خانهارزهای دیجیتالخرید وب مانی
WM
خرید و فروش

خرید و فروش وب مانی تمام اتوماتیک

WM

کلیه خدمات وبمانی WebMoney از جمله خرید وبمانی ، فروش وب مانی ، شارژ حساب WMZ ، نقد کردن درآمد ارزی با وبمانی و انجام پرداخت های بین المللی با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان پردازش سفارش در اکس نوین انجام میشود.

ایکس نوین

وب مانی

خرید وبمانی و فروش وب مانی چگونه است ؟

در ابتدا برای خرید وبمانی و یا فروش وب مانی به صرافی ایکس نوین ، نیاز به عضویت و احراز هویت است که این فرآیند بصورت کاملا خودکار انجام میشود و هنگام خرید وبمانی از وبسایت و یا اپلیکیشن موبایل با وارد کردن ادرس کیف پول WMZ که با حرف Z شروع میشود و وارد کردن مقدار مورد نیاز در کمتر از 30 ثانیه خرید خود را تکمیل کنید.

همینطور میتونید برای خرید ووچر پرفکت مانی هم از خدمات این صرافی استفاده کنید.

خرید وبمانی

وبمانی چیست ؟

وب مانی یک سیستم پرداخت آنلاین بین المللی است که در روسیه آغاز به کار کرد و اکنون در سراسر جهان گسترده شده است. این سیستم پرداخت در سال 1998 راه اندازی شد و به دلیل بحران مالی اواخر دهه 90 ایجاد شد. این سیستم امکان انتقال پول به دلار را فراهم می کرد.

پس از گذشت سال ها، این سیستم تکامل یافته است. در حال حاضر، این سیستم طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. به این ترتیب، به عنوان یک روش پرداخت، گزینه ای برای پرداخت و برداشت و همچنین طیف وسیعی از ویژگی ها برای مشاغل ارائه می دهد. همچنین، استفاده محبوب ترین WebMoney به عنوان یک کیف پول الکترونیکی است. هر کشوری که از کیف پول پشتیبانی می کند، یک بانک یا نهاد مالی ضمانت کننده دارد.

در حال حاضر، WebMoney بیش از 40 میلیون حساب دارد. علاوه بر این، بیش از 38 درصد از مشتریان روسی که به صورت آنلاین خرید کردند، از این گزینه برای پرداخت خرید استفاده کردند.

علاوه بر این، امروزه WebMoney در کشورهای مختلف جهان فعالیت می کند. در نتیجه، مشتریان می توانند برای خدمات شرکت های اسپانیایی، لهستانی و بلژیکی پرداخت کنند.

مزایای WebMoney چیست ؟

در طول سال ها، WebMoney طیف گسترده ای از خدمات را برای مشتریان فردی و شرکتی ارائه کرده است. به عنوان مثال، مشتریان می توانند کیف پول خود را از طریق پول نقد، انتقال بانکی، ترمینال و غیره واریز کنند. سپس می توان WebMoney را به عنوان روش پرداخت در هر وب سایتی که از آن پشتیبانی می کند انتخاب کرد. نحوه نگهداری و کنترل کیف پول مشتریان مشابه بانکداری آنلاین است. آنها می توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند و تمام وجوه خود را مدیریت کنند.

کسب و کارها نیز از طیف وسیعی از فرصت ها برخوردار هستند. به عنوان مثال، شرکت ها می توانند وجوه خود را کنترل و مدیریت کنند، گردش کار را برنامه ریزی کنند، معاملات را ایمن کنند و غیره. فروشندگان همچنین می توانند پرداخت ها را به حساب بانکی خود تسویه کنند. اما، احتمالاً، مهمترین مزیت برای فروشنده عدم وجود chargebacks است.

نحوه استفاده از WebMoney ؟

کاربر از فروشگاه آنلاین شما خرید می کند. در صفحه تسویه حساب، مشتری Web Money را به عنوان روش پرداخت ترجیحی انتخاب می کند. سپس مشتری اطلاعات حساب خود را وارد می کند و پرداخت را تأیید می کند.

چرا باید WebMoney را انتخاب کنید ؟

این راه حل پرداخت در حال حاضر در میان جمعیت محبوب است. بسیاری از فروشگاه های آنلاین یا ارائه دهندگان خدمات این روش پرداخت را ارائه می دهند. به همین دلیل پیوستن به آنها یک حرکت خوب خواهد بود، به خصوص اگر بازار روسیه را هدف قرار دهید.

علاوه بر این، این سیستم در قزاقستان، بلاروس و سایر کشورها؛

طبق آماری که در ابتدا به اشتراک گذاشته ایم، تعداد زیادی از خریداران آنلاین در روسیه این روش پرداخت را ترجیح می دهند. بنابراین، ارائه آن فرصت های رقابتی شما را افزایش خواهد داد.

ویژگی‌های کلیدی WebMoney

WebMoney یک کیف پول الکترونیکی است که می‌توانید برای انجام پرداخت‌های آنلاین استفاده کنید. مشتریان می‌توانند کیف پول الکترونیکی خود را از طریق حساب بانکی، پول الکترونیکی، پول نقد یا کارت بانکی دریافت کنند.

استفاده تجاری

اگر در حال حاضر یک کسب و کار را در عصر دیجیتال اداره می‌کنید، نرم افزاری مانند WebMoney می‌تواند پرداخت‌های شما را انجام دهد و به شما این امکان را می‌دهد تا روی کارهای مهم دیگر مرتبط با کسب و کار خود تمرکز کنید.
شما می‌توانید از طریق پرداخت‌ gateways، وجوه را از طریق انتقال بانکی، انجام پرداخت‌ها و پذیرش پرداخت‌ها از مشتریان دریافت کنید.

انتقالات شخصی
کاربران می‌توانند هنگام انجام انتقالات شخصی از طریق WebMoney، از این سرویس مانند یک کارت بانکی استاندارد استفاده کنند. به عنوان مثال، می‌توانید حساب خود را شارژ کنید یا برای چندین محصول و خدمات پرداخت کنید.
علاوه بر این، می‌توانید وام بگیرید، وجوه را برداشت کنید یا وجوه را جمع آوری کنید.

درگاه پرداخت
درگاه پرداخت WebMoney به شما امکان می‌دهند پرداخت‌ها را از سایر کانال‌های پرداخت مانند انتقال بانکی آنلاین و آفلاین، کارت‌های اعتباری/بدهی، کیف پول‌های الکترونیکی یا هر روش پرداخت دیگر، دریافت کنید.
در روسیه، مشتریان عمدتاً از کیف پول‌های الکترونیکی استفاده می‌کنند و WebMoney این روش پرداخت را پشتیبانی می‌کند که یک مزیت است. این سرویس به کاربران چندین نوع کیف پول WM ارائه می‌دهد، از جمله WME (کیف پول برای یورو)، WMR (کیف پول برای روبل) و WMZ (کیف پول برای USD).

تراکنش‌های امن

صرف نظر از اینکه شما یک کسب و کار را اداره می‌کنید یا خیر، امنیت برای هر کسی که پرداخت‌های آنلاین انجام می‌دهد از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه، WebMoney این مسئله را در نظر گرفته است.
این سرویس از آخرین سیستم‌های امنیتی و مدیریتی استفاده می‌کند. یکی از عوامل مهم در زمینه امنیت، تأیید اطلاعات است. یک سیستم با تأیید اطلاعات کارآمد، حداکثر حفاظت از داده‌ها را تضمین می‌کند.
انتقال WebMoney از سه تکنیک احراز هویت استفاده می‌کند. اینها عبارتند از:

اعتبار ورود به سیستم. هنگام ثبت نام، می‌توانید از ایمیل، WMID یا شماره تلفن خود برای اطلاعات ورود به سیستم خود استفاده کنید. به طور کلی، فرآیند ثبت نام با یک مرحله تأیید اضافی دنبال می‌شود.

کلید‌های مخفی. شما به فایل‌هایی با کلید مخفی، رمز عبور، یک شناسه WM 12 رقمی و کیف پول‌ها در حافظه رایانه خود نیاز دارید. مطمئن شوید که فایل‌های پشتیبان را در صورت از دست دادن آنها به طور تصادفی نگه می‌دارید.

گواهی‌های شخصی. این گواهی‌های دیجیتال برای شناسایی، محافظت و انتقال داده‌ها طراحی شده‌اند.
بعداً، برای تراکنش‌ها، تأیید اضافی مانند کد تأیید ارسال شده به تلفن یا E-Num (سرویس تولید رمز عبور یکبار مصرف) انجام می‌شود.
این امر حداکثر امنیت را برای هر دو مشتری و فروشنده تضمین می‌کند.

چگونه روش پرداخت WebMoney کار می‌کند؟

داده‌ها نشان می‌دهد که پرداخت‌های آنلاین کارآمد می‌توانند سودآوری یک کارآفرین را با افزایش راحتی، امنیت و ارزان بودن تراکنش‌ها افزایش دهند.
اگر یک صاحب کسب و کار هستید که به دنبال بهبود تجربه مشتری و افزایش درآمد هستید، شاید به یک راه حل پرداخت مانند WebMoney برای جمع آوری وجوه نیاز داشته باشید.

این سرویس برای صاحبان کسب و کار Ecommerce طراحی شده است که می‌خواهند به مشتریان خود آزادی انتخاب از بین روش‌های پرداخت مختلف را بدهند.
این امر برای کسب و کار شما که در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کند، بسیار مهم است، زیرا می‌خواهید تجربه مشتری را با دادن راحتی، راحتی و تنوع در مورد روش‌های پرداخت، به حداکثر برسانید.
یک روش پرداخت ترجیحی نه تنها پرداخت را برای مشتریان آسان می‌کند، بلکه آنها را نیز تشویق می‌کند تا خرید کنند. این امر به نوبه خود، ترک سبد خرید را کاهش می‌دهد و فروش را افزایش می‌دهد.

سوالات متداول سوالات متداول

پر تکرار ترین سوالات کاربران قبل از عضویت و خرید از صرافی را قسمت مشاهده کنید

سوالات متداول

با عضویت ساده در مجموعه ایکس نوین ، پس از احراز هویت ساده و سریع ، در 24 ساعت به صورت آنلاین و خودکار خرید کنید.

به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری و سواستفاده از کارت بانکی دیگران ، تنها با کارت بانکی کاربر عضو شده امکان پرداخت وجود دارد.

سفارشات خرید به صورت اتوماتیک پس از پرداخت آنلاین پردازش می شود و سفارشات فروش وب مانی در روز های کاری در کمتر از 2 ساعت از طریق سیکل پایا به حساب شما واریز میشود.

کارمزد انتقال دلار وب مانی 0.8 % می باشد ، اما اکس نوین به عنوان تخفیف از شما هیچگونه کارمزدی برای سفارش خرید وب مانی کسر نمیکند.

محاسبه گر قیمت وب مانی

با استفاده از محاسبه گر قیمت اکس نوین می توانید بر اساس نرخ لحظه ای ٬ خرید یا فروش خود را انجام دهید. همچنین می توانید واحد موردنظر خود را در هر بخش عوض کنید تا قیمت ها را بر اساس تومان به رمزارز و یا رمزارز به تومان ببینید.

۰ ریال می دهید
rial IRR
۰ وب مانی می گیرید
https://exnovin.net/user/uploads/currencies/b40e76ce054ceb9f3232aba1c4e28c3d.svg USDT
تبـــــدیل و محاسبه
محاسبه گر قیمت
اکس نوین چرا اکس نوین ؟

چون تو ایکس نوین همه چیز برای یک معامله آمادست و تمام زیرساخت پلتفرم خودکاره ، در لحظه قیمت مشاهده میکنی و معاملت رو انجام میدی احراز هویت هم کلا 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه 😊

محاسبه گر قیمت

خرید و فروش ایمن و سریع

ثبت سفارش به صورت آنلاین و کاملا اتوماتیک در کسری از ثانیه! زمان شما برای ما ارزشمند است!

قیمت مناسب و کارمزد منصفانه
قیمت مناسب و کارمزد منصفانه

بهترین قیمت ارزهای دیجیتال و رقابتی ترین کارمزد ها در میان صرافی های ارزهای دیجیتال! سطح بندی بالاتر، کارمزد کمتر! به همراه سهم از کارمزد با دعوت از دوستان!

همیشه در دسترس
همیشه در دسترس

با اپلیکیشن اکس نوین تو هر زمان و مکان، راحت و بدون محدودیت ارزهای دیجیتالیت رو معامله کن!

🎯
کاربران عضو شده 340,000+
🕔
مدت زمان احراز 30 min
💰
معامله موفق 642,000+
🥇
رمرز ارز برای معامله 1,500+
خرید و فروش چگونه وب مانی بخریم؟

وبمانی WMZ خود را از طریق وبسایت و اپلیکیشن اکس نوین با استفاده از خدمات درگاه پرداخت آنلاین (مرچنت) واریز کنید و در کمترین زمان تومان خود را از اکس نوین دریافت کنید.

ایجاد حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری

با وارد کردن شماره موبایل و آدرس ایمیل خود به راحتی یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید

ایجاد حساب کاربری
انجام مراحل اهراز هویت
احراز هویت ایکس نوین
انجام مراحل احراز هویت

با راه اندازی سامانه جدید و هوشمند احراز هویت اکسنوین ، در کمتر از 2 دقیقه میتوانید احراز هویت خود را تکمیل کنید

ارز دیجیتال
شروع معامله !

بعداز تایید نهایی احراز هویت ، با انتخاب رمزارز و نوع شبکه مورد نظر و وارد کردن مقدار خرید یا فروش ، به صورت آنی سفارش خود را ثبت کنید.

شروع معامله
سفارش خرید آموزش ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال در چند ثانیه

در این مرحله میخوایم بهتون اطمینان بدیم که از زمان ورود شما به اکسنوین شما رو تنها نمیذاریم و پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستیم 🌱

همین الان به خانواده ۱ میلیونی اکس نوین بپیوندید
درباره ارز
پشتیبانی بیش از ۱۵۰۰ ارز دیجیتال

پلتفرم اکسنوین 2 روش متفاوت برای خرید فروش شما طراحی کرده روش اول اینکه خرید فروش در لحظه با قیمت بازار جهانی انجام میشه و به ادرس کیف پول شخصی خودتون میتونید بر اساس نوع شبکه بعد از خرید منتقل کنید و اما روش دوم که به صورت حرفه ای بدون نیاز به کیف پول شخصی ، اقدام به خرید و فروش با قیمت Limit و Market تمامی رمزارز های موجود در صرافی بزرگ بایننس نمائید

اپلیکیشن ایکس نوین
اپلیکیشن ایکس نوین
دانلود اپلیکیشن موبایل
اکس نوین
  • پشتیبانی از انواع شبکه ها TRC20 , ERC20 ,BEP2 , BEP20
  • ﭘﺮداﺧﺖ آﻧﻠﺎﯾﻦ درون ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ای
  • ﻋﻀﻮﯾﺖ و اﺣﺮاز ﻫﻮﯾﺖ ﺳﺮﯾﻊ
  • ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ﺑﺴﯿﺎر اﺳﺎن و ﺗﻤﺎم اﺗﻮﻣﺎﺗﯿﮏ
  • اﻣﮑﺎن ارﺳﺎل ﺗﯿﮑﺖ ﭘﺸﺘﯿﺒﺎﻧﯽ در 24 ﺳﺎﻋﺖ
ایکس نوین درباره اکس نوین

شرکت سهامی خاص داد و ستد فناوران پارس نوین ( اکس نوین ) از سال 1396 با طراحی 2 پلتفرم OTC و P2P تمام اتوماتیک ، جهت خرید و فروش رمز ارز ها فعالیت خود را شروع کرده است. تیم ایکس نوین دارای بیش از 30 پرسنل پشتیبانی و احراز هویت به صورت 24 ساعته ، همچنین +8 نیرو جهت توسعه فنی و زیرساخت وب و اپلیکیشن میباشد. هدف ما جلب رضایت تمامی کاربران است ، از هرگونه انتقاد و نظر جهت توسعه و تسریع روند فرآیند احراز هویت / ثبت سفارش / پشتیبانی استقبال می کند.

+200,000 کاربر عضو شده
+120,000 کاربر فعال
+400,000 معامله موفق
+300 رمزارز برای معامله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *