۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
گروه محتوا
3022
بدون دیدگاه

این روزها آینده ی بیت کوین پس از سومین رویداد هاوینگ موضوع اصلی و داغ بازار رمز ارز است و بسیاری از کاربران و تحلیل گران در رسانه های خبری و شبکه های اجتماعی به بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوع بحث میکنند.

شبکه تحلیلی RockX با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخت. این شبکه در تاریخ ۶ می در نظر سنجی ای در این رابطه انجام داده و به جمع آوری نظرات استخراج کنندگان برتر چینی پرداخت.

در نظر سنجی اشاره شده ماینر بزرگ بیت کوین در منطقه ی آسیا شرکت کردند. علاوه بر ماینرهای فعال, افراد به نام و بزرگ حوزه ماینینگ مانند یو چائُو مدیر عامل استخر ویلسون گو مدیر عامل و فان زیاجون رئیس بخش بازرگانی بیت مین شرکت کردند.

طبق نتایج منتشر شده از نظر سنجی ۵۷ درصد شرکت کنندگان معتقدند که طی ۱ ماه آینده با حجم زیادی از کاربران جدید که برای خرید بیت کوین به بازار رود می کنند رو به رو خواهیم شد. اتفاقی که با وجود کاهش عرضه بعد از هاوینگ پیش رو می تواند باعث افزایش قیمت این رمز ارز شود. همچنین ۷۱ درصد شرکت کنندگان بیان کردند که بیت کوین با عملکرد خوب خود توانست اعتماد بازار را دوباره جلب کند و می توان به آینده ی این رمز ارز امیدوار بود.

شرایط استخراج بعد از هاوینگ در ادامه ی نظر سنجی از شرکت کنندگان در رابطه با وضعیت صنعت استخراجء بعد از هاوینگ سوال شد. در این رابطه بیش از ۸۷ درصد شرکت: کنندگان بیان کردند که بعد از هاوینگ هش ریت شبکه تغییر خاصی نخواهد داشت. زیرا همانطور که بسیاری از فعالین اقدام به مجهز کردن فارم های خود با دستگاه های قوی تر و بهینه تر خواهند کرد بسیاری از استخراج کنندگان خرد نیز به دلیل عدم سودآوری از این صنعت خارج شده و در واقع هش ریت شبکه تعادل فعلی خود را حفظ خواهد کرد.

شما میتوانید برای خرید بیت کوین و فروش بیت کوین از خدمات سایت ایکس نوین استفاده نمایید.

برچسب ها :