رعایت حریم شخصی کاربران برای خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) در سامانۀ خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ثبت می‌شود شرح داده شده است.

 

جمع‌آوری اطلاعات
اطلاعاتی که شما مستقیما در خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ثبت می‌کنید
بخشی از اطلاعاتی که خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سفر، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

1 – تراکنش‌های مالی
هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از خدمات
خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت
خدمات تبادل نوین (ایکس نوین ) ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.