انتقال وجه بین حساب های پرفکت مانی

روش انتقال دلار در پرفکت مانی

قبل از شروع خدمت کاربران جدید خدمات پرداخت نوین که این مطلب را دنبال میکنند عرض کنیم که در صورتی که تا به حال حساب پرفکت مانی برای خود افتتاح نکرده اید حتما مطلب آموزش افتتاح حساب پرفکت مانی را مطالعه کنید.

خرید پرفکت مانی,انتقال وجه پرفکت مانی

انتقال وجه بین حساب های پرفکت مانی

همانطور که قبلا در مورد حساب پرفکت مانی و روش های وجه انتقال در آن گفته شد پرفکت مانی یک سیستم بین المللی انتقال وجه است که تبادلات را در کمترین و سریع ترین زمان با پایین ترین کارمزد انجام می دهد.یکی از راه های انتقال وجه در سایت پرفکت مانی اتقال وجه بین حساب های پرفکت مانی است که به آموزش این موضوع می پردازیم.

بعد از افتتاح حساب و لاگین شدن در سایت پرفکت مانی شما یک حساب پرفکت مانی دارید که معمولا این حساب با کلمه انگلیسی U و 8 رقم اعداد شروع میشود.یک حساب پرفکت مانی را در روبرو برای شما مثال گذاشته ایم: U12345678

نکته : لازم به توضیح است که انتقال وجه بین حساب به حساب پرفکت مانی مشمول کارمزد می باشد که از طریق حساب مبدا باید پرداخت و کسر شود.اگر حساب پرفکت مانی شما تایید شده یا به اصطلاح ورفای شده باشد این هزینه کارمزد برای هر انتقال وجه 0.5 درصد است و برای حساب هایی که هنوز ورفای نشده اند این کارمزد به 2 درصد می رسد که برای مبالغ بالا چشمگیر است و حتما بایستی برای انتقال وجه مبالغ بالا از حساب ورفای شده استفاده کرد تا کارمزد زیادی کسر نشود.

بعد از ورود به حساب پرفکت مانی شما در منوی بالای سایت گزینه Send Money و یا به صورت فارسی عبارت ارسال پول را باید کلیک کنید تا وارد مرحله پرداخت شوید.

انتقال پرفکت به حساب های دیگر

انتقال وجه پرفکت مانی,خدمات پرداخت نوین

در مرحله بعد شماره حساب پرفکت مانی خود و میزان موجودی آن را می بینید که دقیقا روبروی آن گزینه Single Payment و یا پرداخت منفرد وجود دارد که بابد بر روی آن کلیک کرده و وارد مرحله بعد شوید.اگر موجودی شما به صورت یورو میباشد وجه در حسابی است که ابتدای آن با حرف E شروع شده است و اگر وجه به صورت دلار میباشد در حسابی است که ابتدای آن با حرف U شروع شده است.

انتقال وجه بین حساب های پرفکت مانی

در مرحله بعد شما مبلغ انتقالی را به دلار وارد کرده و سپس شماره حساب پرفکت مانی مقصد را نوشته و گزینه Payment Preview  را بزنید تا وارد مرحله بعد شوید.

خرید پرفکت مانی,خدمات پرداخت نوین

در مرحله آخر شما اطلاعات انتقال وجه را مطالعه کرده و مطمئن که شدید انتقال وجه را انجام میدهید و اگر مشکلی در اطلاعات بود دوباره به مرحله قبل برگشته و آن را ویرایش میکنید.در همین مرحله میزان کارمزد کسر شده به شما نشان داده میشود.

خرید پرفکت مانی,خدمات پرداخت نوین

خرید پرفکت مانی

دوستان عزیز در ادامه این مطلب عرض کنیم به خدمت شما ، جهت خرید پرفکت مانی و خرید ووچر پرفکت مانی میتوانید به خدمات پرداخت نوین مراجعه کنید و بصورت آنلاین پرداخت کنید و اتوماتیک تحویل بگیرید.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد بازخورد ها: 0

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *