چگونه می توان از بیت کوین درآمد زایی داشت؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
چگونه می توان از بیت کوین درآمد زایی داشت؟

درآمد ماهانه 12000 دلاری یک دانشجوی 26 ساله تیتری که به طور قطع برای هر کسی جذاب و جالب توجه است.

آیا تا بحال به این موضوع فکر کرده اید که می توان از بیت کوین و سایر رمزارزها درآمدزایی داشت؟

آقای سباستین روسی کسی است که در لس آنجلس، کالیفرنیا زندگی می کند . او همیشه یک نگرانی بزرگ داشت و آن مربوط به پرداخت چک‌های بعدیش بود. می توان گفت که زندگی او یک مجموعه ی کامل از بدهکاری بود. هیچگاه نگران بابت چگونگی پرداخت این بدهی ها او را رها نمی کرد.

روزها به همین منوال می گذشت تا این که یک شب دیرهنگام در حالی که در حال گشت زدن در اینترنت ، کنجکاو شد. او در مورد درآمدزایی از طریق بیت کوین و ارزهای رمزنگاری به جست وجو بپردازد و تحقیقات کاملی را انجام دهد . او ساعتهای زیادی را به تحقیق و این رابطه پرداخت. سرانجام موفق شد یک روش برای درآمدزایی از بیت کوین را پیدا کند و همین روش زندگی او را متحول کرد. او از این روش توانست مقدار قابل‌توجهی درآمدزایی داشته باشد. در حالی که زمان برای لذت بردن از این درآمد را داشت.

سباستین در وبلاگش داستان زندگی خود و چگونگی تغییر و متحول شدن آن را شرح داد. همانطور که در مطالب گذشته نیز عنوان شد استخراج ابری، فرآیند استخراج از طریق مراکز داده‌ از راه دور می باشد. سباستین می گوید که تجهیزات مرتبط را از یک شرکت اجاره کرده و به اجرا و نگهداری از آن‌ها مشغول است. می توان از استخراج ابری به عنوان یک موفقیت بزرگ برای سباستین نام برد. چرا که او ماه‌های متوالی سعی می کرد که شغل فعلی خود را ترک کند و وارد شغلی دیگری شود . او می گوید :

استخراج ابری

من سال قبل کارم را از دست داده بودم و پس از آن نیز موفق نشدم که یک کار ثابت دیگر برای خود پیدا کنم ، بعد از تحقیقاتی که انجام دادم فهمیدم که بواسطه ی استخراج ابری می توانم یک جریان درآمد غیر فعال بوجود آورم که به صورت روزانه برای من درآمدزایی خواهد داشت در حال حاضر من ماهانه 8000 تا 12000 دلار درآمد دارم.

راه کار استخراج ابری برای درآمدزایی از طریق رمزارزها چگونه است

راه کار استخراج ابری برای درآمدزایی از طریق رمزارزها چگونه است

از وقتی که روش استخراج ابری آغاز شد، شاهد افزایش سود دهی و درآمدزایی از بیت کوین هستیم. در حال حاضر می توان اشخاص بسیاری را نام برد که از طریق استخراج این ارزها میلیون ها دلار به جیب زدند و جزء افراد ثرتمند محسوب می شوند. اگر بخواهیم یکی از بهترین و کارآمد ترین روش ها درآمدزایی از طریق بیت کوین و ارز رمزنگاری شده را معرفی کنیم، بطور قطع روش استخراج این ارزها را ذکر می کنیم.

استخراج ابری ارز دیجیتال

استخراج ابری یا کلاود ماینینگ، به معنی اختصاص دادن قدرت پردازش رایانه به شبکه بیت کوین / ارزهای رمزنگاری ، در راستای آسان سازی تراکنش‌ها و معاملات در این شبکه می باشد. بر طبق مقدار توان پردازشی که به شبکه قرض داده می شود، کوین به حساب کاربر منظور می شود . عملیات استخراج بسیار ساده و راحت است، به این صورت که می توان براحتی نرم‌افزار استخراج را بر روی کامپوتر شخصی به اجرا درآورد و درآمدزایی از ارزهای مختلف را آغاز نمود. البته لازم به ذکر است که هر چقدر افراد بیشتری به این کار مشغول باشند، به طبع آن این کار مشکل تر خواهد شد.

مراکز بیگ دیتا

در حال حاضر افراد از کامپیوتر های خاصی استفاده می کنند که با مراکز بیگ دیتا(Big Data) برای استخراج موثر مورد استفاده قرار می گیرند. در اکثر این روش ها، این شرایط مانع کسب درآمد برای همه افراد و فقط برای افراد بزرگ درآمدزایی می نماید . این اواخر با ظهور شرکت‌های استخراج ابری همه چیز دچار تغییر شد. به این صورت که مجوز اجاره سرورهای استخراج از راه دور را به هر کسی که تمایل داشته باشد را می دهند.

مراکز بیگ دیتا(Big Data)

تحقیقات سباستین او را به نتایج خوبی رساند که از جمله آن می توان به کشف آنلاین یک شرکت ماینینگ اشاره کرد. برای او این امکان را فراهم می کرد تا بدون هیچ مشکلی کار استخراج بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری را آغاز نماید . این شرکت به برای کاربران خود این امکان را ایجاد کرده تا قراردادهای استخراج را از مراکز داده‌، به مبلغ ۵ دلار خریداری نمایند.

بعد از آن کاربر در ازای در اختیار قراردادن این قدرت پردازشی به آنها ، از شبکه پرداخت های پی در پی دریافت می‌نمایند. سباستین در قدم اول یک قرارداد کوچک منعقد کرد و تدریجا و با گذشت زمان قراردادهای خود را بزرگتر نمود . با توجه به اینکه او محدودیتی نداشت و درآمدش به او اجازه می‌داد مقدار بیشتری از قدرت پردازشی را خریداری نماید. خیلی زود متوجه شد که برای او ماهانه هزاران دلار درآمدزایی از بیت کوین در پی خواهد داشت . شایان توجه است که سباستین یکی از بیشمار افرادی است که بواسطه ی استخراج ابری نتوانسته اند به درآمد زیاد و زندگی مرفه دست یابند. تعداد بسیاری از افراد در ایالات‌متحده و سراسر دنیا وجود دارند که داستان‌های جالب مورد تغییر سبک زندگیشان بواسطه استخراج ابری نقل می کنند.

جمع بندی

شاید برای شما سوال باشد که چرا سباستین راز زندگی موفق خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. او در پاسخ به این سوال گفت:

من حس می‌کنم که واقعا شانس به من رو کرده است و دوست داشتم اطلاعات و تجربیات خود را در اختیار همه افراد قرار دهم . قصد دارم با این کار ثابت کنم که لازم نیست کارابران با تجهیزات کم و به عنوان یک کاربر معمولی به درآمدزایی از بیت کوین مشغول شوند. من دانشجوی رشته ی تئاتر بودم که آن را نیمه کاره رها می کنم و معلوم است آن قدرها از هوش سرشار برخوردار نیستم، ولی موفق شدم از این تکنولوژی جدید، به درآمد زیادی دست پیدا کنم.

یکی از دلایلی که سباستین به افراد توصیه می کند از استخراج ابری برای درآمدزایی از بیت کوین و سایر ارزها را بکارگیرند، این است که امکان استخراج با انواع ارزهای رمزنگاری مختلف، وجود دارد . استخراج ابری بر اساس یک الگوریتم عمل می کند که پر ارزش ترین و در عین حال سودآورترین ارز فعلی را انتخاب می‌نماید. به استخراج آن ارز به صورت ویژه می پردازد . در نتیجه سود قرارداد کاربر با یک شرکت اجاره تجهیزات ابری را به بیشترین میزان ممکن افزایش می دهد.

از سباستین در مورد اینکه چگونه می توان بیشترین سود را کسب کرد سوال شد، او در پاسخ می گوید:

بهترین راه برای ایجاد یک درآمد ایده آل، سرمایه‌گذاری دوباره در قراردادهای استخراج جدید می باشد و بهتر است این قراردادها محدود نباشند. به این ترتیب می‌توان درآمد روزانه خود را به بالاترین سطح رساند . چند صد دلار سرمایه گذاری اولیه من بود و با این مبلغ فعالیت خود را آغاز نمودم که در آن زمان درآمدی که از بیت کوین برای من حاصل می شد به صورت روزانه درحد چند دلار ناچیز بود، ولی من با سرمایه گذاری دوباره ، توانستم به جایگاهی برسم که به صورت خاص چند هزار دلار از استخراج بیت کوین و دیگر ارزها درآمد داشته باشم.

فراموش نکنید که بهتر است همیشه کارهای خود را با قدم های کوچک و از کم آغاز کنیم . کاربران از طریق استخراج ابری می توانند استخراج و درآمدزایی از بیت کوین و دیگر رمزارزها را با سرمایه کم آغاز نمایند. سود زیاد به معنای نیاز به سرمایه گذاری زیاد نمی باشد.بنابراین پیشنهاد می‌شود که سرمایه گذاری خود را مقدار اندک آغاز نمایید . بهتر است که قرارداد استخراج خود را به همان اندازه که سود کسب می کنید افزایش بدهید. هر چقدر سودآوری شما بیشتر شد به همان میزان مجددا سرمایه‌گذاری‌ کنید.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *