احتمال ادامه یافتن روند صعود بیت کوین تا 2022

یک بررسی اجمالی در نمودار بیت کوین از احتمال ادامه یافتن روند صعودی فعلی این رمزارز تا دو سال آینده حکایت دارد.

به گزارش مجله کوین گراف به نقل از کریپتو پوتیتو (Cryptopotato)، یک تحقیق تازه منتشر شده توسط کوین متریک (CoinMetrics) در تلاش برای اندازه گیری تقریبی طول سیکل چهارم روند صعودی بیت کوین است. احتمال می رود سیکل چهارم روند صعودی بیت کوین از سقوط تاریخی قیمت آن به ۳۲۰۰ دلار در دسامبر ۲۰۱۸ آغاز شده باشد.

در این گزارش تأکید شده که احتمالاً بیت کوین با رجوع به داده های تاریخی و مقایسه با سیکل پیشین خود که در اوایل ۲۰۱۵ آغاز شده بود، در یک سیکل صعودی ۶۰۰ روزه قرار گرفته است.

گرچه در تکرار رفتار قیمت این رمزارز در مقایسه با گذشته ضمانتی وجود ندارد، اما تاریخ اقتصاد اثبات کرده که حباب های قیمتی ریشه در زوایای متفاوت رفتارهای انسانی داشته که با توجه درگیری جهانیان با پاندمی کرونا در مقایسه با بحران های پیشین، می توان احتمال بالایی برای مثبت نشان دادن رفتار قیمتی برای حرکت در سیکل موجود پیش بینی نمود.

آیا رشد طلا باعث رسیدن بیت کوین به 18.000دلار میشود؟

به ادعای تحلیلگران بلومبرگ ثبات قیمت بیت‌کوین با شش برابر بودن قیمت آن نسبت به هر انس طلا گره خورده است. با توجه به این ادعا، قیمت واقعی بیت‌کوین می تواند هجده هزار دلار باشد.

به گزارش مجله کوین گراف به نقل از کوین تلگراف بلومبرگ مدتی است که مدعی شده بیت کوین در حال تبدیل شدن به طلای دیجیتال است. آن ها ویژگی های ذاتی بیت کوین مانند کمیابی و عرضه محدود را با #طلا مقایسه می کنند و در تلاش برای کشف رابطه ای بین قیمت آنان هستند.

مؤسسه بلومبرگ هنوز نتوانسته دلیلی بر وجود ارتباط ریاضی بین قیمت بیت کوین و طلا ارایه دهد. اما با توجه به داده های این مؤسسه و احتمال ادامه روند صعودی طلا تا ۳,۰۰۰ دلار به ازای هر انس، پیش بینی می شود قیمت بیت کوین نیز به ۱۸,۰۰۰ هزار دلار برسد.

شما میتوانید به آسانی از طریق سایت ایکس نوین اقدام به خرید بیت کوین و نیز فروش بیت کوین خود نمایید.

به این مقاله چه امتیازی می دهید؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد بازخورد ها: 0

هیچ بازخوردی یافت نشد . اولین نفر باشید!

خبرنامه ایکس نوین مایلید هر روز سه خبر مهم ارز دیجیتال در یک ایمیل مفید دریافت کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *