حدود 80 درصد از 21 میلیون واحد بیت کوین استخراج شده است

 بیت کوین

استخراج 80 درصدی بیت کوین

بیت کوین

قبل از شروع عرض کنم که قبلا در مورد ماینینگ و استخراج بیت کوین توضیح داده ایم، برای مشاهده وارد لینک مطلب شوید.

با آگاهی به اسکلت کلی بیت کوین فقط 21 میلیون از این پول رمزنگاری  برداشت شد. با توجه به آخرین اطلاعات مشخص شد که برداشت بیت کوین از مرز 16.8 میلیون گذشت.

بیت کوین یکی از معروف ترین پول رمز نگاری وابسه به تکنولوژی بلاکچین، در حال حاضر مشتری بیشتری  و فروش زیادی دارد.  با توجه به اینکه خرید و فروش بیت کوین زیاد شد اما متوجه این نکته هستیم که برداشت بیت کوین بسیار کم است. این قسمتی از فرم بیت کوین است. فرم بیت کوین به صورتی بیان شد که آرام آرام با نزدیک شدن به عدد 21 میلیون، ماینیینگ یا معدن کاوی بیت کوین مشکل تر می شود. این فعالیت تا سال 2140 و تا زمانی که اخرین بیت کوین برداشت شود دنباله دار خواهد بود. آخرین اطلاعات از بیت کوین نشان بر این دارد که تا امروز بالغ بر 80 درصد از 21 میلیون بیت کوین برداشت شد.

چه مقدار بیت کوین استخراج شد ؟

تولید بیت کوین به روش انجام ماینینگ یا معادلات ریاضی با روش های سخت به واسطه افرادی که توانایی سخت افزار کامپیوتر خود را در دسترس شبکه ی بلاک چین قرار میدهند. مقدار پاداشی که این افراد در مدت زمان دریافت می کنند به وسیله معیار های مشخص نصف می شود تا سرعت معدن کاوی و حل مسائلی که با بیشتر شدن هر روزه سرعت و قدرت پردازشی رایانه ها همراه است. بیشتر وقت ها عدد ثابتی است. ساتوشی ناکاموتا که مخترع بیت کوین است، در سال 2009 خودش اولین کسی بود که نقش معدن کاو را انجام داد که توانست با همین کار 50 بیت کوین به عنوان پاداش به حسابش واریز شود. اکنون می بینیم که با تجربه که نزدیک به یک دهه از زمان تولد بیت کوین می گذرد در حال انجام شدن است.  بیش از 80 درصد از 21 میلیون بیت کوین مورد نظرف معدن کاوی شد.

بیت کوین ازسال2017 پیشرفت زیادی نسبت به گذشته تجربه کرد. بسیاری از افراد دنیا اعتقاد دارند که قدرت بیت کوین هر روز بیش تر می شود. سال های آینده این پول رمز نگاری ارزش و قدرت زیادی به دست می آورد . اما تعدادی دیگر هستند که این نظر را منتفی می دانند. آنها  پیشرفت و قدرت بیت کوین را حبابی می دانند که به دلیل پول های رمز نگاری شد. فقط بیت کوین نیست که در این چند ماه گذشته ارزش بیشتر شد می توان گفت که بقیه پول های رمز نگاری به همین صورت ارزش رشد داشت. مانند اتریوم و ریپل که مانند بیت کوین رشد داشته اند.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد بازخورد ها: 0

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

2 thoughts on "حدود 80 درصد از 21 میلیون واحد بیت کوین استخراج شده است"

  1. ایمنی رانندگان «فرمول یک» چگونه تضمین می شود؟ گفت:

    بی نظیر بود

  2. Hamid گفت:

    سلام، به نظر ارزش بیت کوین پاین (به طور کلی) نخواد اومد . ۱- به دلیل اینکه ارزش بیت کویین ریشه در دموکراسی و مردم سالاری جهانی داره ( مگر اینکه به نفع دولتها نباشه و بخوان درصدد نابودیش برآیند) ،۲- با توجه به اینکه سطح تعامل و تفکرات وعلم مردم رو به بالاست و درک و پذیرش مزدم به سمت استقلال مالی و جدای از خواسته حکومتها پیش خواهد رفت به سمتی که تفاوت مالی به خود شخص و تواناییش بستگی داشته باشه و عامل منطقه جغرافیایی و دولت و موارد اینچنینی در اقتصاد شخصی دخالت نداشته باشه ،۳- محدودیت مالی برای افراد در اکثر مناطق دنیا بسته به اینکه از چه خانواده و موقعیت اجتماعی هست وجود داره و درآمدهای پروژه ها و کارهایه سطح یک خاص افراد خاص و دولت هست اما در بیت مورد ارزهایه دیجیتال کمتر توان مداخله وجود داره و آرزومندم به سمتی حرکت کنه که کاملا جدای از دنیای سیاست و مداخله گرانه باشه و به سمتی پیش بره که فقط در زمینه کار و اقتصاد حرکت کنه. متشکرم پیروز و بروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *