۳۰ مهر ۱۴۰۰
ایکس نوین
9846
بدون دیدگاه
روش های دریافت تتر USDT رایگان

در مورد ارز دیجیتال تتر در مقالات دیگر بصورت کامل صحبت شده است و هر آنچه که برای شناخت آن لازم است گفته شده است، ارز رمز پایه تتر یک استیبل کوین با قیمت همواره ثابت و بدون تغییر است . در اینجا قصد داریم در رابطه با روش های دستیابی به ارز دیجیتال تتر به صورت رایگان توضیحاتی ارائه کنیم، و علاوه بر آن با نحوه ی تبدیل کردت تترهای به دست آمده خود به ریال آشنا شویم.

معرفی رمز ارز تتر

تتر چیست

فعالیت پروژه tether در نوامبر سال ۲۰۱۴ میلادی با دو توکن USDT و EURT با عنوان دلار تتر و یورو تتر، آغازشد . در حقیقت خرید تتر یک ارز دیجیتال معادل ارزهای رایج قدیمی می باشد و هر کدام از توکن های این ارز دیجیتال به ترتیب از ارزشی درست برابر دلار و یورو برخوردار هستند. در اوایل آغاز فعالیت tether این ارز دیجیتال بر روی بلاک چین خرید بیت کوین توسعه داده شده بود، ولی در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ اعلام شد که بستر فعالیت آن به بلاک چین لایت کوین منتقل شده است.

با توجه به اینکه تتر دارای قیمتی درست معادل پول های رایج ملموس دلار و یورو می باشد ، در اوایل مدعی بود که ۱۰۰ درصد توسط Federal Reserve مورد پشتیبانی قرار دارد و از دلار آمریکا به عنوان پشتوانه خود نام می برد. اما پس گذشت مدت زمانی که ماهیت و چیستی تتر و کارهایی که می توان با آن انجام داد، مشخص شد ، وب سایت هایی از جمله Cointelegraph اطلاعیه هایی صادر کردند که از عدم ارتباط این ارز دیجیتال با دلار یا یورو خبر می داد و افزون بر آن هیچ دولتی مسئولیت پشتیبانی آن را نپذیرفته است.

اما با تمام این تفاسیر ، از تتر به عنوان یک ارز مناسب برای سرمایه گذاری و کسب درآمد دلاری یاد می شود، و تعداد زیادی از افراد در اقصی نقاط دنیا ، به خرید و فروش این ارز رمز پایه اشتغال دارند. اولین کاربرد و اصلی ترین هدف تتر این است که فضای پر افت و خیز رمز ارزها را به یک ثبات برساند و علاوه بر آن ، برای صرافی هایی که امکان انجام معامله از طریق دلار و یا با بانک ها را ندارند ، نقدینگی فراهم نماید. در حالت تئوری ، کاربر می تواند با دلار تتر به کوینی دست پیدا کند که از ارزش ثابتی همانند دلار آمریکا برخوردار است.

بدست آوردن تتر رایگان

بدست آوردن تتر رایگان

تعدادی سایت وجود دارند که در راستای دست یابی به تتر رایگان فعالیت می کنند، به این صورت که به کاربران به صورت رایگان تتر ارائه می نمایند. در ادامه مطالب در مورو این وب سایت ها و روش دستیابی به تتر رایگان از طریق این سایت ها ارائه داده خواهد شد.

البته همیشه دقت داشته باشید که دستیابی به هر نوع ارز به صورت رایگان، یا فقط یک موضوع تبلیغاتی برای جذب کاربر است و با هدف کلاهبرداری انجام می شود ، و یا در صورت صحت آن یک پروسه طولانی ، زمان بر است که به تلاش زیادی نیاز دارد . از این رو توصیه می شود که در بکارگیری روش های دستیابی به ارزهای رمز پایه به صورت رایگان، همیشه باید جانب احتیاط را رعایت کرد و مواظب بود که به دام کلاهبردارها گرفتار شد ، و به هیچ وجه اطلاعات شخصی خود را به هیچ وب سایت و فردی ارائه نکرد.

سایت های گوناگونی وجود دارند، که مدعی هستند که دستیابی به تتر و چند ارز رمز پایه دیگر به صورت رایگان از طریق این سایت ها امکانپذیر است . در ادامه سایت های که از نظر کاربران قابل اعتماد هستند را به شما معرفی می کنیم.

آشنایی با روش دستیابی به تتر رایگان از Coinmonster

وب سایت Coinmonster کوین مانستر به عنوان یکی از بهترین وب سایت های ارائه دهنده تتر رایگان شناخته می شود. این وب سایت، افزون بر تتر، چهار رمز ارز دیگر را نیز ارائه می نماید، که به شرح زیر هستند:

  • رمزارز ۰x یا ZRX
  • استلار یا XLM
  • پاندی ایکس یا NPXS
  • توکن بلاک ترید یا BTT
  • تتر یا USDT

در وب سایت کوین مانستر شرایط به گونه ای فراهم شده که در ۱۵ دقیقه یک بار، مقداری ارز تتر و یا هر ارز دیگری که در این وب سایت عرضه می گردد را به صورت رایگان بدست آورد. هر دفعه که کاربر درخواست ارز تتر می نماید ، مقدار ارزی که به کاربر اختصاص داده می شود در بازه ی عددی ۰.۰۰۰۱۹۸۷۱ و ۱۹۸.۷۱۰۰۰۰۰۰ دلار تتر قرار می گیرد که بشکل تصادفی انتخاب شده و به کاربر اهداء می شود.

هر دفعه که کاربر در تلاش است تا تتر دریافت نماید، میزان تتر دریافتی او در دیتابیس وب سایت به ثبت می رسد، و وقتی که میزان تترهای جمع آوری شده توسط کاربر، به حداقل میزان برداشتی برسد، اجازه انتقال تترهای خود را به کیف پول او داده می شود . حداقل میزان برداشت از این وب سایت، ۱۰.۰۰۰۰۰۰۰۰ دلار تتر تعیین شده است .

مراحل ورود و استفاده از سایت کوین مانستر به شرح زیر می باشد.

۱. ورود به وب سایت

زمانیکه به وب سایت کوین مانستر (با آدرس coinmonster.pw) وارد می شوید ، یک صفحه مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود . جهت دستیابی به تتر رایگان، باید گزینه Claim USDT را انتخاب نمایید.

وب سایت کوین مانستر

۲. ثبت نام در وب سایت

در قدم بعد به صفحه دریافت تتر انتقال خواهید یافت ، البته در صورتی که در سایت کوین مانستر ثبت نام به عمل نیاورده باشید ، لازم است ابتدا مراحل عضویت خود در این سایت را انجام دهید. برای این کار باید گزینه Register NOW را انتخاب کنید.

ثبت نام در وب سایت کوین مانستر

۳. کامل کردن اطلاعات

زمانیکه دکمه ثبت نام را می فشارید، یک صفحه برای شما نمایش داده می شود که در آن از کاربر خواسته می شود تا آدرس عمومی کیف پول تتر خود، نام مستعار، و آدرس ایمیل خود را درج کند. یعد از اینکه اطلاعات خواسته شده را وارد کردید ، باید تیک گزینه من ربات نیستم را فعال کرده و بر روی Register Me کلیک کنید، با این کار شما به عضویت این وب سایت در خواهید آمد.

در پایان یک پیغام که اطلاعات کاربری شما، از قبیل رمز عبور شما در آن درج شده برای شما نمایش داده می شود. فراموش نکنید که حتما باید از پسورد خود یک کپی داشته باشید.

کامل کردن اطلاعات  کوین مانستر

۴‌. بدست آوردن تتر رایگان

بعد از کامل شدن ثبت نام شما در این وب سایت بسادگی می توانید کار دستیابی به تتر رایگان را آغاز نمایید. درآمدی که از این راه بدست می آورید ، بواسطه حل کد کپچا به حساب شما ریخته می شود . برای این کار فقط باید بر روی گزینه Claim و سپس گزینه Get reward که در پایین صفحه قرار دارد کلیک نمایید، در وب سایتی که به آن انتقال داده می شوید ، نسبت به حل کد کپچا اقدام نموده ، و سپس در قسمت پایانی صفحه گزینه قدم بعدی یا Next Step را فشار دهید.

بدست آوردن تتر رایگان

می توانید با مراجعه به قسمت بالا سمت راست صفحه و بخش اطلاعات کاربری خود ، از درآمدی که تا این لحظه از هر یک از ارزها بدست آورده اید ، مطلع شوید. افزون بر این امکان تغییر تنظیمات و همینطور آدرس کیف پول خود را برایتان فراهم شده است.

در قسمت پایانی صفحه، یک کد زیر مجموعه گیری نیز تعبیه شده است ، که می توان با استفاده از این کد، دوستان خود را دعوت کنید که استفاده از این سایت را تجربه کنند، این برای شما یک مزیت محسوب می شود چرا که با هر بار کسب درآمد دوستان شما از این سایت درصدی از سود آن ها برای شما نیز واریز خواهد شد. در جدول مربوطه می توانید از مقدار فعالیت زیر مجموعه های خود و سودی که به شما تعلق گرفته است، مطلع شوید.
چگونگی نقد کردن درآمد و تبدیل آن به ریال

چنانچه درآمد کاربر از این وب سایت به حدی که برای برداشت در نظر گرفته شده برسد، امکان انتقال آن به کیف پول کاربر فراهم شده است . قدم بعدی پس از انتقال درآمد به کیف پول تبدیل این درآمد به ریال است ، می توان با استفاده از خدمات فروش و خرید تتر در وب سایت ایکس نوین به این هدف رسید . اگر یک کاربر در وب سایت Exnovin فاقد حساب کاربری باشد ، لازم است برای استفاده از خدمات ما اول در این وب سایت ثبت نام کرده و عضو شود.

در صورتی که تمایل دارید با مراحل انجام ثبت نام و نقد کردن درآمد تتر خود با کمترین کارمزد در سایت ایکس نوین آشنا شوید ، با ما همراه باشید .

اول قدم این است که در وب سایت ما ثبت نام به عمل آورد . ثبت نام در وب سایت exnovin به این صورت است که ابتدا باید به صفحه اصلی وب سایت سر بزنید و سپس دکمه سبز رنگی را که در قسمت بالا سمت چپ وب سایت تعبیه شده است را انتخاب نمایید. با کلیک بر روی این دکمه شما به صفحه وارد کردن اطلاعات انتقال داده می شوید .

در این مرحله از کاربر خواسته می شود اطلاعات خود را وارد نماید، این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، و یک کلمه عبور می باشد . پس لز اینکه اطلاعات درخواست شده را وارد کردید، اکنون باید بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید . با کلیک بر روی این گزینه حال شما یکی از اعضای سایت ایکس نوین هستید ، و می توانید از انواع خدمات موجود در آن بهره مند شوید.

نحوه گرفتن تتر رایگان

برای بفروش رساندن تترهای خود و دریافت معادل ریالی آن ها، باید به پنل کاربری خود وارد شده ، و سپس گزینه ارزهای رمز پایه را انتخاب نمایید. از بین گزینه های به نمایش درآمده ، گزینه فروش را انتخاب نمایید، به این ترتیب به صفحه فروش ارزهای رمز پایه وارد خواهید شد .

در قسمت راست صفحه، فهرست ارزها نمایش داده شده است . اکنون باید از بین آن ها ارز تتر USDT را انتخاب نموده، و در قدم بعدی مقدار تتری که می خواهید نقد کنید را در قسمت مقدار مورد نظر درج نمایید. بعد از این که مراحل فوق را طی کردید، در کادر مربوطه مبلغ قابل پرداخت برای شما به نمایش در می آید . در پایان باید بر روی گزینه فروش کلیک کرده و کلیه اطلاعات لازم را وارد نمایید ، به این ترتیب تراکنش شما انجام شده، و به زودی مبلغ ریالی معادل تترهای شما، به حساب شما انتقال داده خواهد شد.