکت مانی آی پی شما ثبت خواهد شد و در مواقع بعدی اگر خودتان یا فرد دیگری قصد ورود به حساب پرفکت مانی شما با هر وسیله دیگر مانند موبایل یا آی پد و یا یک سیستم با آی پی دیگر را داشته باشد،یک ایمیل حاوی کد تاییدیه ورود تحت عنوان PIN code به آدرس ایمیلی که در ابتدای افتتاح حساب وارد کرده بودید ارسال میشود که برای ورود به حساب پرفکت مانی خود بایستی این پین کد را وارد کنید.

این روش تا زمانی مناسب است که آدرس ایمیل شما هک نشده باشد زیرا هکر میتواند این سد امنیتی را دور بزند و به حساب شما دسترسی پیدا کند.بنابراین از آدرس ایمیلی استفاده کنید که فقط شخصا متعلق به شما است.توصیه تیم امنیتی خدمات پرداخت نوین به شما کاربران استفاده از آدرس ایمیل های Gmail می باشد زیرا هک کردن آدرس جیمیل کار آسانی نخواهد بود.

حفظ امنیت ورود با ارسال پیامک (SMS Login)

اگر گزینه SMS Login را فعال کنید بعد از هر بار ورود به حساب کاربری پرفکت مانی خود یک پیامک به شماره موبال شما ارسال میشود که در آن تاریخ و ساعت ورود به حساب نوشته شده است که در این صورت اگر فرد دیگری به اکانت شما دسترسی داشته باشد بعد از لاگین شدن برای شما اس ام اس خواهد آمد و شما متوجه خواهید شد.این روش به صورت رایگان نیست و اگر این روش امنیتی را فعال کنید از شما مبلغ 0.1 دلار کسر خواهد شد.

امنیت تراکنش ها با Code Cart پرفکت مانی

مهم ترین گزینه امنیتی در حساب کاربری پرفکت مانی Code Cart  می باشد.با فعال کردن این گزینه برای هر بار انتقال وجه و یا ساخت ووچر و هرکار مالی دیگر در سایت پرفکت مانی نیاز به وارد کرد یک کد است که فقط شما آن را میدانید.بنابراین اگر هکر بتواند از همه روش های امنیتی عبور کند هیچوقت نمیتواند مبلغی را از حساب شما جابجا کند زیرا نیاز به کد کارتی است که فقط شما با فعال کردن آن اطلاع دارید.

 

این سه روش امنیتی توضیح داده شده مطابق تصویر زیر در مسیر setting—security—change security settings  قرار دارد.

 

امنیت پرفکت مانی

چند نکته را همیشه به یاد داشته باشید:

1. همیشه بعد از اتمام کار خود سایت پرفکت مانی حتما بر روی گزینه Log out کلیک کنید و مطمئن شوید که از حساب کاربری خود خارج شده اید.

2. حدالاامکان اطلاعات مربوط به ورود به حساب کاربری خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید.

3. تنها راه ورود به حساب پرفکت مانی وارد شدن به لینک سایت به آدرس https://perfectmoney.is می باشد پس فقط از همین طریق باید وارد حساب خود شوید.مواظب باشید که از صفحه ورود جعلی که توسط هکر ساخته شده است وارد نشوید.

4. اگر به امنیت حساب خود شک دارید میتوانید موجودی خود را به ووچر پرفکت مانی تبدیل کنید و آن را نزد خود نگه دارید.در مطالب قبلی در مورد ووچر پرفکت مانی توضیح داده شده است که میتوانید به مطلب آموزش نحوه فعال سازی ووچر پرفکت مانی سر برنید.

5. حتما یک آنتی ویروس قوی بر روی سیستم خود نصب کتید تا از ورود تروجان ها و ویروس های مخرب جلوگیری کرده باشید.

 

 

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد بازخورد ها: 0

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *