۲۲ تیر ۱۳۹۹
گروه محتوا
1319
بدون دیدگاه

ارز دیجیتال تتر از آن دسته رمز ارز هایی است که به سرعت توانست در بین افرادی که توجه خاصی به ارز دیجیتال دارند محبوبیت ویژه ای کسب کند.

خصوصیات و ویژگی های ارز دیجیتال تتر چیست؟

رمز ارز تتر این روزها طرفداران زیادی دارد و آن را جایگزین مناسبی برای دلار میدانند.اگر شما از سال ۲۰۱۷ وارد این عرصه شده باشید بدون هیچ شکی با رمز ارز تتر آشنا هستید.ارزش ارز دیجیتال تتر ثابت است به بیان دیگر رمز ارز باثبات یا همانstablecoinاست که این اصطلاح به معنای این است که هرچه بازار رمز ارز دچار افت و خیز شود و تغییر های صعودی یا برعکس داشته باشد این ارز ارزش خود را ثابت نگه میدارد و مقدار آن حدودا برای ۱ سال حفظ میشود.

نکات کلیدی ارز دیجیتال تتر

کوین ثابت دلار آمریکا با نام تتر شهرت دارد و جایگاه آن در مارکت کپ در سکوی ۸ ام میباشد.اما این را باید گفت بسیاری بر این باورند جایگاه اول باید برای این رمز ارز باشد.

تحقیقات انجام داده شده توسط Messari Pro نشان دهنده آن است حدود ۴۸ درصد بازار رمز ارز برای ارز دیجیتال تتر است.

اما دلیل این که نسبت به ارز های دیگر چرا رتبه پایین تری دارد این است که این ارز وابسطه به دلار امریکا میباشد و قیمت آن با قیمت دلار آمریکا تغییر میکند و مارکت کپ تنها بر عرضه و تقاضا توجه دارد درنتیجه برا ارز های دیجیتال دیگر آسان است که این ارز دیجیتال را کنار بزنند و جایگاه بالا تر را بگیرند.

اما ارز دیجیتال تتر توانسته خود را سرپا کند و راه را برای خود باز کند و ارزش خود را در برابر دیگر رمز ارز ها ثابت نگه دارد.این ارز دیجیتال به کاربرانش این قابلیت را میدهد تا بتوانند مدیریت بهتری در نوسانات شدید قیمت رمز ارز ها داشته باشند.

به چه علت توکن تتر طراحی شد؟

طراحی توکن تتر به این دلیل است تا سرمایه گذار ها به راحتی و بدون هیچ واسطه ای از مزایای این ارز دیجیتال بهره مند شوند و به راحتی مقدار فیات را به ارز دیجیتال تبدیل کنند.برای نمونه باید گفت سرمایه گذاران برای در امان ماندن از افت بازار به سراغ ارز دیجیتال تتر میروند تبدیل یک دارایی به دارایی دیگر ریسک زیادی را میخواهد.برای نمونه گفتنی است توکن هارا اگر پستیبان دایایی مثل نفت خام کرد که به صورت مداوم در حال نوسانات است بسیار پرخطر و ریسک زیادی دارد.

چگونه ارز تتر بخریم؟

حالا که مختصر توضیحاتی درباره ارز دیجیتال تتر خوانده اید برای خرید تتر باید از یک تیم قوی و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید تا شما را در این باره راهنمایی کنند.زیرا شما اول راه هستید و نیاز بیشتری به کسب اطلاعات دارید.اما باید گفت شما به آسانی میتوانید خرید تتر را از طریق سایت ایکس نوین انجام دهید.