۳۰ فروردین ۱۳۹۷
ایکس نوین
10942
یک دیدگاه

دریافت و نگهداری مدارک شما گرامیان جهت امنیت بیشتر و حفظ مالکیت حقیقی/حقوقی داده های شما در خدمات پرداخت نوین میباشد.

طبق آخرین آمارهای غیر رسمی ، کلاه برداری از پرداخت های اینترنتی، هــ*ک حساب های بانکی شهروندان از طریق رمز دوم کارت روز به روز در حال افزایش است، بسیاری از حساب های اینترنتی توسط افراد سود جو هک می شود و یا کارت بانکی آنها به سرقت می رود.

فرد هکر(دزد) جهت نقد کردن پول موجود در کارت به سایت ها و فروشگاه های انلاین مراجعه می کند و با این ترفند مسیر پول را تغییر می دهد و  پول را به کالای دیگری تبدیل می کند بدون انکه ردی از خود برجای گذاشته باشد و صاحب اصلی حساب مطلع باشد و مشکلاتی را برای سایت بوجود می آورد.

فرد سارق می تواند خود را دارنده حساب  معرفی کند و پس از واریز وجه ریالی توسط خریدار به حساب سایت , به سایت اعلام کند که وجه ریالی را واریز کرده است و محصول را دریافت کند و متواری شود.به عبارت دیگر خود را از یک سمت به خریدار مالک حساب ریالی و سمت دیگر به سایت خریدار اصلی معرفی می نماید و توسط واسطه گری محصول دیجیتال را دریافت می کند و از انجایی که صاحب اصلی حساب به محصول دست پیدا نمی کند میتواند از سایت شکایت کند و مشکلاتی را به وجود آورد.

شگرد هایی از این قبیل بسیار است و برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی مجبور به احراز هویت می باشیم.

شایان ذکر است که تیم مدیریتی خدمات پرداخت نوین با توجه به تجربه ی زیادی که در این زمینه دارد درصد ریسک را به حداقل رسانده و از کاربران و مشتریان واقعی تقاضا میکند تا همکاری های لازم را در این زمینه با ما داشته باشند.

پی نوشت : سایت خدمات پرداخت نوین برای احقاق هر چه بیشتر حقوق مسلم اعضای سایت از ذخیره کردن اطلاعات و مدارک کاربران در پنل مدیریت و هاست جلوگیری میکند ، و مدارک شما فقط در سیستم شخصی و فقط برای مطمئن شدن از صحیح بودن اطلاعات حساب شما در سایت و بانک مورد بررسی قرار میگیرد.

شما کاربر عزیز همچنین میتوانید با قرار دادن دست نوشته ای کنار مدارک خود به این عنوان که ” این مدارک فقط و صرفا جهت احراز هویت در سایت EXNOVIN ارسال میشود ”  از بروز هرگونه سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کنید.

 

برچسب ها :