برایان کلی: بازار ارزهای دیجیتال از اهمیت بالایی برخوردار می باشد

افزایش قیمت بیت کوین

 

بیت کوین دوباره خبرساز میشود

 

ارزیابی تحولات ارزهای دیجیتال در یک ماه گذشته مشخص می کند که با وجود افت وخیز در ارزهای دیجیتال قیمت ها روندی صعودی را طی می کنند . با این شرایط سوالی که پیش می آید این است که آیا بیت کوین باز هم روند روبه رشد را در پیش می گیرد؟

به هر حال آنچه که مشخص می باشد این است که بیت کوین در حال تقویت بوده و دیگر در مبادلات جهانی نمی توان به آن بی توجه بود . این مسئله را برایان کلی موسس و مدیرعامل یک شرکت سرمایه گذاری که متمرکز بر روی ارزهای دیجیتال است عنوان می کند.

بعلاوه وی اظهار می دارد که:

«این بازار بسیار جدی می باشد؛ زمانی که اتفاقات سالهای گذشته را مرور می کنید بی گمان نمی توانید تحولات بیت کوین را نادیده بگیرید . بر اساس حجم کل بالایی که این بازار دارد به دفعات در سخنرانی ها مورد توجه قرار گرفته است، هر چند که در این اواخر با یک کاهش رشد روبرو بوده است. فعالان بازار نیمی از یک تریلیون دلار در اختیار دارند.»

خرید بیت کوین

 

خرید بیت کوین

در روزهای گذشته شاهد بودیم که بیت کوین قیمت ۹۷۰۰ دلار را برای خود ثبت نمود این در حالی است که در دسامبر سال گذشته به ۱۹۷۰۰ دلار رسیده بود ؛ افت قیمت بیت کوین باعث گردید که تا در ابتدای امسال دارندگان این پول دیجیتالی۶ هزار دلار متضرر شوند.

با توجه به سخنان کلی مبنی بر ای که موسسه مالی گلدمن ساکس یک اقدام بزرگ را در پولهای دیجیتالی استارت زده است که این موضوع را به اثبات می رساند که مدیران موسسات مالی بهره وری بیشتر از ظرفیت ارزهای دیجیتال را در دستور کار خود قرار داده اند.

همچنین واضح است که ارزش سکه های دیجیتالی با وضع قوانین افزایش می یابد . کلی در این مورد اینچنین سخن می گوید

« یک موضوع جالب توجه درمور بیت کوین این است که : این ارز به روشنی مورد قبول قرار گرفته و اکثر اشخاص دیگر درمورد موجودیت آن به عنوان پول و نه سهام سخن می گویند .