تحلیل هفتگی بیت کوین , اتریوم , بایینس کوین , کاردانو , ریپل , دوج کوین 6 شهریور

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال

بازار رمزارزها این هفته شاهد نبرد میان خرس‌ها و گاوها بود، که در آن برخی از رمزارزها رشد کردند و برخی دیگر سقوط کردند.

تحلیل هفتگی بیت کوین BITCOIN (BTC)

بیت کوین (BTC) این هفته شاهد برخی فعالیت‌های صعودی بود و با افزایش 0.3 درصدی به قیمت 26150 دلار معامله می‌شود. بیت کوین در حال حاضر ارزش بازاری 509202172871 دلار دارد و حجم معاملات آن در حال حاضر 6.4 میلیارد دلار است.

نوسان بیت کوین در این هفته نسبتاً پایدار بوده است، زیرا باندهای بولنجر به هم نزدیک می‌شوند. با این حال، شاخص قدرت نسبی BTC (RSI) زیر خط میانگین خود قرار دارد، که نشان‌دهنده‌ی تسلط خرس‌ها بر بیت کوین است و شاخص MACD نیز در منطقه قرمز قرار دارد که نشان‌دهنده‌ی تأثیر خرس‌ها در این هفته است.

تحلیل بیت کوین BITCOIN (BTC)

تحلیل هفتگی اتریوم ETHEREUM (ETH)

اتریوم (ETH) شاهد فعالیت‌های نزولی بوده است و اکنون 0.8 درصد در هفته کاهش یافته و به قیمت 1656 دلار معامله می‌شود. اتریوم در حال حاضر ارزش بازاری 199 میلیارد دلار دارد و حجم معاملات آن در حال حاضر 2.5 میلیارد دلار است.

سطح نوسان اتریوم نیز پایین است، زیرا باندهای بولنجر اکنون در فاصله‌ی نسبتاً نزدیکی از یکدیگر قرار دارند. در مقابل، RSI زیر خط میانگین خود قرار دارد که نشان‌دهنده‌ی فعالیت‌های نزولی در اتریوم است، در حالی که خرس‌ها و گاوها برای تسلط بر این رمزارز می‌جنگند.

تحلیل اتریوم ETHEREUM (ETH)

تحلیل هفتگی بایننس کوین BINANCE COIN (BNB)

بایننس کوین نیز این هفته یک هفته‌ی نزولی داشته است و 9.9 درصد زیر قیمت 7 روزه‌ی خود معامله می‌شود. این ارز دیجیتال اکنون با قیمت 216 دلار معامله می‌شود و ارزش بازاری آن 33.3 میلیارد دلار است و حجم معاملات آن در حال حاضر 442 میلیون دلار است.

سطح نوسان BNB نیز در این هفته در حال افزایش است، زیرا باندهای بولنجر کمی از یکدیگر فاصله گرفته‌اند، که نشان‌دهنده‌ی افزایش نوسان در این ارز دیجیتال است. RSI نیز زیر خط میانگین خود قرار دارد و MACD نیز در منطقه قرمز قرار دارد.

تحلیل بایننس کوین BINANCE COIN (BNB)

تحلیل هفتگی کاردانو CARDANO (ADA)

کاردانو (ADA) نیز این هفته یک هفته‌ی آرام داشته است و اکنون 2.8 درصد زیر قیمت 7 روزه‌ی خود معامله می‌شود. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.2635 دلار معامله می‌شود و حجم معاملات آن 138 میلیون دلار است.

سطح نوسان ADA در این هفته پایین بوده است، زیرا باندهای بولنجر فاصله‌ی نزدیکی با یکدیگر دارند. RSI نیز زیر خط میانگین خود قرار دارد، که نشان‌دهنده‌ی تسلط خرس‌ها بر ADA است و MACD نیز اندکی در منطقه قرمز قرار دارد.

تحلیل کاردانو CARDANO (ADA)

تحلیل هفتگی ریپل RIPPLE(XRP)

ریپل (XRP) نیز این هفته یک هفته‌ی آرام داشته است و 2.3 درصد زیر قیمت 7 روزه‌ی خود معامله می‌شود. حجم معاملات XRP در حال حاضر 548 میلیون دلار است و قیمت آن 0.5264 دلار است.

نوسان XRP در این هفته پایدار بوده است، زیرا باندهای بولنجر به هم نزدیک شده‌اند. با این حال، RSI زیر خط میانگین خود قرار دارد، زیرا خرس‌ها بر این ارز دیجیتال در این هفته تسلط داشتند، در حالی که MACD نیز در منطقه سبز قرار دارد که نشان‌دهنده‌ی برخی فعالیت‌های صعودی است.

تحلیل ریپل RIPPLE(XRP)

تحلیل هفتگی دوج کوین DOGECOIN

دوج کوین (DOGE) نیز این هفته یک هفته‌ی آرام داشته است و اکنون 1.4 درصد زیر قیمت 7 روزه‌ی خود معامله می‌شود. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.06298 دلار معامله می‌شود و حجم معاملات آن 132 میلیون دلار است.

سطح نوسان دوج کوین در این هفته پایین بوده است، زیرا باندهای بولنجر فاصله‌ی نزدیکی با یکدیگر دارند. RSI نیز زیر خط میانگین خود قرار دارد، که نشان‌دهنده‌ی تسلط خرس‌ها بر DOGE است و MACD در یک موقعیت خنثی قرار دارد.

به نظر می‌رسد که بازار رمزارزها در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارند.

تحلیل دوج کوین DOGECOIN
جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *