۰۴ فروردین ۱۳۹۹
ایکس نوین
11599
بدون دیدگاه

برخی از سایت ها برای خرید وب مانی از کاربر شماره کیف وب مانی وی را درخواست می کنند، این محتوا به راه هایی که می توان شماره کیف وب مانی را بدست آورد می پردازد . در ادامه می توانید با محل هایی که شماره وب مانی در آن درج شده است آشنا شوید :

مشاهده کیف پول وبمانی در نسخه وب :

برای این منظور بایستی نخست به سایت وب مانی مراجعه کرده و با درج یوزر و پسورد خود وارد شوید (برای لاگین کردن از این لینک اقدام کنید)

دست یافتن به شماره کیف وب مانی در نسخه وب پیج

پس از وارد شدن به سایت وبمانی همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید یک کادر سبز رنگ در گوشه سمت چپ قرار دارد که با کلیک روی آن کیف پول شما قابل مشاهده است. در قسمت بالای این کادر شماره کیف وب مانی شما درج شده است که ما در تصویر با یک کادر قرمز رنگ آن را مشخص کرده ایم ، همانطور که می بینید شماره کیف عددی ۱۲رقمی می باشد که با حرف Z آغاز شده است.

نکته قابل توجه اینکه شماره wmid با شماره کیف متفاوت است . بنابراین باید بسیار دقت نمود چرا که بعضی از افراد به اشتباه شماره wmid را کپی کرده و خودشان به صورت دستی حرف z را به اول آن اضافه می کنند و خرید خود را انجام می دهند که بطور قطع برایشان مشکل بوجود خواهد آمد، بنابراین توصیه می شود حتما در زمان استفاده از شماره کیف خود دقت لازم را بکار بگیرید تا اشتباه نکنید و متعاقب آن دچار مشکل نشوید.

لازم به ذکر است که برای کپی کردن راحت تر این عدد می توان، بر روی کادر سبز رنگ کلیک کرده و آن را کپی کنید :

دست یافتن به شماره کیف وب مانی در نسخه وب پیج

موضوع دیگری که لازم است در پایان به آن اشاره شود این است که در اپلیکیشن موبایلی نیز در صفحه اول نیز به همین شکل می توان شماره کیف وبمانی خود را بدست آورد. پس از اجرا کردن این اپلیکیشن در صفحه اول شماره کیف وب مانی در قسمت صورت بالای صفحه قابل مشاهده است.