کدام ارز دیجیتالی برای استخراج بهترین می باشد؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
ارزهای دیجیتال

اشخاص زیادی در جهان وجود دارند که برای دست یابی به ارزهای دیجیتال از روش استخراج اقدام می کنند. استخراج ارزهای دیجیتالی یک پروسه پر درآمد و با سود دهی بالا می باشد که برای بدست آوردن سکه های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد . به همین دلیل تعداد زیادی از افراد تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا بتوانند به عرصه استخراج ارزهای دیجیتال راه پیدا کنند، اما موفق نمی شوند به این مهم دست یابند و سود زیادی از آن نصیبشان نمی شود. این مسئله باعث شد ما به فکر تهیه یک مقاله بیفتیم تا در آن به موضوع بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج بپردازیم و اطلاعات لازم را به شما عزیزان ارائه دهیم.

استخراج ارزهای دیجیتالی

استخراج ارزهای دیجیتالی پروسه ای می باشد که برای بررسی تراکنش‌ ها و دستیابی به ارزهای دیجیتالی انجام می پذیرد . میان یک رقابت در جریان است که آنها سعی دارند تا در حل مشکلات چالش برانگیز ریاضی و مبتنی بر توابع هش از یکدیگر پیشی بگیرند، هر کدام از ماینرها که موفق شوند به عنوان اولین نفر به راه حل مورد نظر دست پیدا کنند، برایشان پاداش منظور خواهد شد.

برای استخراج روش های مختلفی وجود دارد که بهترین روش برای آن این است که یک فارم ایجاد کرد. استخراج از طریق فارم ها به CPU و سیستم های خنک و تامین کننده‌ی برق احتیاج دارد که همین موضوع باعث می شود که قیمت آن بسیار زیاد شود. علاوه بر آن استخراج با استفاده از CPU کامپیوترها نیز امکان پذیر می باشد. استخراج با استفاده از تلفن های هوشمند روش دیگری است که با استفاده از پلتفرم هایی همچون ETN کار می کنند. افزون بر روش های مذکور کاربران می‌ توانند بوسیله ی کارت پردازشگر گرافیکی یا تراشه‌ی استخراج ASIC نیز تراکنش های معتبر را به انجام برسانند و سرانجام، یکی دیگر از گزینه هایی که برای استخراج ارزهای دیجیتالی مناسب می باشد ،استخراج ابری است.

اقدامات لازم قبل از استخراج ارزهای دیجیتالی

می توان از استخراج به عنوان یک روش غیر متمرکز برای بدست آوردن ارزهای دیجیتال نام برد . این روش ضمانت میکند که در هر 10 دقیقه سکه های جدیدی تولید می شوند این ده دقیقه زمان پایه برای استخراج بلاک بیت کوین می باشد. در زیر به یک سری اقدامات که لازم است قبل از استخراج ارزهای دیجیتال انجام شود اشاره شده است:

  1. قبل از هر کاری لازم است که یک کیف پول ارز دیجیتالی مرتبط با توکن ‌های استخراج شده، برای ذخیره و نگهداری از ارزهای دیجیتالی تهیه شود.
  2. در گام بعدی باید یک بسته‌ی نرم افزاری استخراج رایگان تهیه شود.
  3. در مرحله سوم باید در یک استخر استخراج آنلاین ثبت نام به عمل آید ، منظور از استخر استخراج آنلاین یک جامعه از ماینرهایی است که برای افزایش سودآوری و ثبات درآمد رایانه های خود را با یکدیگر ترکیب می کنند.
  4. قدم چهارم این است که در یک صرافی ارز دیجیتال آنلاین ثبت نام کرده و به عضویت آن صرافی در آمد تا بتوان به مبادله‌ی سکه‌ های استخراج شده با پول نقد یا بیت کوین پرداخت.
  5. اکنون باید به فکر تهیه یک رایانه طراحی شده برای استخراج بود.
  6. پس از آن نوبت به تهیه یک واحد پردازنده‌ی گرافیکی (Nvidia GPU) یا تراشه ASIC برای استخراج می رسد.

بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج

بیت کوین از زمان حضور و پیدایش خود تا بحال یعنی در حدود ده سال عنوان بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج را به خود اختصاص داده بود . با این وجود و با گذشت زمان، حال به نقطه ای رسیده ایم که استخراج بیت کوین بخاطر قدرت پردازش قوی دیگر سودآوری قبل را ندارد . بنابراین مردم به جای استخراج بیت کوین به استخراج آلت کوین های دیگر روی آورده اند چرا که سودآور تر خواهد بود.

Grin Coin

این سکه بر پایه پروتکل mimblewimble و مطابق قابلیت هایی همچون افزایش حریم خصوصی، امکان مقیاس پذیری و کاهش ظرفیت بلاکچین بوجود آمده است. با وجود عرضه‌ی محدود، این سکه ماینرهای altcoin-hostile را تحت پشتیبانی خود قرار می دهد . هم اکنون Grin Coin به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی برای استخراج در سال 2019 مطرح است و برای استخراج آن از کارت Nvidia سخت افزاری (1070، 1070TI، 1080، 1080TI، 2070، 2080، 2080TI) جهت تایید تراکنش ها استفاده می گردد. افزون بر Nvidia می توان بعضی دیگر از کارت های AMD را نیز برای استخراج Grin coin بکار برد .

علاوه بر کارت های گرافیکی کاربر می تواند برنامه‌ی استخراج Grin را نیز دانلود نماید ، که پس از دانلود آن می توان آن را برای استخرهای استخراج همچون F2Pool ، Grinmint ، Sparkpool و Pool.BTC نیز بکار برد.

اتریوم با استخراج GPU

اتریوم با استخراج GPU

جایگاه دومین ارز دیجیتالی بزرگ در بازار سرمایه گذاری به اتریوم می رسد. یعنی این ارز دیجیتال پس از بیت کوین بزرگ ترین ارز دیجیتال می باشد. برای استخراج این ارز دیجیتال می توان از طریق GPU ا
قدام نمود که برای انجام این عملیات به کارت Ethminer احتیاج می باشد و به همین دلیل یک فرایند بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد. استخراج اتریوم بخاطر خصوصیات قراردادهای هوشمند و کسب درآمد قابل توجه یکی از بهترین انتخاب های موجود بشمار می رود.

لایت کوین

لایت کوین

در رابطه با لایت کوین باید گفت که یک ارز دیجیتالی P2P می باشد که با استفاده از آن می توان پرداخت در خارج از مرزهای یک کشور را نیز انجام داد . تایید لایت کوین با سرعت بیشتر و ظرفیت ذخیره سازی آن بهتر از دیکر ارزهای دیجیتالی می باشد ، علاوه بر آن این ارز دیجیتالی در سال 2019 به عنوان بهترین ارز دیجیتالی برای استخراج شناخته شده است . برای استخراج لایت کوین می توان استخراج سخت افزاری ASIC نظیر Antminer L3++ را نیز بکار گرفت . استخراج سخت افزاری ASIC برای لایت کوین یک گزینه بسیار مناسب می باشد ؛ زیرا درآمد حاصل از آن خوب بوده و انرژی کمتری مصرف می کند. استخراج لایت کوین از طریق روش استخراج استخر نظیر Litecoin Pool، Antpool و LTC.top امکان پذیر می باشد.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *