آیا سرمایه گذاری بیت کوین سود آور است ؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امروز در این مطلب قصد داریم توضیحاتی درباره سرمایه گذاری بر بیت کوین توضیح دهیم و متوجه شویم خرید و فروش بیت کوین درست است یا خیر … در مطالب قبلی توضیح دادیم که بیت کوین چیست و نحوه ساخت کیف پول بیت کوین در وبسایت Blockchain.

سرمایه گذاری بیت کوین

بیت کوین یک نوآوری اینترنتی است که تحت عنوان پول الکترونیکی هم از آن یاد می‌شود. در طی سالیان گذشته ارزش بیت کوین در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به صدها دلار افزایش یافت. بنابراین می‌توان گفت که خالقان بیت کوین توانسته‌اند ظرف مدت کوتاهی آن را از یک ایده به یک واقعیت اثرگذار بر دنیای اقتصاد تبدیل کنند. سرمایه گذاری بیت کوین چالشی است که بسیاری از افراد امروزه به دنبال آن هستند.

Bitcoin شبکه بیت کوین سیستم کنترل کننده متمرکز ندارد و توسط هیچ سازمان، مؤسسه و یا نهاد دولتی اداره نمی‌شود. زمان متوسط تایید هر انتقال بیت کوین، تقریبا ده دقیقه است. امکان پرداخت‌های بسیار کم هزینه را فراهم می‌کند.

سرمایه گذاری بیت کوین

سرمایه گذاری بیت کوین درست است ؟

نظرات در مورد پاسخ این مسئله متفاوت است. برای مثال کسانی که به اعتماد رایج  توسط بانک ها و موسسات دولتی اهمیت بیشتری می‌دهند، به احتمال زیاد شما را از سرمایه گذاری بیت کوین بازمی‌دارند . کسانی که معتقدند سرمایه گذاری بیت کوین در آینده کاملا توزیع می‌شود، به‌ صورتیکه در آن عدم وجود یک ناظر متمرکز، کلید ارزش دارایی می‌شود، به شما می‌گویند، بله، بیت کوین آمادگی این را دارد که در آینده ارزشمندتر از امروز شود. دسته دیگر کسانی هستند که

اگر شما روی یک پول دیجیتال وقتی ارزشش چند سال پیش هنوز حدود ۱۵۰ دلار معلق بود یا وقتی ابتدا در سال ۲۰۰۹ ایجاد شده بود و هیچ ارزشی در مقابل دلار نداشت، سرمایه‌گذاری کرده اید، احتمالا به این خاطر بوده که شما متقاعد شده بودید این پول وسیله سرمایه‌گذاری خوبی است. اگر چه تعیین اینکه یک سرمایه‌گذاری در آینده چقدر مفید خواهد بود، در نهایت مانند یک بازی شانسی یا حدسی است. راه‌های درست و امتحان شده‌‌ای برای تعیین ارزش دارایی وجود دارد. اخیرا قیمت‌های بیت کوین ۱۰۰۰ دلار را پشت سر  و قیمت آن بیشتر از ۱۵۰۰ شد . یکی از ساده‌ترین راه‌های فکر کردن روی بیت کوین به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری، سنجیدن افزایش ارزش آن در مقابل دلار آمریکاست.

ارزش سرمایه گذاری بیت کوین

یکی از دلایلی که این دارایی یک سرمایه‌گذاری خوب به نظر می‌آید، عبارتند از محبوبیت در حال رشد آن، اثرات شبکه ای، امنیت، تغییر ناپذیری و وضعیت آن به عنوان اولین عضو دنیای در حال رشد پول‌های دیجیتال است. همچنین، یک مفهوم زیربنایی پشت سرمایه گذاری بیت کوین، این است که تنها ۲۱۰۰۰۰۰۰ بیت کوین وجود خواهد داشت. به این معنی که ممکن است همواره ارزشمند بماند. یا ارزشش بسته به سایر انواع پول‌هایی که می‌توانند بی وقفه چاپ شوند، افزایش یابد.

ارزش سرمایه گذاری بیت کوین

Bitcoin به‌خاطر جهش‌های قوی در قیمت، قله‌های بلند و دره‌های عمیقی که موجب می‌شود داشتن اعتماد به این دارایی به‌عنوان یک دارایی پول‌ساز در بلند مدت مشکل شود، شناخته شد.  بیشتر افراد حداقل یک استدلال قابل توجه برای محدود سازی سرمایه گذاری بیت کوین به یک بخش کوچک از نمونه کارهای خود دارند. گره زدن تمام پولی که دارید به چنین دارایی بی ثباتی بی‌احتیاطی است. با این حال بهتر است این قانون را رعایت کنیم که «هیچوقت بیشتر از آنچه مایل هستید از دست بدهید، سرمایه‌گذاری نکنید».

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

نظرات در مورد "آیا سرمایه گذاری بیت کوین سود آور است ؟"

  1. چانگان CS35 مونتاژ گفت:

    این مطلب رو حتما ببینین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *