و حالا بیت کوین توانست مقابل ۸.۰۰۰ دلار بایستد و آن را شکست دهد.با این اتفاق تمامی ضرر های ماه مارس جبران شد.با نزدیکتر شدن به زمان هاوینگ بیت کوین ارزش این فتح را چند برابر کرد.

با گزارشی از کوین تلگراف بیت کوین کمی قبل توانست به ۸.۰۰۰دلار برسد و به جامعه ارزهای دیجیتال امید های تازه ای پیش از هاوینگ تزریق کند.

در ماه قبل در یک روز ۶۰٪قیمت بیت کوین ریزش داشته است و با وارد شدن به محدوده ۳.۶۰۰ دلار به کمترین مقدار نسبت به ۱۵ ماه گذشته خود رسید اما با عبور کردن از مرز ۸.۰۰۰ دلار توانست تمامی ضرر های قبل را جبران کند.

هر واحد بیت کوین در صرافی بیت استمپ (Bitstamp) در زمان نگارش این خبر،با رقم ۸٬۱۰۰ ‌معامله می‌شود. باید این سطح قیمتی جدید را قیمت بیت کوین حفظ کند و در این محدوده به ثباتی نسبی برسد.

هفته قبل نیز شاهد صعود ۱۰٪ قیمت بیت کوین بودیم.سپس میانگین‌های متحرک ۲۰۰ و ۵۰ روزه، مقاومتی را در محدوده ۸٬۰۰۰ دلار ایجاد کرده بودند که امروزه شکستن این مقاومت را شاهد هستیم.

هدف بعدی بیت کوین با توجه به گفته کیث ویرینگ شکست مقاومت ۸،۵۰۰ دلاریست که با این اتفاق این پادشاه ارز دیجیتال جای پای خود را محکم تر از پیش میکند.

بیت کوین تا به اینجای کار گوی سبقت را از بازار های سهام و دلار گرفته است. از ابتدای سال تا حالا این ارز دیجیتال ۹٫۵% محاسبه شده است. همچنان طلا با رشد ۱۲٫۱ درصدی در صدر جدول قرار دارد.

در حالی این جهش قیمت انجام میشود که تنها حدود ۲ هفته تا هاوینگ بیت کوین مانده است. پادشاه ارز دیجیتال نرخ تورمش را به ۱٫۸ درصد میرساند از آن طرف نصف شدن عرضه آن را شاهد خواهیم بود.

حتی خارج از جامعه ارز دیجیتال هاوینگ بیت کوین طرفدار هایی پیدا کرده است. رسانه ها از هاوینگ بیت کوین با عنوان عاملی یاد میکنند که باعث ایجاد کلاس جدید از ماینر ها میشود و به گفته آن ها میلیونر های بیت کوینی نام دارند.

حرف های پیرو هاوینگ و اثر آن بر روی قیمت بیت کوین با هم متفاوت است و هیچ اتفاق نظری در این موضوع دیده نشده. خالق مدل قیمتی با انباشت به عرضه، پلن بی، در صحبت هایش گفته ماینر ها باید قبل از هاوینگ خود را برای نوسانات درآمدی آماده سازند.

شما برای خرید بیت کوین و یا فروش بیت کوین میتوانید از خدمات سایت ایکس نوین استفاده نمایید

برچسب ها :