روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان 2024

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

در این مقاله، به بررسی روش‌های مختلف دریافت ارز دیجیتال رایگان در سال 2024 خواهیم پرداخت. چطور ترون رایگان یا بیت کوین رایگان دریافت کنیم و کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟ بازار ارزهای دیجیتال، طی سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است. این رشد، باعث شده است که بسیاری از افراد به دنبال کسب ارزهای دیجیتال باشند. برخی از افراد، به دنبال سرمایه‌گذاری در این بازار هستند و برخی دیگر، به دنبال کسب درآمد از طریق انجام کارهای مختلف با ارزهای دیجیتال.

روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان 2024

یکی از روش‌های کسب ارزهای دیجیتال، دریافت آنها به صورت رایگان است. این روش، می‌تواند برای افراد تازه‌کار در بازار ارزهای دیجیتال، یک گزینه جذاب باشد. با این حال، مهم است که قبل از شرکت در هر برنامه یا پروژه‌ای که به شما وعده می‌دهد ارز دیجیتال رایگان می‌دهد، تحقیق کنید و مطمئن شوید که پروژه معتبر است. یکی از صرافی های معتبر در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال صرافی اکس نوین است که با پشتیبانی 24 ساعته در کمترین زمان ممکن پاسخگوی مشتریان است. شما میتوانید تمامی ارزهای دیجیتال از جمله خرید ترون ، خرید بیت کوین و .. را ثبت کنید و در حوزه ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

ارز دیجیتال رایگان چیست؟

ارز دیجیتال رایگان، ارز دیجیتالی است که بدون هیچ هزینه‌ای به کاربران داده می‌شود. این ارزها معمولاً توسط پروژه‌های ارز دیجیتال به عنوان یک روش تبلیغاتی یا برای جذب کاربران جدید توزیع می‌شوند. ما قصد داریم در این مقاله روش های ساده دریافت ارز دیجیتال رایگان را به شما آموزش دهیم تا بدون هیچ سرمایه ای بتوانید سهم ارز دیجیتال برای خودتان داشته باشید، حتی بیت کوین رایگان

نکات مهم در مورد ارز دیجیتال رایگان

 • قبل از شرکت در هر برنامه یا پروژه‌ای که به شما وعده می‌دهد ارز دیجیتال رایگان می‌دهد، تحقیق کنید و مطمئن شوید که پروژه معتبر است.
 • همیشه مراقب کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال باشید. کلاهبرداران از روش‌های مختلفی برای فریب کاربران و سرقت ارزهای دیجیتال آنها استفاده می‌کنند.
 • به یاد داشته باشید که ارزهای دیجیتال رایگان، معمولاً ارزش زیادی ندارند. بنابراین، انتظار نداشته باشید که با دریافت ارز دیجیتال رایگان، به ثروتمند شوید.

آیا کسب ارز دیجیتال رایگان واقعی است؟

بله، کسب ارز دیجیتال رایگان واقعی است. پروژه‌های ارز دیجیتال مختلفی وجود دارند که ارزهای دیجیتال خود را به صورت رایگان به کاربران توزیع می‌کنند. برخی از این پروژه‌ها، ارزهای دیجیتال جدیدی هستند که به دنبال جذب کاربران جدید هستند. برخی دیگر، پروژه‌های موجودی هستند که می‌خواهند جامعه خود را گسترش دهند. با این حال، مهم است که قبل از شرکت در هر برنامه یا پروژه‌ای که به شما وعده می‌دهد ارز دیجیتال رایگان می‌دهد، تحقیق کنید و مطمئن شوید که پروژه معتبر است. برخی از کلاهبرداران از روش‌های مختلفی برای فریب کاربران و سرقت ارزهای دیجیتال آنها استفاده می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: چطور نات کوین رایگان دریافت کنیم؟

در اینجا چند نکته برای شناسایی پروژه‌های معتبر ارز دیجیتال آورده شده است:

 • در مورد پروژه تحقیق کنید. مطمئن شوید که پروژه توسط تیمی از متخصصان ایجاد شده است و دارای یک برنامه تجاری واضح است.
 • نظرات سایر کاربران را بخوانید. نظرات سایر کاربران، می‌تواند به شما در شناسایی پروژه‌های معتبر کمک کند.
 • قبل از ارائه اطلاعات شخصی یا مالی خود، مطمئن شوید که پروژه معتبر است. برخی از کلاهبرداران از اطلاعات شخصی یا مالی شما برای سرقت ارزهای دیجیتال شما استفاده می‌کنند.

روش‌های کسب ارز دیجیتال رایگان

روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان 2024

ایردراپ (Airdrop)

 ایردراپ، یک روش تبلیغاتی است که در آن یک پروژه ارز دیجیتال، مقداری از ارز خود را به صورت رایگان به کاربران توزیع می‌کند. ایردراپ‌ها معمولاً برای افزایش آگاهی از یک پروژه ارز دیجیتال و جذب کاربران جدید انجام می‌شوند.

فاست (Faucet)

 فاست، یک سایت یا برنامه است که به کاربران مقدار کمی ارز دیجیتال را به صورت رایگان می‌دهد. فاست‌ها معمولاً برای معرفی ارزهای دیجیتال به کاربران جدید و افزایش محبوبیت آنها استفاده می‌شوند.

بازی کردن

 برخی از بازی‌ها، به کاربران خود امکان می‌دهند تا با انجام بازی، ارز دیجیتال کسب کنند. این بازی‌ها معمولاً بر اساس مدل کسب‌وکار play-to-earn هستند.

سرمایه‌گذاری در استخر استخراج (Mining Pool)

 استخر استخراج، گروهی از ماینرها هستند که منابع خود را برای استخراج ارزهای دیجیتال ترکیب می‌کنند. ماینرها در استخر استخراج، بر اساس مشارکت خود در استخراج، پاداش دریافت می‌کنند.

انجام کار یا فعالیت‌های خاص

 برخی از پروژه‌های ارز دیجیتال، به کاربران خود امکان می‌دهند تا با انجام کار یا فعالیت‌های خاص، ارز دیجیتال کسب کنند. این فعالیت‌ها می‌تواند شامل انجام نظرسنجی، تماشای تبلیغات، یا پاسخ به سؤالات باشد.

ایردراپ ارز دیجیتال Crypto Airdrop

ایردراپ (Airdrop)، یک روش تبلیغاتی است که در آن یک پروژه ارز دیجیتال، مقداری از ارز خود را به صورت رایگان به کاربران توزیع می‌کند و روشی برای کسب درآمد دلاری است. ایردراپ‌ها معمولاً برای افزایش آگاهی از یک پروژه ارز دیجیتال و جذب کاربران جدید انجام می‌شوند.

روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان 2024

پیشنهاد مطالعه: ایردراپ ارز دیجیتال چیست؟

برای کسب ارز دیجیتال رایگان با ایردراپ، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در مورد پروژه‌های ارز دیجیتالی که ایردراپ برگزار می‌کنند، تحقیق کنید. می‌توانید از سایت‌های خبری ارز دیجیتال یا شبکه‌های اجتماعی برای این کار استفاده کنید.
 2. هنگامی که پروژه‌ای را که علاقه‌مند به شرکت در آن هستید پیدا کردید، دستورالعمل‌های ایردراپ را دنبال کنید. معمولاً، برای شرکت در ایردراپ، باید یک کیف پول ارز دیجیتال معتبر داشته باشید و آدرس کیف پول خود را به پروژه ارائه دهید.
 3. صبر کنید تا ایردراپ برگزار شود. معمولاً، ایردراپ‌ها پس از چند روز یا چند هفته برگزار می‌شوند.

پس از اینکه ایردراپ برگزار شد، ارزهای دیجیتال رایگان به کیف پول شما واریز می‌شوند.

سایت‌های معتبر برای اطلاع از ایردراپ‌های ارز دیجیتال CoinMarketCap

با عضویت در این سایت‌ها و منابع، می‌توانید از آخرین ایردراپ‌های ارز دیجیتال مطلع شوید.

فاست ارز دیجیتال Crypto Faucet

فاست (Faucet)، یک سایت یا برنامه است که به کاربران مقدار کمی ارز دیجیتال را به صورت رایگان می‌دهد و روش ساده ای برای کسب درآمد دلاری است. فاست‌ها معمولاً برای معرفی ارزهای دیجیتال به کاربران جدید و افزایش محبوبیت آنها استفاده می‌شوند.

برای کسب ارز دیجیتال رایگان با فاست، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. یک فاست ارز دیجیتال معتبر انتخاب کنید. می‌توانید از سایت‌های خبری ارز دیجیتال یا شبکه‌های اجتماعی برای این کار استفاده کنید.
 2. در فاست ثبت نام کنید. معمولاً، برای ثبت نام در فاست، باید یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.
 3. دستورالعمل‌های فاست را دنبال کنید. معمولاً، برای کسب ارز دیجیتال رایگان از فاست، باید کارهای خاصی انجام دهید، مانند تماشای تبلیغات، انجام نظرسنجی، یا کلیک روی لینک‌ها.
 4. صبر کنید تا ارزهای دیجیتال رایگان به کیف پول شما واریز شوند. معمولاً، ارزهای دیجیتال رایگان پس از چند دقیقه یا چند ساعت به کیف پول شما واریز می‌شوند.

معرفی فاست‌های ارز دیجیتال معتبر

 • Cointiply
 • Freebitcoin
 • Moon Faucet
 • Freecoins
 • Faucetpay

با عضویت در این فاست‌ها، می‌توانید ارزهای دیجیتال رایگان کسب کنید.

نکات کسب ارز دیجیتال رایگان با فاست

 • در چندین فاست ثبت نام کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا ارزهای دیجیتال بیشتری کسب کنید.
 • فعالانه در فاست‌ها شرکت کنید. هرچه بیشتر در فاست‌ها شرکت کنید، ارزهای دیجیتال بیشتری کسب خواهید کرد.
 • صبر کنید. کسب ارزهای دیجیتال رایگان با فاست، یک فرآیند آهسته است. بنابراین، صبر داشته باشید و از این روش برای کسب درآمد اضافی استفاده کنید.

بازی های رایگان ارز دیجیتال

روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان 2024

بازی‌های رایگان ارز دیجیتال (Play-to-earn) یک نوع جدید از بازی‌های ویدیویی هستند که به کاربران امکان می‌دهند تا با انجام بازی، ارز دیجیتال کسب کنند و کسب درآمد دلاری داشته باشند. این بازی‌ها معمولاً بر اساس فناوری بلاک چین ساخته می‌شوند و از توکن‌های غیرمثلی (NFT) برای ردیابی مالکیت دارایی‌های درون بازی استفاده می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین بازی های کریپتو ؛ کسب درآمد با بازی ارز دیجیتال

کسب ارز دیجیتال با بازی‌های رایگان

 1. یک بازی رایگان ارز دیجیتال معتبر انتخاب کنید. می‌توانید از سایت‌های خبری ارز دیجیتال یا شبکه‌های اجتماعی برای این کار استفاده کنید.
 2. در بازی ثبت نام کنید. معمولاً، برای ثبت نام در بازی، باید یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.
 3. بازی را شروع کنید و شروع به کسب ارز دیجیتال کنید. معمولاً، برای کسب ارز دیجیتال در بازی‌های رایگان، باید کارهای خاصی انجام دهید، مانند شکست دادن دشمنان، تکمیل مراحل، یا کسب امتیاز.

معرفی بازی‌های رایگان ارز دیجیتال معتبر

 • Axie Infinity
 • The Sandbox
 • Decentraland
 • Gods Unchained
 • CryptoKitties

با عضویت در این بازی‌ها، می‌توانید ارزهای دیجیتال رایگان کسب کنید.

در اینجا چند نکته برای کسب ارز دیجیتال رایگان با بازی‌های رایگان آورده شده است:

 • در چندین بازی ثبت نام کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا ارزهای دیجیتال بیشتری کسب کنید.
 • فعالانه در بازی‌ها شرکت کنید. هرچه بیشتر در بازی‌ها شرکت کنید، ارزهای دیجیتال بیشتری کسب خواهید کرد.

دریافت ارز دیجیتال رایگان با وبگردی

کسب ارز دیجیتال رایگان با گشت و گذار در وب، یکی از روش‌های آسان و راحت برای کسب درآمد دلاری اضافی است. در این روش، شما با استفاده از یک مرورگر وب خاص، می‌توانید با تماشای تبلیغات، انجام نظرسنجی، یا کلیک روی لینک‌ها، ارز دیجیتال کسب کنید.

برای کسب ارز دیجیتال رایگان با گشت و گذار در وب، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. یک مرورگر وب مخصوص کسب ارز دیجیتال رایگان انتخاب کنید. برخی از مرورگرهای وب معتبر عبارتند از:
  • Opera
  • Brave
  • Vivaldi
 2. مرورگر را نصب کنید و آن را راه‌اندازی کنید.
 3. حساب کاربری ایجاد کنید.
 4. دستورالعمل‌های مرورگر را دنبال کنید. معمولاً، برای کسب ارز دیجیتال رایگان با مرورگر، باید کارهای خاصی انجام دهید، مانند تماشای تبلیغات، انجام نظرسنجی، یا کلیک روی لینک‌ها.

دریافت ارز دیجیتال رایگان با سرمایه‌گذاری در استخر استخراج

دریافت ارز دیجیتال رایگان با سرمایه‌گذاری در استخر استخراج (Mining Pool)، یک روش نسبتاً آسان و کم‌هزینه برای کسب ارز دیجیتال است. در این روش، شما با سرمایه‌گذاری در قدرت پردازش یک استخر استخراج، می‌توانید از پاداش‌های استخراج ارزهای دیجیتال بهره‌مند شوید.

برای دریافت ارز دیجیتال رایگان با سرمایه‌گذاری در استخر استخراج، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

یک استخر استخراج معتبر انتخاب کنید. می‌توانید از سایت‌های خبری ارز دیجیتال یا شبکه‌های اجتماعی برای این کار استفاده کنید.

در استخر استخراج ثبت نام کنید. معمولاً، برای ثبت نام در استخر استخراج، باید یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.

دستورالعمل‌های استخر استخراج را دنبال کنید. معمولاً، برای سرمایه‌گذاری در استخر استخراج، باید مقداری ارز دیجیتال را به حساب خود در استخر استخراج واریز کنید.

منتظر بمانید تا پاداش‌های استخراج به حساب شما واریز شوند. معمولاً، پاداش‌های استخراج هر چند ساعت یکبار به حساب کاربران واریز می‌شوند.

پیشنهاد مطالعه: روش های دریافت ترون رایگان 2024

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت از دوستان در صرافی‌ها Referral Bonus

دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت از دوستان در صرافی‌ها (Referral Bonus)، یکی از روش‌های آسان و محبوب برای کسب ارز دیجیتال است. در این روش، شما با دعوت از دوستان خود به استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال، می‌توانید پاداش دریافت کنید.

برای دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت از دوستان در صرافی‌ها، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. یک صرافی ارز دیجیتال معتبر انتخاب کنید. می‌توانید از سایت‌های خبری ارز دیجیتال یا شبکه‌های اجتماعی برای این کار استفاده کنید.
 2. در صرافی معتبر مانند صرافی اکس نوین ثبت نام کنید. معمولاً، برای ثبت نام در صرافی، باید یک آدرس ایمیل معتبر ارائه دهید.
 3. دستورالعمل‌های صرافی را دنبال کنید. معمولاً، برای دعوت از دوستان، باید لینک دعوت خود را به آنها ارسال کنید.
 4. منتظر بمانید تا دوستان شما در صرافی ثبت نام کنند و معاملات انجام دهند. معمولاً، پاداش‌های ارجاع پس از انجام معاملات توسط دوستان شما واریز می‌شوند.

نکات دریافت ارز دیجیتال رایگان با دعوت از دوستان در صرافی‌ها

 • از صرافی‌هایی استفاده کنید که پاداش‌های ارجاع خوبی ارائه می‌دهند.
 • به دوستان خود در مورد مزایای استفاده از صرافی بگویید.
 • به دوستان خود کمک کنید تا در صرافی ثبت نام کنند و معاملات انجام دهند.

هدیه ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال

روش های دریافت ارز دیجیتال رایگان 2024

یکی از روش های ساده دریافت ارز دیجیتال رایگان ، برخی صرافی ها با ثبت نام ساده یا پس از طی مراحل اولیه ثبت نام به کاربر ارز دیجیتال رایگان مانند تتر رایگان یا ترون رایگان هدیه میدهند. در واقع کیف پول کاربر را شارژ میکنند و کاربر میتواند بلافاصله برداشت کند و معادل تومان به حساب بانکیشان واریز میکند. صرافی هایی که ارز رایگان هدیه میدهند زیاد هستند و با سرچ ساده میتوانید از این طریق کسب درآمد دلاری کنید.

سخن پایانی

با توجه به روندهای فعلی، احتمال رشد غیرقابل تصور ارزش ارزهای دیجیتال در آینده وجود دارد. بنابراین، اگر در حال حاضر ارز دیجیتال رایگان کسب می‌کنید، ممکن است ارزش آن در 2 سال آینده بسیار بیشتر از ارزش فعلی آن باشد.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *