لایت کوین چیست

لایت کوین LiteCoin چیست ؟

 

لایت کوین چیست

تاریخچه لایت کوین LiteCoin

هفتم اکتبر سال ۲۰۱۱چارلز لی (Charles Lee) در گیت‌هاب (GitHub) لایت کوین را معرفی نمود.

 

لایت کوین(litecoin) ارزی دیجیتالی همتا به همتا  (peer-to-peer) است و اختصاراً به(P2P) شناخته می شود و نظیر بیت کوین سکه ای اینترنتی است که به تازه گی پا به عرصه فعالیت نهاد است. امنیت شبکه و پشتیبانی وسیع آن را به دومین ارز اینترنتی محبوب جهان مبدل نموده است. بیت کوین به طلای نوین و لایت کوین به  نقره نوین ملقب شده اند. این ارز نو ظهور مراحل ابتدایی خود را سپری می کند و افزایش ناگهانی قیمت و ارزش درآن دور از انتظار نیست .

 

لایت کوین(Litecoin) ارز اینترنتی که بر پایه شبکه انتقال فرد به فرد (peer-to-peer) و با هزینه انتقال نزدیک به صفر و انتقال فوری است. لایت کوین(Litecoin) یک شبکه انتقال open source و فاقد مقامات مرکزی  کنترل متمرکز می باشد.

 

امنیت شبکه موجود که با استفاده از معادلات پیشرفته ریاضی به وجود آمده است و همینطور برای اشخاص امکان کنترل مقدار موجودی خود را فراهم می کند. سرعت زیاد آن در انتقال و بهبود فرایند نگهداری آن به وسیله اشخاص ویژگی مشخص و قابل توجه آن است. هر ۲.۵ دقیقه یک بلاک ساخته می شود و برای استخراج آن GPU CPU را بکار می برند به همین خاطر است که می توان همزمان با بیت کوین آن را استخراج نمود. مجموعاً ۸۴ میلیون لایت کوین استخراج می شود.

خرید و فروش لایت کوین

 

خرید و فروش ارز دیجیتال لایت کوین در خدمات پرداخت نوین انجام میشود. در خدمات پرداخت نوین میتوانید بصورت آنلاین خرید و پرداخت کنید و بصورت اتوماتیک حساب خود را شارژ کنید.

 

 

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد بازخورد ها: ۰

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین
مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

نظرات در مورد "لایت کوین چیست"

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *