خرید بیت کوین یا خرید ماینر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
خرید بیت کوین یا خرید ماینر

این روزها شاهد بازگشت بیت کوین به صدر جدول محبوب ترین ارزهای دیجیتال هستیم. آن هم پس از سر گذراندن بازاری که این اواخر با آن دست به گریبان بود . کسانی که از طریق خرید و فروش بیت کوین درآمد بدست می آورند ، امکان دارد برای انتخاب یکی از دو راه ماین کردن بیت کوین و یا خرید بیت کوین بر سر دوراهی قرار بگیرند.

ما در اینجا می خواهیم سه نکته ی بسیار مهم در خصوص ماینینگ بیت کوین را شرح دهیم.

نکاتی که در خرید ماینر باید به آنها توجه شود

خرید بیت کوین یا خرید ماینر

۱. بکارگیری ماینر یا سیستم های گره کامل (Full Node)

۱. بکارگیری ماینر یا سیستم های گره کامل (Full Node)

باید بدانید این تصور که با استفاده از ماینر ها تراکنش های رمز ارز ها ایمن می شوند، کاملا غلط می باشد. سیستم های گره کامل از تراکنش ها در مقابل هر نوع نقض قوانین محافظت به عمل می آورند. از طریق این سیستم ها این امکان وجود دارد که خود شخص کاربر در اعتبار سنجی تراکنش ها نقش داشته باشد. از سمت دیگر ماین کردن بیت کوین در به جریان افتادن شبکه تاثیر گذار است . به زبان ساده تر بخاطر ماینر هاست که امکان استفاده از شبکه وجود دارد . ولی لازم به ذکر است که این ماینر ها نیستند که از بیت کوین محافظت می نمایند. بلکه مسئولیت این کار برعهده گره های کامل است.

نرخ hash یا hash rate

نرخ hash یا hash rate

دومین نکته مهم در انتخاب ماینر نرخ hash یا هش ریت است که مقدار بیت کوینی که دستگاه در زمان مشخص استخراج می کند را نشان می دهد . به زبان ساده تر نشان دهنده سرعت عملکرد دستگاه است. اهمیت و تاثیر زیاد هش ریت در تنظیمات بلاک چین و ارزهای دیجیتال مسئله ای غیر قابل انکار است . بطور معمول این پارامتر در مباحث مربوط به رمز ارز ها مورد ارزیابی و بررسی واقع می شود.

نکاتی که در خرید بیت کوین باید مورد توجه قرار بگیرند

نکاتی که در خرید بیت کوین باید مورد توجه قرار بگیرند

با وجود اینکه این اواخر شاهد کاهش قیمت بیت کوین بوده ایم و پس از دو هفته نرخ آن به زیر ۹۰۰۰ دلار رسیده است، ولی این ارز توانسته این بازار آشفته را به هر نحوی که شده پشت سر بگذارد و هم اکنون در یک وضعیت تقریبا ثابت قرار دارد. با تمام این تفاسیر می توان گفت که برای خرید بیت کوین مقطع زمانی کنونی یک فرصت مناسب محسوب می شود. چرا که احتمال دارد نرخ آن مجددا افزایش پیدا کند و بنابراین کسلنی که قصد خرید بیت کوین دارند بهتر است پیش از افزایش دوباره نرخ آن اقدام کنند. شایان توجه است که قیمت بیت کوین همچنان دارای افت و خیز می باشد، اما این تغییرات در یک طیف تقریبا طبیعی حرکت می کند و از آن افزایش و کاهش های غیر طبیعی فاصله گرفته است.

از دو روش می توان برای خرید بیت کوین اقدام نمود. اولین روش خرید بیت کوین با ریال می باشد . برای این کار باید آدرس کیف پول سخت افزاری خود را به سایت ایکس نوین ارائه نموده و نسبت به خرید مقدار بیت کوین مورد نظر خود اقدام نمایید. دومین روش خرید بیت کوین از صرافی های خارجی است. در روش خرید از صرافی های خارجی بایستی یکی از انواع کردیت کارت مانند مستر کارت یا ویزا کارت را داشته باشید. در صورتی که امکان دسترسی به کرت های بانیک خراجی برای شما فراهم نیست، سایت ما شرایطی فراهم کرده که با استفاده از خدمات آن به خرید بیت کوین بپردازید.

نتیجه گیری

بررسی خرید بیت کوین و خرید ماینر نشان می دهد که هر کدام از این دو مزیت های خاص خود را دارند . هش ریت یا نرخ هش یکی از نکات بسیار مهم در خرید ماینر بیت کوین است که باید مورد توجه قرار بگیرد. این پارامتر که سرعت عملکرد دستگاه در استخراج بیت کوین را نشان می دهد ، در مباحث مربوط به خرید و فروش ماینر ها زیاد مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفته است.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *