img

خرید و فروش آنی اتریوم

اتریوم یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که از جهاتی شبیه به سیستم های پرداخت مانند اتریوم و پی پال (پی پل) است. با استفاده از سیستم پرداخت و خرید اتریوم و یا خرید ووچر پرف خاب کند.

دانلود اپلیکیشن از مارکت های :
img

خرید و فروش اتریوم در ایران به صورت آنی و اتوماتیک

با استفاده از خدمات خرید و فروش اتریوم ایکس نوین می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب ethereum
خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید یا درآمد خود را از حساب اتریوم به ریال تبدیل کنید.

قیمت خرید از ایکس نوین

-

قیمت فروش به ایکس نوین

-

وضعیت موجودی

موجود است

img

img افتتاح حساب اتریوم

اگر حساب اتریوم ندارید و قصد ورود به دنیای کسب و کار و پس انداز پول خود را در گستره سایر ارزهای خارجی دارید می توانید با کمک ایکس نوین یک حساب اتریوم وریفای شده برای خود بار کنید

ما تمام اقدامات لازم برای ایجاد یک اکانت اتریوم تائید شده با مشخصات و ایمیل خودتان را در کمتر از 72 ساعت برای شما می دهیم و اطلاعات مربوط به حساب و پنل بانکداری اینترنتی آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

ا می توانید با مراجعه به پنل بانکی خود نسبت به تغییر کلمه عبور و ایجاد یک بار رمز بروی شماره تلفن همراه خود امنیت آن را تضمین کنید.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص اتریوم دارید به بخش آموزش های اتریوم در وب سایت ایکس نوین مراجعه نمائید

img خرید اتریوم و شارژ خودکار

دارندگان حساب اتریوم می توانند به سادگی با استفاده از وچرهای الکترونیکی اتریوم یا روش های پرداختی دیگر حساب اتریوم خود را شارژ و برای ان اعتبار خریداری کنند. اتریوم سیستم پرداخت پویا و مطمئن است که برای حواله ها با مبالغ بالا بسیار مناسب است و حداقل تا کنون مشکلی با ملیت و کاربران ایرانی نیز ندارد ام ولی با توجه به این که یک سیستم نوپاست هنوز خیلی میان کاربران اینترنتی به اندازه دیگر سیستم های پرداخت مانند اتریوم یا پی پال محبوبیت کسب نکرده است.

اتریوم مشکلی برای افتتاح حساب برای کاربران ایرانی دارد اما با توجه به وجود تحریم ها امکان شارژ و خرید اتریوم برای کاربران ایرانی کاری دشوار است و اما شما با ایکس نوین می توانید در سریع ترین زمان و مطمئن ترین روش اقدام به خرید اتریوم برای حساب خود کنید.

تنها کافی است تا فرم درخواست خرید ethereum را به صورت آنلاین تکمیل کنید و میزان شارژ اتریوم درخواستی خود را در این فرم مشخص کنید. برآورد شده توسط شما عملیات شارژ حساب اتریوم شما به صورت آنی انجام می گردد و مبلغ مورد نظر به حساب ethereum شما افزوده خواهد شد.

img
img

img تبدیل و فروش اتریوم

دارندگان حساب اتریوم می توانند به سادگی با استفاده از وچرهای الکترونیکی اتریوم یا روش های پرداختی دیگر حساب اتریوم خود را شارژ و برای ان اعتبار خریداری کنند. اتریوم سیستم پرداخت پویا و مطمئن است که هنوز خیلی میان کاربران اینترنتی به اندازه دیگر سیستم های پرداخت مانند اتریوم یا پی پال محبوبیت کسب نکرده است.

اتریوم مشکلی برای افتتاح حساب برای کاربران ایرانی دارد اما با توجه به وجود تحریم ها امکان شارژ و خرید اتریوم برای کاربران ایرانی کاری دشوار است و اما شما با ایکس نوین می توانید در سریع ترین زمان و مطمئن ترین روش اقدام به خرید اتریوم برای حساب خود کنید.