مروری به گذشته شرکت پرفکت مانی

 

شرکت پرفکت مانی

شرکت پرفکت مانی

فراهم نمودن امکانات نایاب برای حساب های تجاری و همینطور برای حساب های شخصی از اقدامات شرکت پرفکت مانی Perfect Money  می باشد.

با استفاده از سیستم Perfect Money به صورت مختصر می توان کارهای زیر را انجام داد:

کارایی ووچر و پرفکت مانی

  • بین مصرف کنندگان ارز دیجیتال تصفیه حساب را صورت داد.
  • از طرح های گوناگون که در اینترنت وجود دارد برای پرداخت ها بهره گرفت.
  • بشکل منظم در اینترنت پرداخت ها را به دست آورد.
  • مبالغ پولی خودرا در حساب الکترونیک قابل اطمینان نگهداری نموده و ماهانه با مبلغ باقی مانده در ماه قبل سود در یافت نمود.
  • در رابطه با کالا و خدمات خریداری شده در فروشگاه های اینترنیت پرداخت انجام داد.
  • نسبت به خرید طلا و دلار و یورو در اینترنت اقدام نمود.

 

خرید ووچر پرفکت مانی

برای خرید ووچر پرفکت مانی به بزرگترین خدمات تبادل لحظه ای در ایران مراجعه کنید.

خرید پرفکت مانی

کاربران تازه وارد به پرفکت مانی

پرفکت مانی در سال ۲۰۱۶ و با همراهی مشتریان خود یک قدم بزرگ به سمت جلو بر داشت و پیشرفت های قابل توجهی در جنوب شرق آسیا کسب کرد . افزایش قابل ملاحظه نفوذ به بازار جمهوری سوسیالیست ویتنام که ویتنام را به پنجمین بازار بزرگ پرفکت مانی تبدیل نمود از دست آورد های اضافه کردن زبان ویتنامی به وب سایت این شرکت می باشد.

لازم به ذکر است که پرفکت مانی به عنوان یکی از سیستم های پرداخت پیشتاز در نیجریه، مالزی، هند و پاکستان جا پای خویش را محکم نموده است . علاوه بر آن، رشد اقتصادی شایان توجه در بازار برزیل نیز به دست آمده است . امسال ۱۰ سالگی پرفکت مانی را جشن می گیرند.

بانک داری اسلامی

پرفکت مانی در سال ۲۰۱۷ برای کاربران خود امکانی فراهم آورد تا بتوانند متناسب با بانکداری اسلامی، نیازهای خود را برآورده کنند . به این دلیل که گردش مالی و جمعیت مشتریان‌، در کشورهایی نظیر کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس، مالزی و اندونزی به میزان بسیار زیادی گسترش یافته است.

سال ۲۰۱۸

شرکت پرفکت مانی در نظر دارد تا در سال ۲۰۱۸ در بازار سامانه های پرداختی منطقه پیشتاز باشدو برای دست یابی به این هدف لازم است سیستم آن بتواند در وب‌سایت‌های فروشگاهی قرار بگیرد . تعداد زیادی از پلاگین‌های خرید پرفکت مانی در سال ۲۰۱۷ بروز رسانی شده و موارد دیگری نیز به آن‌ها افزوده شده است. همانا در سال ۲۰۱۸، آخرین پیشرفت‌های فن آوری را با توجه و دقت تمام دنبال خواهند نمود.

خدمات بسیاری در هر عمل اجرا شده در سیستم پرداختی پرفکت مانی به مشتریان ارائه می گردد . و این به معنی است که پرفکت مانی یک فرصت برای مشتری شدن را فراهم می کند!

اپلیکیشن های شرکت پرفکت مانی

نرخ رشد افزایشی اپلیکیشن‌های موبایلی و همینطور، اهمیت روزافزون آنها مسئله ای نیست که تیم پرفکت مانی به آن بی توجه باشد . همین موضوع موجب شده که نسخه‌ی ۲.۰ اپلیکیشن‌های موبایل‌ را منتشر نماید که این اپلیکیشن‌ها، به زبان‌های گوناگون ترجمه شده‌اند و تمام زبان‌های موجود در وب‌سایت‌ آن را پوشش می‌دهد. و این اقدام منجر شد که افتتاح حساب از طریق اپلیکیشن‌های موبایل در مقایسه با سال گذشته افزایش ۶۰ درصدی داشته باشد وگردش مالی‌ پرفکت مانی نیز ۳۵ درصد افزایش یابد.

حسن شهرت بالا

با توجه به اینکه برنامه‌ها در اپل استور و گوگل پلی قرار داشته و می توان آنها را دانلود نمود که تعداد دانلود آن‌ها از مرز ۵۰۰٫۰۰۰ بالاتر رفته است و همچنین این برنامه‌ها رتبه ۴+ را به دست آورده اند. کاربرد برنامه‌های موبایلی بویژه در بازارهای کشورهای هند، ویتنام، کامبوج و نیجریه به محبوبیت همراه بوده است.

شما قادر خواهید بود که در گوشی همراه خود ، از Perfect Money به زبان بومی خود دسترسی داشته باشید و نهایت استفاده را ببرید. با مراجعه به اپل استور و گوگل پلی می‌توان برنامه‌های جدید را مشاهده و دانلود نمود.

شرکت Startup Research & Investments تائید می‌کند که اپل استور و گوگل پلی به برنامه‌های رسمی Perfect Money برای گوشی همراه منتهی خواهد شد.

مبه احتمال زیاد در آینده نزدیک به‌روزرسانی صورت می گیرد؛ این به‌روزرسانی‌ها منجر به آسان شدن خدمات پرداخت Perfect Money را برای مشتریان در تمام دنیا می شود.

جشن ۱۰ سالگی شرکت پرفکت مانی

در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی ، سامانه پرداخت شرکت پرفکت مانی دهمین سالگرد حضور خود در فضای کسب و کار را جشن خواهد گرفت! سیستم پرفکت مانی از وقتی که کار خود را آغاز نمود، سعی و از خود گذشتگی بسیاری را در دستور کار خود قرار داده اند تا سیستم پرداخت عالی‌ آن با هیچ مشکل مواجه نشود و رضایت تمام  مشتریان خود را بدست آورده اند.

همانطور که می دانید جهان کنونی بسیار پویا و فعال است که به شکل پیوسته در حال تغییر می باشد. با توجه به این واقعیت، گسترش و پیشرفت مداوم Perfect Money بسیار قابل توجه می باشد. با توجه به این مسائل می توان  گفت که آن ها به اهداف خود دست یافته و حتی و از آن‌ها عبور  نموده اند.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد بازخورد ها: ۰

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین
مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *