در شیلی حجم معاملات بیت کوین به بالا ترین حد خود رسید

داده های جدید کوین دنس از معاملات لوکال نشان میدهد در این بازار حجم معاملات بیت کوینز هفتگی با پول ملی شیلی به بیشترین مقدار رسیده است.

با توجه به گزارش کوین تلگراف آمار های کوین دنس از معاملات در لوکال بیت کوینز خبر از آن میدهد که حجم معاملات در لوکال بیت کوینز با رسیدن به بیش از 330 میلیون پزو شیلی در این کشور رکورد جدیدی را در هفته منتهی به 4 آوریل به ثبت رساند.

نمودار حجم معاملات لوکال بیتکوینز شیلی در این کشور


گفتنی ست که کاهش ارزش پزو شیلی در بالا رفتن معاملات لوکال تاثیر بسزایی داشته.
با توجه به اطلاعات داده شده در وبسایت ایکس ای این ارز در مقابل دلار ارزشی برابر با 6.45 %افت داشته است. پزو شیلی نیز در مقیاس سالیانه سقوط شدید 27% را تجربه کرد.

با استناد بر اطلاعات بازار ارز دیجیتال که از طرف وب سایت منتشر شد، یکی از صرافی های ارز دیجیتال در شیلی به نام کریپتو مارک در هفته های گذشته با حجم بالای معاملات روبرو شده است. نسبت به 30 مارس حجم معاملات روزانه بر حسب دلار آمریکا با رشدی حدودا 270 درصدی به 281 هزار دلار رسید.

این طور به نظر میرسد که مردم این کشور سعی دارند از دارایی های خود  در برابر کاهش ارزش ارز ملی این کشور محافظت کنند و کم کم به سوی ارز دیجیتال روی آورده اند.

با کاهش ارز ملی این کشور باید گفت که شیلی با مشکلات اقتصادی شدیدی روبرو شده است.
با توجه به گزارش بلومبرگ با گسترش ویروس کرونا این مشکلات شدت گرفته است و دولت تصمیم گرفته برای اجرای قرنطینه اجباری از ارتش نیز کمک بگیرد.
این در حالی است که گفته شده سیاست های دولت جواب داده است.
گذارش بلومبرگ به شرح زیر است:

تنها 160 مورد فوتی تا کنون از کرونا در کشور شیلی که جمعیتی 18 میلیونی دارد گزارش شده است.
در روز 4 شنبه 464 مورد جدید مبتلا به این ویروس گزارش شد. که این رقم نسبت به 16 آوریل کاهش داشته است. و در مجموع مبتلایان به کویید 19 به 11296نفر رسیده است. ولی مانند هر کشور دیگری آمار واقعی احتمال دارد بیش از این حرف ها باشد.

و در پایان باید گفت شما میتوانید برای خرید بیت کوین و همچنین فروش بیت کوین خود از خدمات سایت ایکس نوین استفاده نمایید.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد بازخورد ها: 0

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *