طرح BMW برای استفاده از ارز دیجیتال

خرید فروش پرفکت مانی

برای خرید پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی به صفحه اصلی خدمات پرداخت نوین مراجعه کنید ، درحال حاضر قیمت دلار پرفکت مانی 6500 تومان است و بعداز پرداخت به صورت اتوماتیک میتوانید کد را دریافت کنید و یا حساب خودرا شارژ کنید.

 

طرح BMW برای استفاده از ارز دیجیتال

 

ارز دیجیتال در شرکت BMW

شرکت خودروسازی بی‌ام‌دابلیو برای اینکه مشتریان خود را به رهگیری مسافت طی شده با اتومبیل تشویق نمایند یک طرح آزمایشی را ارئه کرده اند. این طرح آزمایشی که با همکاری استارتاپ DOUV صورت گرفته است که به کاربرانی که خودرو اجاره به شرط تملیک خریداری نموده اند پاداش‌هایی در قالب توکن DOVU در نظر گرفته اند.

سیستم فعلی رهگیری مسافت طی شده خودروهای لیزینگی نمایندگان شرکت بی‌ام‌دابلیو در شرایط فعلی آنچنان که باید کارآمد نمی باشد . سامانه فوق در حال حاضر بر راندمان کارت سوخت استوار می باشد . زمانیکه راننده در پمپ بنزین مشغول سوخت گیری است ، پمپ بنزین مقدار مسافت طی شده خودرو را دریافت و ذخیره می‌ نماید . علاوه بر آن مسافت طی شده بر روی رسید فروش بنزین چاپ می گردد . البته امکان دارد به خاطر مشغله زیاد کارکنان پمپ بنزین این کارها انجان نشود . افزون بر آن مسائل دیگر مانند اشتباه وارد نمودن عدد موجب می گردد که این اطلاعات آنچنان قابل استناد نباشند.

در طرح آزمایشی که انجام گرفته است ، اطلاعات مسافت طی شده به شکل دستی و به وسیله راننده ثبت می گردد . به این منظور بایستی اپلیکیشن کیف پول توکن DOUV‌ را بکار برد . بدین گونه ، این توکن‌ها نقش مشوق را برای ترغیب راننده به درج مسافت طی شده در یک زمان خاص در هر هفته ایفا می کنند.

این اپلیکیشن به تکنولوژی تشخیص نوری کاراکتر (OCR) و همچنین یادگیری ماشینی تجهیز شده است. بنابراین عدد مسافت طی شده به یک رشته دیجیتال تبدیل گشته و در بلاک چین به ثبت می رسد . همچنین قرارداد هوشمند موجود در آن به ازای هر باری که مسافت ثبت می شود ، به راننده یک توکن جایزه داده می شود.

با این حال باید گفت که بی‌ام‌دابلیو نخسین شرکت خودروسازی نمی باشد که از این تکنولوژی استفاده کرده است. می توان گفت که پورشه در بکارگیری از بلاک چین پیشتاز می باشد . این شرکت برنامه‌ای جامع برای مبادله سریع‌تر و ایمن‌تر اطلاعات جهت بکارگیری در خودروهای خود طراحی کرده است . مرسدس بنز هم به رانندگانی که در جهت حفظ محیط زیست (مانند رانندگی با سرعت مجاز ) تلاش می کنند با استفاده از دادن یک توکن ویژه قدر دانی می کند.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد بازخورد ها: 0

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *