پیشبینی های بعد از هاوینگ بیت کوین

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
پیشبینی های بعد از هاوینگ بیت کوین

دیگر چیزی تا هاوینگ بیت کوین نمانده است به همین سبب کوین شیرز احتمالاتی که بعد از هاوینگ احتمال وقوع آن است پرداخت.

با گزارش کوین تلگراف در روز دوشنبه کوین شر در مقاله ای به برسی تاثیرات ممکنه هاوینگ بر روی بازار بیت کوین پرداخت.

مدتی است درباره هاوینگ و تاثیرات آن حرف های زیادی مطرح است. هنوز هیچ اتفاق نظری درباره هاوینگ یا همان نصف شدن پاداش استخراج وجود ندارد. از آغاز سهمی صعودی بیت کوین تا نابود شدن شبکه بیت کوین مواردی است که شاید هاوینگ در ان دست داشته باشد.

مدیر بخش تحقیقات کوین شیرز(Christopher Bendiksen) در گزاشات خود درباره چند موضوع ممکنه که امکان دارد بعد از هاوینگ رخ بدهد پرداخت.

در قسمت منفی این گزارش بندیکسن به مارپیچ مرگ بیت کوین پرداخت. آن مشوق مالی برای ماینر ها نابود میشود و از بین میرود . او با توجه به اتفاقاتی که در هاوینگ های قبلی رخ داد، بر این باور است که احتمال این موضوع کم است. فرد دیگری که یکی از مشهورترین چهره‌های حوزه بیت کوین است به نام آندریاس آنتونوپولوس با او هم عقیده است.

پیشبینی بیت کوین

بندیکسن در پیش‌بینی دیگر، از احتمال استفاده از استراتژی «با شروع شایعه بخر» و «زمان انتشار خبر بفروش» توسط سرمایه‌گذاران حرفه‌ای صحبت می‌کند. در این استراتژی خرید پیش از هاوینگ صورت می‌گیرد و سرمایه‌گذار بلافاصله پس از هاوینگ اقدام به فروش می‌کند. طبق پیش‌بینی او، برآورد میزان قطعیت این سناریو ممکن نیست، چرا که معامله‌گران معمولا از استراتژی‌های معاملاتی خود حرفی نمی‌زنند. به عقیده او در هر صورت این اتفاق تاثیر چندانی بر قیمت نخواهد گذاشت.

در احتمال بعدی خود دکر کرد: بعد از هاوینگ قیمت بیت کوین افت خواهد کرد. با توجه به تحقیقات او بعد از کاهش قیمت بیت کوین ماینر ها برای این که بتوانند ادامه دهند مجبور به فروش بیت کوین ها میشوند. که این اتفاق باعث بروز فشار فروش بازار میشود. با این که هاوینگ با نصف شدن سود ماینر ها اتفاق میافتد ولی تاثیر آن در بازار مانند تاثیر کاهش قیمت نیست. ماینر ها این بار برای بقای خود نیازی به فروش ارز های زیاد تری نداند.

در دیدگاه مثبتش درباره هاوینگ به مدل پیش بینی قیمت انباشت به ارزه اشاره میکند. این نوع پیش بینی توسط سیف‌الدین آموس هم انجام شد. مدل انباشت به عرضه تا اینجای کار نقض نشده است. ولی بندینکسن اعتقاد دارد به صورت صد در صد نمیتوان درباره افزایش قیمت شدید بیت کوین قبل از هاوینگ نظر داد.

باکاهش شدید قیمت در پنج شنبه سیاه و نزدیکی هاوینک سبب شد تا ماینر های ناکار آمد از دور خارج شوند. پس ماینر های باقی مانده مخارج کم تری دارند و دیگر نیازی به فروش بیت کوین ندارند. همچنین کاهش عرضه بیت کوین سبب شده تا در دراز مدت اوضاع بازار خوب باشد.

این تغییرات باعث افزایش طوفانی قیمت بیت کوین در بلند مدت و میان مدت میشود.

برای خرید بیت کوین و فروش بیت کوین از خدمات سایت ایکس نوین استفاده نمایید.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *