آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای افتتاح حساب کاربری وب مانی بایستی تمام مراحل زیر را به صورت گام به گام و به ترتیب طی شوند:

و برای خرید وبمانی و فروش وب مانی از طریق سایت خدمات پرداخت نوین در بخش کاربری اقدام نمائید.

در قدم اول بایستی به سایت رسمی وب مانی مراجعه کرده و لینک افتتاح حساب وبمانی را انتخاب نمود . در این قسمت دو گزینه وجود دارد که باید روی لینک اول که نشان می دهد که ما می خواهیم در وب مانی یک حساب کاربری جدید ایجاد کنیم کلیک کنیم و سپس دکمه NEXT در پایین صفحه را انتخاب می کنیم.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
ساخت حساب وب مانی

در صفحه بعد باید روی دکمه سبز رنگ کلیک کنیم با این کار تایید می کنیم کاربر آمریکایی نیستیم .

در مرحله بعد یک صفحه برای ما نمایش داده می شود که در آن باید یک شماره موبایل واقعی خود را که تا کنون برای حساب وب مانی از آن استفاده نکرده ایم را وارد کنیم . در مرحله بعد برای تایید شماره تلفن یک پیامک به شماره تلفنی که وارد کرده اید، ارسال خواهد شد بنابراین حتما باید شماره واقعی خود را وارد کنیم. پیشنهاد می شود که در این مرحله از شماره های همراه اول استفاده کنید چون که شماره های همراه اول بهتر پیامک های بین المللی را بهتر دریافت می کنند.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
افتتاح حساب وب ماني – ورود شماره موبایل

بعد از وارد نمودن شماره تلفن وب مانی از ما می خواهد که مشخصات شخصی خود را وارد کنیم . دقت کنید که اطلاعاتی که در این قسمت از ماخواسته می شوند تا آنها را وارد کنیم بسیار اهمیت دارند، بنابراین باید حتما از صفحه خود یک پرینت اسکرین بگیریم و آن را در یک مکان امن قرار دهیم. (سوال امنیتی از بیشترین اهمیت برخوردارند، حتما ذخیره ی آنها را جدی بگیرید ، با ذخیره ی آنها می توان در صورت نیاز به بازیابی رمز عبور این سئوالات امنیتی را دوباره در اختیار وب مانی قرار داد).

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
آموزش افتتاح حساب وب مانی

در مرحله بعد یک صفحه حاوی اطلاعاتی که در مرحله قبل وارد نموده ایم دوباره نمایش داده می شود و ما می توانیم درستی آنها را بررسی کنین کنیم و در صورتی که اشتباهی وجود داشت و نیاز به اصلاح بود ، اصلاحات لازم را انجام دهیم.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
تایید شماره موبایل وب مانی

بعد از تائید اطلاعات شخصی ، باید شماره تلفن خود را نیز تائید کنیم. ارسال پیامک به موبایل شما 1-2 دقیقه زمان خواهد برد . بعد از اینکه پیامک را دریافت کردیم باید کد شش رقمی داخل پیامک را وارد نموده و سپس گزینه ی proceed را انتخاب کنیم.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
تعیین رمز عبور برای افتتاح حساب وب مانی

پس از اینکه شماره موبایل احراز هویت شد ، اجازه ورود به محیط وب مانی به ما داده می شود و به این ترتیب می توان برای تعیین رمز عبور خود اقدام کنیم.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
ایجاد کیف پول وب مانی

در این مرحله کار افتتاح حساب ما به پایان می رسد ، اکنون وب مانی از ما می خواهد که ساخت کیف پول خود را نیز انجام دهیم برای این کار فقط کافیست قوانین و شرایط را بپذیریم و دکمه create را فشار دهیم .

در اینجا دیگر حساب کاربری و کیف پول ما ایجاد شده است و می توان از آن استفاده نمود . اگر قصد خريد وبماني را دارید و یا کسی قرار است برای شما دلار وب مانی را واریز کند ، لازم است که شما این شماره را که با Z آغاز شده است را در اختیار او بگذارید. علاوه بر آن بعد از اینکه وبمانی را دریافت کردید می توانید گزینه اول منو که مشابه علامت بروزرسانی است را فشار دهید تا به این ترتیب موجودی حساب شما بروز شود، هر چند در بعضی مواقع مجبور هستیم که یکبار از حساب وب ماني خود خارج شده و دوباره به آن وارد شویم.

ورود به حساب وب مانی:

پس از طی تمام این مراحل اکنون ما یک حساب وب مانی داریم که آماده استفاده می باشد ، و ما برای اینکه به حساب وب مانی خود وارد شویم می توانیم از لینک mini.wmtransfer.com استفاده کنیم.

در مقاله های قبلی به صورت کلی درمورد وب مانی صحبت کردیم و با آن آشنا شدیم . در این محتوا نیز سعی کردیم به صورت کامل افتتاح حساب وب مانی را برای شما توضیح دهیم. حسابی که در این قسمت برای شما افتتاح شده از نوع مینی بوده و پاسپورت آن الیاس می باشد . بیشترین میزان موجودی روزانه این حساب حداکثر 300 دلار بوده و بیشترین مبلغ قابل جابجایی در یک روز نیز 100 دلار می باشد. در صورتی که علاقمند به افزایش میزان سقف تراکنش روزانه خود می باشید لازم است که سطح پاسپورت خود را به فرمال ارتقاء دهید.

آموزش روش انتقال پول در وبمانی

در این پست آموزشی می خواهیم به صورت کامل روش ارسال مستقیم پول و یا دلار وبمانی را به شما آموزش دهیم . برای انتقال پول وب مانی باید مراحل زیر را به ترتیب انجام داد:

۱ – در ابتدا باید به سایت اصلی وب مانی به آدرس wmtransfer.com مراجعه کرده و همانطور که در تصویر مشاهده می بینید گزینه login را انتخاب کنید.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی
ورود به حساب وب مانی

۲ – در صفحه ی باز شده لازم است که آدرس ایمیل، wmid و یاشماره موبایل خود را به عنوان نام کاربری وارد نموده و پس از آن با وارد کردن رمز عبور می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی

۳ – پس از ورود به حساب کاربری، همانطور که در تصویر زیر مشخص است باید گزینه to a wallet را انتخاب کنید.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی

۴ – با کلیک روی گزینه to a wallet یک صفحه باز می شود ، که باید در قسمت ۱ شماره کیف پول وبمانی گیرنده که با حرف Z شروع میشود را وارد کنید، بعد باید در قسمت ۲ مبلغی که می خواهید ارسال کنید را بنویسید، به عنوان مثال ۲۰٫۹۷،

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی

واحد پیش فرض انتخاب شده WMZ و یا همان دلار آمریکا می باشد، در صورتی که قصد دارید به ارز دیگری ارسال نمایید لازم است این گزینه را تغییر دهید، و در نهایت باید در قسمت ۳ یک متن را به عنوان توضیحات ارسال مبلغ بنویسید، درون مایه و محتوای متن تایپ شده به هیچ وجه اهمیت ندارد اما باید حاوی حداقل ۵ کاراکتر (حرف) باشد. تمام موارد در تصویر زیر قابل مشاهده است.
تذکر: مواظب باشید که شماره کیف پول گیرنده را با نهایت دقت و توجه وارد کنید تا اشتباهی صورت نگیرد.
۵- بعد از وارد کردن موارد گفته شده ، باید دکمه ی Continue را انتخاب کنید.
۶- در مرحله ی ششم ، برای شماره موبایل شما یکپیامک حاوی کد ارسال خواهد شد و یا در صورتی که نرم افزار ENUM بر روی گوشی موبایل شما نصب شده باشد بر روی نرم افزار فوق نمایش داده میشود، حال باید این کد دریافتی را در کادر مربوطه وارد نمایید.

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی

۷ – بعد از تایپ کردن کد مربوطه و کلیک بر روی دکمه، عملیات انتقال با موفقیت به پایان می رسد و پیغامی که در تصویر مشاهده می کند برای شما نمایش داده خواهد شد.
شارژ و استفاده از حساب وب مانی برای نخستین بار:

آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی

برای استفاده از حساب وب مانی خود بایستی نسبت به شارژ حساب کاربری خود اقدام کنید . دو روش برای شارژ حساب وجود دارد که در ادامه به صورت جداگانه هر کدام توضیح داده می شوند:

اولین روش : خرید کارت شارژ وب مانی: روش خرید کارت شارژ سریعترین و راحت ترین روش می باشد و برای خریدهای زیر 200 دلار پیشنهاد می شود. می توانید برای دیدن کارت های شارژ وب مانی و خرید وبمانی به لینک زیر مراجعه کنید. در مورد نحوه استفاده از کارت های شارژ نیز در مباحث بعدی صحبت می کنیم .
دومین روش: روش حساب به حساب: در روش حساب به حساب بایستی شماره کیف وب مانی خود را که در همین صفحه ایجاد نمودید در اختیار …. قرار می دهید آنها نیز بعد از اینکه از
واریز مبلغ ریالی شما اطمینان یافتند برای شما واریز را انجام می دهند. برای استفاده از روش حساب به حساب بایستی به این لینک مراجعه نمایید.

جستجو شما می توانید عبارت مورد نظر خود را در ایکس نوین جستجو کنید

نظرات در مورد "آموزش افتتاح حساب وب مانی و روش انتقال وبمانی"

  1. بنیامین گفت:

    عالی بود ممنون.کامل و تکمیل و در عین حال مختصر و مفید…خسته نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *