رشد نجومی کارمزد شبکه بیت کوین

کمتر از ۱۰ ساعت تا سومین هاوینگ (Halving) بیت کوین زمان باقی مانده و اطلاعات و آمار منتشر شده حاکی از رشد ۳۰۰ درصدی کارمزد تراکنش ها می باشد.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط شبکه ی خبری Bitinfocharts، میانگین کارمزد تراکنش های بیت کوین از۳/۱۹ دلار عبور کرده و این شاخص رشدی ۳۰۰ درصدی داشته است.

آخرین باری که کارمزد تراکنش از ۳ دلار عبور کرده بود، به ماه جولای ۲۰۱۹ بازمی گردد.

بررسی و تحلیل روند گذشته ی بیت کوین و هاوینگ های گذشته، نشان دهنده ی این موضوع است که افزایش کارمزد تراکنش شبکه ی بیت کوین پیش از هاوینگ، امری طبیعی است و در هاوینگ های گذشته نیز شاهد این موضوع بودیم.
علاوه بر هاوینگ، افزایش شدید قیمت بیت کوین نیز می تواند باعث افزایش کارمزد شبکه شود، در دسامبر ۲۰۱۷، زمانی که بیت کوین به بالاترین قیمت خود رسید و از ۲۰ هزار دلار عبور کرد، میانگین کارمزد تراکنش شبکه تا عدد نجومی ۵۵ دلار افزایش یافت.

افزایش کارمزد فعلی شبکه ناشی از جنب و جوشی است که به دلیل هاوینگ در بازار پیش آمده است.

در حال حاضر دو دسته از افراد در حال فعالیت در بازار هستند. دسته ی اول کسانی می باشند که با هدف سرمایه گذاری و افزایش قیمتی که بیت کوین به دلیل هاوینگ در بلند مدت خواهد داشت، وارد بازار شده و اقدام به خرید می کنند و دسته ی دوم افرادی هستند که برای در امان ماندن از ریزش احتمالی بیت کوین بعد از هاوینگ و در کوتاه مدت، اقدام به نقد کردن دارایی خود خواهند کرد.

بنابراین حجم معاملات و نقل و انتقالات در حال حاضر بسیار افزایش یافته و افزایش کارمزد شبکه، اجتناب ناپذیر است.

شما میتوانید برای خرید بیت کوین و فروش بیت کوین از خدمات سایت ایکس نوین استفاده نمایید.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز ۰ / ۵٫ تعداد بازخورد ها: ۰

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین
مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *