دلار وب مانی چیست

.دلار وب مانی چیست

دلار وب مانی چیست

وب مانی چیست:

وب ماني (webmoney) سیستمی پرداخت الکترونیکی پر سرعت می باشد .  تراکنش های مالی را در کم ترین وقت ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری به انجام می رساند . تراکنش ها بسیار مطمئن ، بدون بازگشت و به شکل ناشناس حاصل کار این سیستم می باشد . 29 میلیون کاربر در تمام دنیا از وب مانی استفاده می کنند. جدیداً توانست که به استانداردهای اتحادیه اروپا دست یافته تا بتواند در این قاره نیز فعالیت نماید.  افزایش کاربران اروپایی وب مانی دور از انتظار نیست.

وب مانی بسیار تکامل یافته تر از بسیاری از سيستم‌های پرداخت الکترونیکی ديگر در دنیا می باشد. در خدمت رسانی به مشتریانش بسیار منعطف است. چون فعالیت این موسسه بر طبق قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانینی که کاربران ایرانی را تحریم می کند را وبمانی انجام نمی دهد . بنابراین فرصت مناسبی برای ایرانیان مهیا  است تا بتوانند در بازارهای بین المللی به فعالیت بپردازند.

وب مانی چیست

کاربردهای وب ماني:

استفاده از وب مانی برای خرید از فروشگاه های اینترنتی و همین طور شارژ حساب کاربری های متفاوت اینترنتی دو نمونه از کاربردهای اصلی وب مانی هستند. فهرست بعضی از سایت های که در حال حاضر با وب مانی همکاری دارند را می توان در       https://webmoney724.ir دید. مشهورترین سایت های که کاربران ایرانی با آن ها ارتباط دارند عبارتست از  bangood،  aliexpress و resello،  مقدار زیادی از خرید اینترنتی ایرانیان از خارج از کشور در این سایتها انجام می پذیرد.

 آموزش وب مانی :

 انواع حساب های وب مانی:

کاربران تازه وارد که برای اولین بار از وبمانی استفاده می‌کنند ، بایستی به افتتاح یک حساب مینی اقدام نمایند. افتتاح حساب مینی یک  شناسه وب مانی را به کاربر می دهد که بعد از آن با ایجاد کیف پول، توانایی استفاده از این شناسه برای ارسال و دریافت پول در حساب خود به دست می آورند.

پس از افتتاح حساب Mini که توسط وب سایت وب مانی مدیریت می شود، دانلود نرم افزار وبمانی و تبدیل حساب به کلاسیک (برای ویندوز) یا لایت(برای غیر ویندوز) امکان پذیر می باشد .بزرگ ترین مغایرت نوع کلاسیک با مینی در مقدار توانایی های امنیتی می باشد، بیشتر گزینه های امنیتی حاضر درنسخه کلاسیک را کاربران مینی از آن محروند البته بهره مندی از حساب کلاسیک یادگیری و آموزش بیشتری را می‌طلبد در بعضی اوقات ممکن است به خاطر مشکلات در اینترنت و یا دریافت مسیج  مشکلاتی به وجود آید. به طور کلی پیشنهاد می شود برای حساب های کوچک از همان وب مانی مینی استفاده نمود.

راهنماهای لازم برای ارتقا سطح پاسپورت وبمانی:

بهره گیری محدود از وب مانی به مدرک خاصی نیاز ندارد ولی برای اینکه بتوان تراکنش های خود را افزایش داد، لازم است مدارک خود را برای وبمانی فرستاده و به تائید برسانید. میزان  اطلاعاتی که از خود به وبمانی ارائه میدهید تعیین کننده سطح پاسپورت شما است.

۱. پاسپورت الیاس: وقتی که اقدام به افتتاح حساب می کنید پاسپورت شمااز پاسپورت الیاس می باشد و این یعنی شما هیچ مشخصاتی برای وبمانی نفرستاده اید.

۲. پاسپورت فرمال:  با ارسال اطلاعات خود به وبمانی، پاسپورت شما به فرمال تغییر می یابد ، اطلاعات تایید نشده شما باعث می شود که این نوع پاسپورت سطح پایینی داشته باشد.

۳.پاسپورت پرسونال: زمانی که شما اطلاعات خود را برای وب مانی ارسال نموده و با مراجعه حضوری به ، دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت روسیه در ایران مدارک خود را به تایید رسانده باشید پاسپورت پرسونال به شما تعلق می گیرد .

کاربرانی که حجم کاریشان از مقدار مشخصی بیشتر می باشد لازم است سطح پاسپورت خود را ارتقاء دهند. حداکثر میزان تراکنش روزانه، هفتگی و ماهانه برای انواع پاسپورت ها به صورت جدول زیر است، لازم به ذکر است که برای استفاده از وب مانی حتی به صورت زیر نیاز به تایید شماره موبایل و ایمیل وجود دارد: ضروری می باشد. در جدولی که در زیر آورده شده مقدار تراکنش روزانه، هفتگی و ماهانه برای هر پاسپورت ذکر شده است، استفاده از وب مانی نیازمند تایید شماره موبایل و ایمیل است.

نوع پاسپورت روزانه هفتگی ماهانه
الیاس 100 300 500
فرمال 600 1500 3000
پرسونال 120000 300000 300000

چنانچه خواهان و نیازمند این هستید که سطح پاسپورت خود را افزایش دهید،از راهنمای ارتقاءالیاس پاسپورت به فرمال پاسپورت استفاده کنید.

دلار وب مانی چیست

آموزش شارژ  حساب وب مانی برای اولین بار:

روش های متفاوتی برای شارژ حساب وجود دارد البته کاربران ایرانی فقط می توانند از دو روش زیر حساب وب مانی خود راشارژ می کنند که در زیر به این روش ها اشاره می شود:

۱.استفاده از prepaid WM-Card:روشی آسان می باشد، ولی غالباً مقدار کمی گرانتر از  سایر روش های می باشد، چنانچه تصمیم دارید یک بار از وب مانی استفاده کنید پیشنهاد می شود این روش را به کار ببرید.

شارژ به روش حساب به حساب: روشی می باشد که بعد از پرداخت ریالی، کیف وب مانی شما شارژ شده و آماده استفاده شما است توانید. با ارسال پیام  به ای دی تلگرام ما می توانید از این روش استفاده کنید.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *