img

خرید و فروش آنی اتریوم

ما میدانیم که رمزارزها پول های فیزیکی نیستند و به صورت دیجیتال مبادله می­ شوند، خرید و فروش اتریوم و سایر کریپتوکارنسی های دیگر به صورت آنلاین انجام می­ شود.در حال حاضر، بهترین رمزارز پس از بیت کوین، اتریوم با نماد اختصاری ETH نام گذاری شده است.

دانلود اپلیکیشن از مارکت های :
img

خرید و فروش اتریوم در ایران به صورت آنی و اتوماتیک

با استفاده از خدمات خرید و فروش اتریوم ایکس نوین می توانید بدون نگرانی و در سریع ترین زمان ممکن حساب ethereum
خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار اتریوم خود را به ریال تبدیل کنید.

قیمت خرید از ایکس نوین

-

قیمت فروش به ایکس نوین

-

وضعیت موجودی

موجود است

img

img ساخت کیف پول اتریوم

اولین قدم برای ورود به دنیای ارز های دیجیتال ساخت کیف پول یا همان والت میباشد. شما میتوانید با آموزش های ارائه شده از سمت گروه ایکس نوین به راحتی اقدام به ساخت کیف پول اتریوم خود نمایید.

یکی از ایمن ترین کیف پول ها برای نگه داری ارز اتریوم شما شبکه بلاک چین میباشد.همچنین شبکه بلاک چین علاوه بر رمز ارز اتریوم برای نگهداری ارز های بیت کوین، ریپل و بیت کوین کش نیز قابل استفاده میباشد.پیشنهاد ما علاوه بر استفاده از بلاکچین کیف پول اکسودوس (Exodus)هم می باشد که رمزارز های بیشتری را پشتیبانی می کندد .

شما میتوانید برای آموزش ساخت کیف پول اکسودوس (Exodus)این مطلب را مشاهده نمایید

img خرید اتریوم

در دنیای اتریوم مردم بدون نیاز به یک دیگر اقدام به عقد قرار داد ها و همچنین استفاده از خدمات میپردازند. در دنیای اتریوم هیچ کس نمیتواند تداخلی ایجاد کند و باعث توقف آن شود.

در حال حاظر به دلیل تحریم سایت های خارجی علیه کشورمان ایران ارز دیجیتال اتریوم جزو بهترین گزینه ها برای نگه داری ،پرداخت فاکتور، تراکنش های مالی و.. میباشد.

اولین قدم برای خرید اتریوم شما باید در سایت ایکس نوین ثبت نام نموده و پس از طی کردن مرحله احراز هویت اقدام به خرید اتریوم نمایید. با پرداخت فاکتور ریالی به صورت اتوماتیک حساب اتریوم شما شارژ میشود.

img
img

img تبدیل و فروش اتریوم

علاوه بر خدماتی که سایت ایکس نوین در رابطه با خرید اتریوم انجام میدهد همچنین برای فروش اتریوم نیز میتوانید از خدمات این سایت بهره مند شوید.شما در این ایکس نوین بدون کمترین کارمزد و در اسرع وقت میتوانید اقدام به فروش اتریوم خود نمایید ، شما می توانید اتریوم خود را به ریال ،تتر ، بیت کوین و وب مانی تبدیل نمایید .

مراحل فروش اتریوم به این صورت میباشد که ابتدا در سایت ایکس نوین ثبت نام نموده و فرم شفارش و مقدار اتریوم که قصد فروش آن را دارید به کیف پول ما انتقال میدهید پس از ثبت سفارشتان در کوتاه ترین زمان مبلغ مشخص در حساب بانکی ایران شما واریز خواهد شد